انجمن

مشکل در درون ریزی  (۷ نوشته)

• payadesign

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۱۷

وقتی من می خوام مطالبم را ایمپورت کنم قبلا وردپرس بود الان هم وردپرس یک ورژن اینو می نویسه:

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 4864 bytes) in /www/freehost10.com/d/l/l/dllmovie/htdocs/wp-includes/kses.php(401) : runtime-created function on line 1

مشکل از چی می تونه باشه

• Morteza

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۳۴۰۲
    ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۰۶

فکر کنم خطا به خاطر حجم بالای دیتابیس هست.

• rocki3oy

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۲۳ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۵:۰۷

سلام مدیران عزیز.
    خوب تاپیک جدید نزدیم چون در درون ریزی مشکل دارم اینجا مطرح می کنم.
    هاست من به دلایلی suspended شد دیگه نسبت به خریداری هاست نکردم و فعلا در هاست های رایگان هستم.هاست وطن گیگ : http://www.vatangig.com
    من تمام تاپیک های مربوط به درون ریزی رو خوندم یا قفل شده بودند یا مشکل بیشتر حل شد ولی نمونه من نبود.
    خوب htaccess و php.ini و همین طور یه کدی گفتین که در wp-config.php بزارم و دسترسی پوشه ها رو که گفته بودید 777 کردم من همه ی روش ها رو امتحان کردم ولی نشد.
    --------------------------
    ارور من :
    پرونده فرستاده شده بزرگ‌تر از upload_max_filesizeچیزی است که در php.iniگفته شده.
    -------------------------
    متن قسمت درون ریزی در پنل من :
    پرونده‌ی خروجی وردپرس را (WXR) بفرستید٬ با این‌کار نوشته‌ها٬ دیدگاه‌ها٬ زمینه‌های دل‌خواه و دسته‌های موجود در فایل خروجی به این وبلاگ درون‌ریزی خواهند شد.

یک پرونده WXR ورپرس برای بالاگذری برگزینید٬ سپس فرستادن و درون‌ریزی را بزنید.

یک پرونده از رایانه خود برگزینید: (بیشترین اندازه: 1.46484375MB)
    -------------------------
    فکر کنم بدلیل هاست رایگانی که من دارم به htaccess و php.ini دسترسی ندارم و همین طور به مدیر هاستینگم دسترسی ندارم و این روش ها جواب نمیده.
    --------------------------
    :: تو یکی از تاپیک ها یکی از مدیرا گفته بود که میشه فایل رو تقسیم کرد ولی دیگه نگفت چطور ممنون میشم بگید چطور این کارو انجام بدم یا یه روشی بگید تا مشکل من حل شه؟
    :: حجم فایل من فقط 1.73MB هست.
    خواهش می کنم کمکم کنید.
    با تشکر...

• rocki3oy

آفلاین
    عضو
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۶:۴۰

دوستان و مدیران عزیز خواهش می کنم یه راه حلی بدید.
    چطور می تونم فایل برون ریزی شده رو به چند فایل تقسیم کنم آیا نرم افزار هست این کارو بکنه؟
    ممنونم...

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۹:۴۲

این پیغام خطای کم بودن حافظه هست که می تونید تو پی اچ پی و فایل wp-config.php مقدارش رو زیاد کنید. مطمئنا روشش بارها تو انجمن توضیح داده شده.

اما یکی تا برنامه هم ساخته شده برای خورد کردن فایل WXR . کافیه یه سرچ تو گوگل بکنید :
    http://www.google.co.uk/search?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&hs=N6q&q=split+wordpress+WXR+file&btnG=Search&meta=&aq=f&oq=

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    rocki3oy
  • rocki3oy

آفلاین
    عضو
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۱:۳۲

آقای نوید عزیز دوست گرامی من گفتم تمام پاپیک های مربوط به درون ریزی رو خوندم روش wp-config.php هم انجام دادم که گفته بودن قبل مقدار پی اپ پی قرار داده شود ولی کار نکرد.

من می دونم سرچ کنی پیدا میشه ولی مهم اینه که چی سرچ کنم...
    حتما نتیجه رو اعلام می کنم.
    بازم ممنون از پاسختون.
    موفق باشید.

• rocki3oy

آفلاین
    عضو
    ۲۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۷

مشکل من با نرم افزار زیر حل شد.
    دریافت نرم افزار
    حجم فایل : 38 کیلوبایت.

این برنامه فایل برون ریزی شده رو به تعدادی فایل با حجم مناسب تقسیم می کنه .کارکردن با آن آسونه.
    موفق و پیروز باشید.
    بازم از آقا نوید به خاطر کمکشون ممنونم.

درباره‌ی این موضوع