انجمن

قیمت طراحی سایت  (۹ نوشته)

• sanatech

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

پارامترهای زیادی درهزینه تمام شده ی برای شروع راه اندازی یک وب سایت تاثیرگذار هستند.

ولی مهمترین پارامتر معمولا امکانات و قابلیت های وبسایتی است که قرار است طراحی شود. سایت های تعاملی interactive بستگی به امکانات تعریف شده معمولا قیمت های بالایی دارند. نوع وبسایت و کاربری آن می تواند حدود قیمت طراحی سایت را مشخص کند. وبسایت های فروشگاهی، وبسایت های آموزش مجازی، وبسایت های آگهی، وب سایت های شرکتی یا شخصی، وجود امکاناتی از قبیل عضویت و ورود که برای اعضای سایت می باشد و یا وجود سطح دسترسی(ACL) در وبسایت برای تعیین نحوه استفاده از امکانات سایت و یا قابلیت افزودن مطالب تحت هر عنوان مثل خبر، مقاله، محصول، خدمات، فایل، ویدئو و ... باعث افزایش هزینه و قیمت تمام شده سایت می شود. همچنین تکنولوژی هایی که وبسایت با آن پیاده سازی می شود از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت است. وبسایت هایی که از cms های آماده مثل جوملا، وردپرس، ووکامرس و ... استفاده می کنند معمولا ارزان تر هستند و وبسایت هایی که با فریم ورک مثلا Laravel، Zend، طراحی می شوند و cms اختصاصی دارند قیمت بالاتری دارند. همچنین اگر از بانک اطلاعاتی پیشرفته تری نظیر اوراکل استفاده شود باعث گران تر شدن سایت می شود.

سایت های دارای App موبایل نیز به خاطر وجود وب سرویس برای دریافت و ارسال از اپلیکیشن قیمت بالاتری دارند.

تاثیر بهینه سازی در قیمت طراحی سایت
    بیشتر مشتریانی که درخواست طراحی سایت برای بار اول را دارند سفارش بهینه سازی یا سئو نمی دهند. اما مشتریانی که درخواست بازطراحی دارند و یا فضای تجارت الکترونیک آشنایی بیشتری دارند درخواست سئو کردن سایتشان را هم دارند. اینجاست که قیمت گذاری برای طراحی مشکل تر از قبل می شود. چرا که کلمه کلیدی و وجود رقبا اهمیت پیدا می کند.

باز طراحی یا طراحی مجدد سایت

آنچه گفتیم مربوط به طراحی یک سایت از ابتدا می باشد. اما اگر وب سایتی دارید و بنا به دلایلی میخواهید آن را ری دیزاین یا بازطراحی کنید قیمت تمام شده متفاوت خواهد شد. در بازطراحی سایت حفظ داده ها و محتویات قدیمی بسیار مهم است تا مجبور نباشیم فرآیند طولانی ورود داده ها را از اول انجام دهیم. اگر جداول بانک های اطلاعاتی نیز دستخوش تغییر شده باشد باید در به روزرسانی دقت شود محتویات از بین نرود. همچنین اگر آدرس صفحات تغییر کرده باید به شکل مناسب آنها را به آدرس های جدید redirect کرد بنا بر این در طراحی مجدد سایت علاوه بر مواردی که ذکر شد هزینه بیشتری باید متقبل شوید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    goodface2018 - talakaran
  • goodface2018

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳

ممنون بابت مطلب خوبتون ، من خودم یک سایت طراحی کردم که در زمینه مرکز زیبایی و لیفت صورت بود ، خیلی رقابت زیاد بود در اون کار ، برای همین نیاز به یک سایت ریسپانسیو قوی بود ، منم یه سایت قدر طراحی کردم با تمام امکانات براشون.

talakaran
  • دانلود واتساپ

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶

دانلود تلگرام دانلود اینستاگرام دانلود واتساپ

talakaran
  • همراه بانک ملت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۰
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶

دانلود بیلیارد اندروید دانلود اینستاگرام دانلود واتساپ

talakaran
  • attarud

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵

دوست عزیز ممنون بابت مطلب خوبتون .
    بنده میخوام یک سایت سلامت راه اندازی کنم. 2 تا نمونه هم پیدا کردم تو اینترنت، لطفا یک بررسی بفرمایید که اگر یک سایتی شبیه به این دو نمونه طراحی کنید چقدر هزینه داره؟
    پایگاه جامع طب سنتی

talakaran
  • attarud

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶

و البته یک فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی هم در ساب دامنه اون باشه شبیه سایت عرقیات

talakaran
  • sanatech

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱

attarud گفت:
    دوست عزیز ممنون بابت مطلب خوبتون .
    بنده میخوام یک سایت سلامت راه اندازی کنم. 2 تا نمونه هم پیدا کردم تو اینترنت، لطفا یک بررسی بفرمایید که اگر یک سایتی شبیه به این دو نمونه طراحی کنید چقدر هزینه داره؟
    پایگاه جامع طب سنتی

تشکر از شما. طراحی این سایتها امکان پذیر است.
    در صورت تمایل با شماره 09122331639 تماس بگیرید.

talakaran
  • amg

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷

وبسایت های مثل استودیو ایران ( https://iwmstudio.com ) و یا نوین ( https://novin.com ) هزینه های طراحی سایت و اپشون از ۵ میلیون تومان هست .

اگه کیفیت مشابه این دو با همین رنج قیمت ( کمی پایین تر ) رو میتونید ضمانت کنید من پروژه ام رو به شما واگذار کنم .

• titan0

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

کسی میتونه یه چیزی شبیه این سایت املاک طراحی بکنه
    فقط همه چیز تمام باشه که زود بیاد بالا

https://www.amlakpourvali.ir

درباره‌ی این موضوع