انجمن

پيشنهاد راه اندازي قسمت ميزباني وردپرس  (۸ نوشته)

• itblog

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۳

يك پيشنهاد داشتم اميدوارم به اون كمي توجهي كنيد
    با توجه به اقبال روزافزون بلاگر ها به وردپرس و اينكه خيلي از وبلاگ نويسان دنبال دات كام شدن ومستقل شدن هستند يكي از دغدغه هاي اونها يافتن هاست خوب وبدون دردسر كشيدن وساپورت شدن است پيشنهاد من اين است كه بخشي راه اندازي كنيد كه به كاربران امكانات دامين وهاست مخصوص وردپرس ارائه ميده و كاربران با خيال آسوده فقط فكر نوشتن باشند وبس . بااين كار هم كاربران راضي خواهند بود وهم مبلغي هرچند كم كسب درآمد شده و ميتوان پروژه هاي ديگري را براي وردپرس فارسي راه اندازي كرد. يكي از هاست هايي كه به اون برخوردم و از قبل آشنايي داشتم بااون سايت //ویرایش شد. هست كه قيمت هاي مناسب و امنيت خوبي داره و ديرزماني براي هدف هاست و امكان برقراري وبلاگ برمبناي مووبل تايپ بوجود آمده اميدوارم دوستان توجه كرده وهمچنين كاربران نظراتشون رو اعلام كنند تا مديران سايت با نظرات آشنا شوند
    آي تي بلاگ وبلاگي براي وبلاگ نويسان | http://mohamadi.wordpress.com`

• quran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۴

سایتی که پیشنهاد کردید خوب بود ولی پهنای باند پایینی می ده ، من سایت ******* رو پیشنهاد می کنم با 100 گیگ پهنای باند و 20 درصد تخفیف برای سایت های مذهبی.

• abcp30

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۵
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۲

//ویرایش شد. بد نیست

• امین / iishtar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴۲
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۸

هاستی انتخاب کنین که :
    1. اگه پهنای باندتون تموم شد بتونین با قیمت عادلانه پهنای باند اضافه بگیرین (هاستی میشناسم که قیمت 5 گیگ پهنای باندش 5 هزار تومنه و قیمت 500 مگ هاستش که 15 گیگ پهنای باند داره 9 تومن و این یعنی قیمت گذاری نامعقول)
    2. پشتیبانی اون حداقل ده ساعت در 24 ساعت آنلاین باشه (به شخصه تا حالا پشتیبانی ندیدم که 24 ساعته باشه برخلاف ادعای خیلیا)
    3. مشکل سیپنل و تحریم و ... نداشته باشه (ما ایرانی هستیم ...)

گران بودن یک هاست به معنی خوب بودن اون نیست ..

//ویرایش شد. بجز مورد اول بقیه رو داره (من اینو پینشهاد میکنم.)
    بعضیا میگن ملت هاست همون میهن هاستینگ مرحوم هستش و امکان پیوستن اون به تاریخ وجود داره ...
    --------
    بسته شدن این تاپیک در آینده ی نزدیک دور از ذهن نیست ..

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۲:۲۷

جالب کسی که تا حالا یک پست هم اینجا نداده (یک پاسخ ) می اید سرور خودش معرفی میکنه ان هم تازه به اسم خیر خواهی برای وردپرس ، نظر من این که تا کسی 300 - 400 پست نداده اجازه بحث کردن در این مواد بهش داده نشه ... چون مثل این اقا (فقط نفر اول) به اسم خیر خواهی میاد سرور خودش تبلیغ میکنه ، شرکتی که معلوم نیست کجا است و ....

کلا میگم کسی میخواهد هاست بگیره از قدیمی های این کارها (شرکت ها با سابقه ) که تمام نقاط ضعف و قوت انها مشخص خرید کنه نه از هر نه نه قمری ...

این تجربه من ...

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۶ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۴

:-P :P
    ---------------------/
    پ ن : تشکر به خاطر تذکرتون . برخورد تند و قاطعانه ای بود . یه لحظه من یه جوری شدم . :D

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۷ مرداد ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۷

مطرح کردن مسائل مالی و دیگر مسائلی که تبلیغ شرکت های دیگر محسوب می شود، در این انجمن ممنوع است.
    //هیچ کدام از مباحث شما به وردپرس مربوط نمیشود و فقط به هاستینگ مربوط است. بحث در مورد مباحث غیر وردپرسی نیز در این انجمن ممنوع است.

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۰

جالب کسی که تا حالا یک پست هم اینجا نداده (یک پاسخ ) می اید سرور خودش معرفی میکنه ان هم تازه به اسم خیر خواهی برای وردپرس ، نظر من این که تا کسی 300 - 400 پست نداده اجازه بحث کردن در این مواد بهش داده نشه

در این انجمن تمامی کاربران با هر تعداد نوشته‌ای که داشته باشند مقابل قوانین برابر هستند و تعداد نوشته‌ها دلیل بر برتری اعضا بر یکدیگر نیست.

همچنین بهتره موقع مورد خطاب قرار دادن دیگران از کلمات و عباراتی استفاده کنیم که موجب رنجش اون‌ها نشه.

در مورد پیشنهاد دوستمون مبنی بر راه‌اندازی خدمات میزبانی از جانب وردپرس فارسی باید عرض کنم٬ ما هیچ تصمیمی برای ورود به امور تجاری نداریم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.