انجمن

انتقاد از انجمن!!!  (۱۳ نوشته)

• ahinvarna

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵

سلام.
    اون موقع ها که یه تاپیکی باز میشد،دوستان انجمن و حرفه ای های وردپرس
    لطف بیشتری به ما داشتند.
    الان سه تا تاپیک زدم و هر سه برام خیلی مهم اند و متاسفانه هیچ کدوم هم پاسخی
    داده نشده
    ما ها به این امید وارد انجمن میشیم که کسی راهنمایی مون کنه ولی انگاری هیچکسی نیست!!
    جدا احساس می کنم هیچکی نیست!

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mehdytux - masjedeahlebaytkal
  • علیرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵

سلام
    منم همین طوری ام هیچکس بهم جواب نمیده فکر کنم اینجا تعطیل شده باشه و خودمون الکی داریم اینجا وقتمون رو تلف می کنیم و میام سوال می پرسیم
    فکر کنم می خوان جواب ندن بشه کلکسیون سوال بی جواب و توی انجمن های بدون جواب رتبه اول رو کسب کنن(که فکر کنم الان اول باشن)
    خدا را شکر که من با وردپرس زیاد مشکل ندارم و خیلی کم برام سوال پیش میاد

ahinvarna
  • Farzad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۰
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۳

البته این مسئله تازگی نداره
    خیلی وقته اینجا اینطوری شده متاسفانه یا خوشبختانه !
    نمی دونم چطوری یوزر ها اینجا انتظار گرفتن پاسخ دارن.

ahinvarna
  • bornadl

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۲
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰

اصلا هم به پست های اسپم رسیدگی نمی کنند. خودم چندتا پست اسپم دیدم.

ahinvarna
  • علیرضا

آفلاین
    عضو
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴

آقا تورو خدا یکی بیاد یه انجمن پشتیبانی وردپرس معرفی کنه که واقعا جواب گوی مشکلات کاربران باشن و سریع جواب بدن

ahinvarna
  • ahinvarna

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰

واقعا باید این طور باشه؟؟
    واقعا برای اینجا متاسف شدم.
    من که رفتم!!
    از دوستان هم ممنون که هم صدا شدند!!
    ....

• MD:::... Hosseini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۰
    ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۴

دوستان عزیز
    این انجمن با همکاری شماها باید تبدیل به انجمن بشه
    شما انتظار دارید هر سوالی که مطرح میشه کمتر از 1 ساعت بهش پاسخ داده بشه و مشکلتون به کلی حل بشه
    اما اینطور نیست جواب دهنده ها هم از بین شما هستن همونطور که من به حد کمی به وردپرس تسلط دارم و نسبت به دانسته هام میام به تعدادی از سوالات جواب میدم

• علیرضا

آفلاین
    عضو
    ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۴

میشه شما بگید آخرین جوابی که دادید در چه تاریخی بوده و به کی جواب دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳

همینطوره که می گید.

این انجمن حداقل توسط اعضای اولیه متروکه شده.

چاره ای نیست جز اینکه بچه ها خودشون به همدیگه جواب بدن.

MD:::... Hosseini
  • MD:::... Hosseini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۰
    ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱

alireza123654 گفت:
    میشه شما بگید آخرین جوابی که دادید در چه تاریخی بوده و به کی جواب دادید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

من هر روز سعی می کنم به انجمن سر بزنم و پس از بررسی بخش سوال های جواب داده نشده در حد توانم به سوالات جواب میدم

mehdytux
  • shahzade

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۹
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱

مدیرا اصلا نیستن.

تو انجمن همه چیز دیده میشه ، حتی تاپیک فروش اسب و قاطر.

mehdytux
  • mehdytux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۱

با سلام دوستان عزیز
    باید بگم که :
    1. این روزها پیدا کردن پروژه سخت شده و بیشتر وقت خود رو صرف پیدا کردن پروژه می کنیم. خوب ما هم باید نون بخوریم. و مشکل جدید دوستان وردپرسی این هست که دست مزدها به شدت پایین اومده و مجبوریم زمان بیشتری رو کار کنیم تا مخارج مون تامین بشه.
    2. دوستان حرفه ای ، در اوقات بیکاریشون به انجمن میان. مگه اوقات فراغت هم مونده که بیام انجمن. همش داریم کار میکنیم.
    3. دوستان لطفا صبر داشته باشید. حداقل 1 تا 2 روز طول می کشه تا فرصت رسیدگی به تاپیک ها بدست بیاد. پس لطفا صبر داشته باشید . حتما کسی جواب شما رو خواهد داد.
    4. امکانی مانند ارسال ایمیل در مورد یک تاپیک خاص می تونه بسیار مفید باشه. اینطوری مجبور نیستید پشت سر هم به انجمن سر بزنید. به محض اینکه یه نفر جوابی به تاپیک شما بده برای شما ایمیل ارسال میشه. این خیلی خوبه.
    5. در بیشتر موارد دوستان توضیح مبهم و ناکافی میدن. لطفا سوال خود رو به صورت کامل شرح بدید و همچنین نسخه وردپرس و پلاگین مورد نظر رو حتما ذکر کنید. اکیدا توصیه می کنم که از تصویر برای رسوندن منظور خود استفاده کنید. ( پست هایی که برای مشکل خود تصویر ارسال می کنن به ما کمک می کنن تا بتونیم مشکل رو با دید بهتری دنبال کنیم )
    6. برخی سوال ها برای پاسخ نیاز به زمان دارن. شاید یک گزینه کوچک برای شما خیلی ساده به نظر بیاد ولی گاهاْ پیدا کردن یک راه حل ، وقت گیر و نیازمند تحقیق و جستجو هست.
    7. سوال های تکراری. خیلی از دوستان زحمت یک جستجو کوچک در بین تاپیک های قدیمی رو به خودشون نمیدن. آخه یه سوال رو چند بار جواب بدیم. !!!!!
    8. این مورد رو در نظر داشته باشید که بیشتر دوستان وردپرسی عضو جامعه منبع باز هستن ( open source ). برای همین از جواب دادن به تاپیک هایی که بر خلاف ارزش های منبع باز باشه خودداری می کنن. و در بعضی تاپیک ها از ما خواسته میشه در مورد یک پوسته و افزونه قفل شکسته به انها کمک کنیم. متاسفیم ما نمی تونیم در مورد تاپیک هایی که موجب نقض کپی رایت میشه ، با دوستان همکاری کنیم. لطفا به حقوق برنامه نویس ها و طراحان احترام بگذارید و از نرم افزونه ها و پوسته های قفل شکسته ( کرک شده ، ریپ شده ) استفاده نکنید و در انجمن این موارد رو ذکر نکنید. چون جوابی نمی گیرید. ( البته به احتمال زیاد )
    9. در ادامه از دوستان می خوام که در مورد پاسخ گویی به تاپیک ها دوستان حرفه ای تر رو کمک کنن. کمترین کاری که می تونید انجام بدین این هست که اگر کسی سوالی شبیه به سوال شما پرسید ،‌ اون رو به تاپیکی که جواب خود شما در آن داده شده ، راهنمایی کنید. خیلی از سوالات ساده هستن و خود شما دوستان عزیز نیز می تونید جواب اون ها رو بدین. بزارید وقت ما برای سوال های سخت تر صرف بشه.
    10 . در برخی موارد برای رفع مشکل نفر ، نیاز به دسترسی به کدها هست. مثلا دستکاری کدهای یک پوسته و یا یک پلاگین. وقتی شما اون پوسته و پلاگین رو در اختیار ما قرار نمی دین ،‌ ما چطوری مشکل شما رو بر طرف کنیم. برای کمک به شما در مرحله اول نیاز به همکاری شما هست.
    11. در برخی موارد نیز برای رفع مشکل مورد نظر نیاز به دسترسی به هاست نفر هست. این دیگه خیلی قضیه رو سخت میکنه. چون اعتماد به دیگران و دادن دسترسی مستقیم به هاست ، نیازمند آشنایی و اعتماد فی مابین بین نفرات هست. در این مورد نیز کاری از دست ما بر نمیاد. ندیده که نمی تونیم کاری کنیم.

در انتها باید عرض کنم که ما نه جادوگر هستیم و نه پیشگو. سوالات زیادی هست که خود ما نیز جوابی براشون نداریم. ولی وظیفه خود می دونیم و در حد توان برای یافتن جواب تحقیق می کنیم. پس لطفا از دوستان حرفه ای تر خود انتظار نداشته باشید که تمامی سوالات شما رو بتونن جواب بدن.
    در هر صورت از همگی شما دوستان معذرت خواهی می کنم. می دونم که برای سایت یا وبلاگ خود وقت گذاشتین و حالا می خواهید نتیجه بگیرید و یا در اول راه هستید و نیازمند کمک و راهنمایی. می دونم حرف شما هم درسته و دوستان کم لطفی می کنن و فعالیت کمتری نسبت به قبل انجام میدن ولی باور کنید بیشتر وقت خود در حال کار کردن هستیم و وقت کمی برای رسیدگی به سوالات دوستان برامون یاقی مونده. با این حال تمام تلاش خود رو می کنیم تا همگی دوستان وردپرسی خود رو کمک کنیم. در انتها باید عرض کنم دوستان برنامه نویس می تونن سوالات خودشون رو بجز انجمن وردپرس در وبلاگ شخصی من به آدرس shegeftha.ir بپرسن. فقط سوالات مربوط به کدنویسی پوسته. لطفا سایر سوالات خود رو در انجمن ذکر کنید. تا بعدا یه فکری هم برای انجمن بکنیم. خیلی امکاناتش کم هست. یکی از دلایلی هم که دوستان حرفه ای تر کمتر به انجمن میان همینه. ( کمبود امکانات ) .
    از مدیران سایت خواهش می کنم این مورد رو بررسی کنن. کم کم داریم به این فکر میفتیم که اگر دوستان ما در سایت وردپرس فارسی برای ما کاری نکنن و امکانات رو بیشتر نکنن برای پشتیبانی بهتر از سایر دوستان مجبور به تاسیس انجمن دیگری می شویم. لطفا رسیدگی کنید.
    با تشکر
    عضوی کوچکی از خانواده بزرگ وردپرس
    مهدی عباسی (‌مهدی تاکس )

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰

سلام، یکسری صحبت ها در این زمینه با تیم شد و هم اکنون منتظر پاسخ هستیم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.