انجمن

مشکل در تغییر wp_ در افزونه wp security scan  (۵ نوشته)

• May3am

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۰
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۳:۲۸

هنگام تغییر پیشوند wp_ در قسمت امنیت دیتابیس Database Security با خطای زیر مواجه می شیم :

Your User which is used to access your Wordpress Tables/Database, hasn't enough rights( is missing ALTER-right) to alter your Tablestructure. Please visit the plugin documentation for more information. If you believe you have alter rights, please contact the plugin author for assistance

دسترسی 777 wp-config هم مشکل رو حل نمی کنه
    این Alter-Right یوزر دیتابیسی که وردپرس داره ازش استفاده می کنه رو چطور می شه تنظیم کرد برای این کار ؟
    سپاس از پاسخگویی و توجه و لطف شما

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۲:۵۵

این مربوط به دسترسی کاربر MySQL (مختص به‌وردپرس) به پایگاه‌داده هست. باید از توی cPanel (یا هر نرم‌افزار مدیریتی که استفاده می‌کنید) این دسترسی‌ها رو تغییر بدین.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    May3am
  • May3am

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۷

سپاس گناهکار عزیز می شه لطف کنی بگی دقیقا از کجای سی پنل می تونم سطح دسترسی کاربر mysql رو افزایش بدم .
    آخه نکته اینه که من همیشه موقع ساختن یوزر در mysql databases گزینه دسترسی کاربر رو روی ALL یعنی حداکثر دسترسی می ذارم . همینطور در این مورد ....

Privileges:

ALL or SELECT CREATE

INSERT ALTER
    UPDATE DROP
    DELETE LOCK TABLES
    INDEX REFERENCES
    CREATE TEMPORARY TABLES

که من همیشه یا همه گزینه های دسترسی رو تیک می زنم یا مثل این مورد گزینه ALL رو انتخاب می کنم !

• May3am

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۷

می شه یکی لطف کنه \اسخ این موضوع رو بده !

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۱:۱۳

من که توی اینترنت گشتم راه‌حلی برای این مشکل‌ه افزونه پیدا نکردم٬ اما برای تغییر پیشوندها می‌تونین از این روش هم با مسئولیت خودتون استفاده کنین: http://tdot-blog.com/wordpress/6-simple-steps-to-change-your-table-prefix-in-wordpress

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    May3am

درباره‌ی این موضوع