انجمن

ارور مکرر در وردپرس  (۴ نوشته)

• amir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۴:۰۲

سلام
    من وردپرس نصبکردم اخرین نسخه اش را ولی مکرر این ارور را میده
    Method Not Implemented
    GET to /index.html not supported.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2 Server at localhost Port 80
    هاستم هم 2222 هست
    چه کار باید بکنم ممنون می شوم راهنماییم کنید
    ممنون

• mazdakam

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۱۴۵۳
    ۲۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۱

کل چیزی رو که نصب کردی پاک کن
    خیلی با حوصله و دقت آخرین نسخه رو بگیر و با ftp بفرست بالا با cpanel, extractesh کن و قبل اینکه مراحل نصب رو بری دیتا بیس و یوزر دیتابیس رو بساز و یوزر رو اد کن به دیتا بیس بعد مراحل نصب رو برو ببینیم چه ارروری میگیری

• amir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۷
    ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۶

من چند بار نصب کردم ولی متاسفانه بازم این ارور هست
    یه نکته جالبی هم هست وقتی من از پیوند یکتا تنظیمش را نام و ماه قرار میدم سایت خراب میشه و وقتی روی پیش فرض قرار میده مشکل حل میشه
    و سوال بعدیم هم اینکه که این فایل htaccess. در اف تی پی نیست من چند دفعه هم نصب کردم بازم نبود خودم ساختم و قرار دادم ولی بعد از این که قرار دادم داخل هاست دیده میشه ولی اینجور نباید باشه و باید فقط تو اف تی پی باشه
    اگه میشه مدیران محترم وردپرس فارسی راهنماییم کنن

• طراح گرافیک سایت

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۳
    ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۹

فایل htaccess. مخفی برای این که ببینیش وقتی که داخل cpanel هستی مو قعی که روی file maneger کلیک می کنی یک صفحه کوچیک باز می شه (pop up) قبل این که دکمه Go رو بزنی تیک Show Hidden Files (dotfiles). رو بزن این طوری تمام فایل های مخفی بهت نشون می ده.کاری به اون نداره به نظر من این آی دی من pamenary_ali کمک خواستی pm بده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.