انجمن

روبرو شدن با ارور و عدم نمایش سایت و کنترل پنل سایت  (۵ نوشته)

• amir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۵

سلام خسته نباشید
    من سایتم بالا نمیاد نه خود سایت نه کنترل پنل و به جاش چند خط ارور میاد
    لطفا راهنمایی کنید
    متن ارور:
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/default-constants.php:298) in /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-content/plugins/cystats/cystats.php on line 199

Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/default-widgets.php on line 1162
    منتظرتون هستم

• amin3d

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۷
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۱

سلام , خوب افزونه را حذف کنید , تا مشکل برطرف شود , از ftp این یا پنل هاست این کار را انجام دهید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    amir
  • amir

آفلاین
    عضو
    ۲۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۸

فزونه امارگیر را حذف کردم مشکل حل نشد یکی از دوستان راهنمایی کرد گفت دوباره فایل default-widgets.php را از کامپیوتر اپلود کنم این کار که انجام دادم سایت بالا میاد ولی کنترل پنل برعکس شد و کاملا خراب

• amir

آفلاین
    عضو
    ۲۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۵

الان داره مرتب این ارور را میده و کنترل پنل خرابه

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/default-constants.php:298) in /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-content/plugins/cystats/cystats.php on line 199

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/default-constants.php:298) in /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/default-constants.php:298) in /home/funcom/domains/98fun.com/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

• amir

آفلاین
    عضو
    ۲۷ شهریور ۱۳۸۹ - ۰۳:۲۰

من تونستم بعد از چند ساعت زحمت مشکلم را حل کنم گفتم یه توضیح بدم که دوستان اگه به اینمشکل برخورد کردن
    راحت باهاش برخورد کنن
    راه حلش اینکه وردپرس را از سایت وردپرس فارسی دانلود کنید و دوباره جایگزین کنید
    همه این ها از یه ویروس بود که به همه ایندکس ها و.. اسیب رسونده بود

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.