انجمن

محدودیت دسترسی مدیر دوم سایت  (۲ نوشته)

• mohsentorabi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸

با عرض سلام به بزرگواران وردپرس کار.
    من ادمین یک سایت هستم و یک مدیر دیگه هم وجود داره. با افزونه advanced access manager خیلی از دسترسی ها و قابلیت هاشو محدود کردم. اون کاربر باید بتونه همه کاربرارو ببینه و ویرایش کنه ولی نباید یوزر من یعنی ادمین اصلی رو ببینه و ویرایش کنه.
    دو گزینه در اون افزونه وجود داره یکی "ویرایش کاربران" که اگر این دسترسی رو بش بدم هرکاربری رو میتونه ویرایش کنه حتی منو(ادمین). و یک قابلیت "لیست کاربران" داره که اگه اینو بدون "ویرایش کاربران" بش بدم بازم یوزر ادمین رو می بینه ولی ویرایش نمی تونه بکنه هیچ یوزری رو نمی تونه ویرایش کنه.
    سرتونو درد نیارم؛ امکانش هست که همه قابلیت هاشو داشته باشه مثل ویرایش کاربران عادی بجز دیدن و ویرایش یوزر ادمین؟! خیلی گیرشم ممنون میشم کمکم کنید.

• واقعیت مجازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶

سلام دوست عزیز
    فکر کنم افزونه ی User Access Manager این قابلیت رو داشته باشه. البته توصیه میکنم برای تست اون رو همزمان با افزونه ی فعلیت نصب نکنی، چون ممکنه تداخل پیدا کنن!
    در ضمن دقت داشته باش که این افزونه ها آیا داخل اپ اندرویدی وردپرس که برای مدیریت سایت های وردپرسی از طریق گوشی موبایل هست هم کارایی دارند یا اینکه میشه اونها رو از طریق این اپ دور زد!

درباره‌ی این موضوع