انجمن

نمایش پست های وردپرس در جاهای مختلف از صفحه و به صورت جد  (۲ نوشته)

• sajjadsd

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹

سلام من یک سؤال داشتم و اونم اینه که اگر بخوام سایتی چندمنظوره با وردپرس بزنم که در اون هم ویدیو های آموزشی بذارم و هم مقالات آموزشی ، دانلود اهنگ و نرم افزار رو هم بذارم چجوری این پست ها رو در زیر عنوان خودشون قرار بدم مثلا پست های مقالات زیر عنوان مقالات قرار بگیره و پست های دانلود نرم افزار زیر عنوان خودش قراربگیره . آیا برای همچین سایتی قالب خاصی رو پیشنهاد می کنید؟ چون من میخوام از قالب های آماده استفاده کنم. ممنون میشم پاسخ بدید.

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۴ سال پیش
    ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

sajjadsd گفت:
    سلام من یک سؤال داشتم و اونم اینه که اگر بخوام سایتی چندمنظوره با وردپرس بزنم که در اون هم ویدیو های آموزشی بذارم و هم مقالات آموزشی ، دانلود اهنگ و نرم افزار رو هم بذارم چجوری این پست ها رو در زیر عنوان خودشون قرار بدم مثلا پست های مقالات زیر عنوان مقالات قرار بگیره و پست های دانلود نرم افزار زیر عنوان خودش قراربگیره . آیا برای همچین سایتی قالب خاصی رو پیشنهاد می کنید؟ چون من میخوام از قالب های آماده استفاده کنم. ممنون میشم پاسخ بدید.

درود .
    ما قالبی را نمیتوانیم پیشنهاد بدیم ، اما »
    اگر میخواید کار بصورت تمیز انجام شود ، پیشنهاد میکنم برای هر بخش از سایتتان Post Type جدید استفاده کنید .
    در مورد Post Type در وردپرس میتوانید با جستجو در گوگل تحقیق کنید و اگر خودتان تسلط روی کدنویسی ندارید ، پیشنهاد میکنم با یک توسعه دهنده وردپرس صحبت کنید تا کدنویسی آن را برای شما انجام دهد .

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.