انجمن

مشکل نبود عنوان در ابزارک آب و هوا  (۵ نوشته)

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۷

من این افزونه رو گرفتم و نصب کردم:

mostafa1990 گفت:
    افزونه آب و هوا + شهر های ایران + فایل های psd
    با استفاده از این افزونه میتوانید در وبلاگ خود وضعیت آب و هوای خود شهر خودتان را به نمایش بگذارید, تنها کافیست بعد از نصب افزونه آن را به ابزارک خود اضافه کنید و سپس وضعیت را مشاهده کنید.
    کد نمایش در قالب:
    <?php wp_myweather(): ?>

دانلود افزونه از 4shared
    سایت افزونه در وردپرس

حالا دو تا مشکل دارم
    اولی این هست که این ابزارکش عنوان نداره و هر چی هم سعی کردم بفهمم چطوری باید عنوان اضافه کنم نتونستن. مهم نیست که بشه از قسمت مدیریت ست کرد یا اینکه تو کدش اضافه کرد فقط میخوام عنوان داشته باشه تا قالب رو بهم نریزه

مشکل دوم هم این هست که میخوام وسط ابزارک نشون داده بشه اما با تغییر در فایل css نتونستم اینو حل کنم

تصویر مشکلات رو نشون میده
    http://myup.ir/images/pnfqwroht06wckjzdl3i.png
    ضمنا از قالب rhea استفاده میکنم.

• محسن

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۹
    ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۸

دوستان کسی نمی تونه کمک کنه که برای این ابزارک عنوان افزوده بشه؟
    یا اینکه یه ابزارک دیگه بسازیم که محتوای اینو نشون بده و خودش عنوان داشته باشه؟
    اگه بدونم چطوری میشه محتوایی که این نشون میده رو بریزم تو یه ابزارک متن هم مشکل حل میشه.
    اینطوری این ابزارک قابل استفاده نیست! دوستان دیگه ازش استفاده نمی‌کنن؟!؟

• محمود

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۳
    ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۰۰:۴۱

اگر بخواید به صورت دستی کدش رو وارد کنید کدی رو که در قسمت عناوین سایتتون دارید(مثلا همون آرشیو) یه کپی بگیرید و در قسمت پایینش که آب و هوا رو وارد کردید بذارید . درست می شه
    مثلا:

<h2 class="widgettitle">
    دمای هوای تهران
    </h2>

که شما باید به جای widgettitle از کلاسی که برای آرشیو و یا عناوین دیگه وبلاگتون استفاده کردید اینجا هم همون کلاس رو احضار کنید. تا دقیقا همونی بشه که می خواید.

و اما برای مشکل دوم که وسط قرار بگیره این کد رو در اولین خط از استایل پیشفرض افزونه که در آدرس زیر نوشتم جایگزین کنید و عدد 15 رو به تناسب قالب سایتتون یه عددی رو بهش بدید
    plugins\myweather\templates\default\style.css
    #wp_myweather{ margin: 0; padding: 0; float: none; text-align: left; padding-right:15px;}
    من خودم هم این مشکل رو توی سایتم داشتم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۷ مهر ۱۳۸۸ - ۰۰:۴۴

افزونه‌ی php exec رو نصب کنین و دستور مربوط به نشون دادن آب و هوا رو توی ابزارک‌ه php exec بذارین.

• uma

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۲

سلام؛ بچه ها. من یک ماژول آب و هوا برای ورد پرس آماده کردم؛ با قابلیت بروز رسانی سریع، در شهر های تهران،اصفهان،مشهد،یزد،شیراز از طریق دریافت اطلاعات از ماهواره ، همراه با ساعت طرح گوشی های اچ تی سی ( ویندوز موبایل ) همراه با نمایش تاریخ میلادی و شمسی، در سایز های مختلف که می تونم اون رو به قیمت ارزون در اختیار دوستان بگذارم. جایی هم نبود اینجا کسی افزونه تولید کنه و بتونه بفروشه. لذا همینجا اعلام کردم.

نمونه کار شده ی افزونه آب و هوای پارسیان رو می تونید از توی این صفحه مشاهده کنید.

قیمت رو هم خودتون تعیین کنید که بی انصافی نشه. موفق باشید. شماره ی من 09118000212

درباره‌ی این موضوع