انجمن

پوسته برای گالری  (۷ نوشته)

• hamedia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۳
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۲۵

سلام و خسته نباشید
    من جستجو کردم ولی به کارم نیومد
    من یه قالب میخواستم که برای گالری عکس طراحی شده باشه و فارسی هم شده باشد و چون میتدی هستم با آموزش قرار دادن عکس و...(منظورم همون زمینه دلخواهه)
    افزونه نمیخواهم
    البته من یه قالب پیدا کردم در لینک زیر ولی دو تا ایراد داره
    1-
    در IE8 خرابه
    2-
    با توجه به آموزش مدیر سایتشون که در بخش نظرات همین لینک گذاشته بودن من نتونستم عکس اضافه کنم و باهاش کار کنم
    http://todaycms.com/1388/08/29/shhshhshishyeshh-yishshhshy-shshi.html
    بی زحمت یا این فالبو برام درست کنید و آموزش بدید و یا یه قالب با آموزش بهم بدید لطفا

کارم گیره کمکم کنید...
    اجرکم عند الله

• hamedia

آفلاین
    عضو
    ۲۷ مهر ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۷

میدونم درخواست زیادی هست ولی لطفا کمکم کنید کارم گیره....

thanks a lot

• ایــ افــ دانلود

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۲۷ مهر ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۴

http://www.google.com/search?q=%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8+%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C+%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • DDPOOL

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷
    ۲۸ مهر ۱۳۸۹ - ۰۱:۲۶

قالب الگانت تم ای فوتو فارسی استاندارد رو چند رو دیگه میدم بیرون . اگه باز همین قالب رو میخوای برای استایل هاش روی ie8 یه سی اس اس بنویس با نام ie8.css . فقط اون قسمتی که مورد داره رو دوباره کد نویسی کن بعد تو فایل هدر فراخوانش کن .بیشتر اطلاعات میخوای ذکر کن . بعد دوست عزیزمون زده تمام روش کار رو فارسی کرده ظاهرا . زمینه دلخواه ها رو که فارسی دیگه نباید نوشت حد اقلش . ترجمه ی فارسیش قراره نمایش داده بشه نه این که اسکریپت ما بیاد فارسی تحلیل کنه

~> Mr.vAhiD.DI <~
  • hamedia

آفلاین
    عضو
    ۲۸ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۸

DDPOOL گفت:
    قالب الگانت تم ای فوتو فارسی استاندارد رو چند رو دیگه میدم بیرون . اگه باز همین قالب رو میخوای برای استایل هاش روی ie8 یه سی اس اس بنویس با نام ie8.css . فقط اون قسمتی که مورد داره رو دوباره کد نویسی کن بعد تو فایل هدر فراخوانش کن .بیشتر اطلاعات میخوای ذکر کن . بعد دوست عزیزمون زده تمام روش کار رو فارسی کرده ظاهرا . زمینه دلخواه ها رو که فارسی دیگه نباید نوشت حد اقلش . ترجمه ی فارسیش قراره نمایش داده بشه نه این که اسکریپت ما بیاد فارسی تحلیل کنه

سلام
    حقیقتا من بلد نیستم css بنویسم اگه میشه بگید توش چه کدی باید باشه
    در ضمن اون زمینه دلخواه ادرس قالبی رو که معرفی کرده بودم رو میشه بگید باید چی جای مقدار و نام بنویسم

راستی قالبتون که بیرون اومد از کجا دانلودش کنم . اموزش هم داره؟

• DDPOOL

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷
    ۲۸ مهر ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۴

netman.persianmag.us یا توی forum.webalfa.ir این پنج شنبه منتشر میکنم . اموزش هم داره . این طوری نمیتونم بهنون بگم چیو باید استایل بدید .این قالب رو باهاش ور میرم برای ie هم ردیفش میکنم .متاسفانه قالب های الگانت تم هم یه خورده با وردپرس فارسی مشکل دارن . یه خورده وفت گیر هست برای تا برای وردپرس فارسی تطابق بدم . خود کار استایل میده وردپرس فارسی به این قالب ها ولی خب این پنج شنبه جمعه منتشر میکنم . قالب حرفه ای هست .

hamedia - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • hamedia

آفلاین
    عضو
    ۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۳

DDPOOL گفت:
    netman.persianmag.us یا توی forum.webalfa.ir این پنج شنبه منتشر میکنم . اموزش هم داره . این طوری نمیتونم بهنون بگم چیو باید استایل بدید .این قالب رو باهاش ور میرم برای ie هم ردیفش میکنم .متاسفانه قالب های الگانت تم هم یه خورده با وردپرس فارسی مشکل دارن . یه خورده وفت گیر هست برای تا برای وردپرس فارسی تطابق بدم . خود کار استایل میده وردپرس فارسی به این قالب ها ولی خب این پنج شنبه جمعه منتشر میکنم . قالب حرفه ای هست .

منتشر کردین؟؟؟؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.