انجمن

یه پیشنهاد که حتما باید عملی بشه  (۴ نوشته)

• علیرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

سلام
    من یکی از وردپرس کار ها هستم و هرکی هم که بخواد سایت درست کنه بهش میگم که وردپرس نصب کنه یا براهرکی که خودم بخوام براش سایت درست کنم براش وردپرس نصب می کنم و تاالان هم ازش راضی بودم فقط یه پیشنهاد دارم
    اگه خودتون دسترسی دارید می تونید که خودتون و اگه خودتون نمی تونید به وردپرس انگلیسی بگید که در بروزرسانی بعدی وردپرس حتما حتما حتما بخش بازیابی به چند دقیقه،ساعت،روز،سال پیش را اضافه کنه
    اگه می گید که چه استفاده ای داره و نیاز نمیشه ، چرا نیاز میشه
    چون که مثلا شما یک قالب رو دستکاری می کنید و سایت شما میریزه به هم و هر کارشم کنید از نصب دوباره و ... درست نمیشه و تنها کاری که به ذهن شما میرسه بازیابی هست و پشتیبان هاست هم نمیاد(و گاهی از اوقات نمی تونن)که هاست شما را به 2 دقیقه پیش برگردونن
    حالا مثلا شما حساب کنید که روی یک هاست چند تا سایت هست و برای شما باید کل هاست برگده به مثلا یک ماه پیش و زحمت بقیه دوستان(و گاهی همکاران و مشتریان) به هدر میره.
    لطفا این بازیابی در نسخه بعدی وردپرس اضافه بشه
    ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    منتظر - تناسب اندام - aliparsapour - rezaahmadi863
  • منتظر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۹

alireza123654 گفت:
    سلام
    من یکی از وردپرس کار ها هستم و هرکی هم که بخواد سایت درست کنه بهش میگم که وردپرس نصب کنه یا براهرکی که خودم بخوام براش سایت درست کنم براش وردپرس نصب می کنم و تاالان هم ازش راضی بودم فقط یه پیشنهاد دارم
    اگه خودتون دسترسی دارید می تونید که خودتون و اگه خودتون نمی تونید به وردپرس انگلیسی بگید که در بروزرسانی بعدی وردپرس حتما حتما حتما بخش بازیابی به چند دقیقه،ساعت،روز،سال پیش را اضافه کنه
    اگه می گید که چه استفاده ای داره و نیاز نمیشه ، چرا نیاز میشه
    چون که مثلا شما یک قالب رو دستکاری می کنید و سایت شما میریزه به هم و هر کارشم کنید از نصب دوباره و ... درست نمیشه و تنها کاری که به ذهن شما میرسه بازیابی هست و پشتیبان هاست هم نمیاد(و گاهی از اوقات نمی تونن)که هاست شما را به 2 دقیقه پیش برگردونن
    حالا مثلا شما حساب کنید که روی یک هاست چند تا سایت هست و برای شما باید کل هاست برگده به مثلا یک ماه پیش و زحمت بقیه دوستان(و گاهی همکاران و مشتریان) به هدر میره.
    لطفا این بازیابی در نسخه بعدی وردپرس اضافه بشه
    ممنون

سلام
    نکته ای عالی بود
    شاید بشه معادلش پلاگین ساخت
    یا برای تغییرات خاصی، مثل ویرایش قالب و... پلاگینی باشه که ذخیره خودکار کنه.

aliparsapour
  • saeid1989

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶

ممنون از اطلاعات خوبتون

aliparsapour
  • دانلود موبوگرام