انجمن

چطور میتونم واسه آرشیو شماره صفحه بذارم؟  (۳ نوشته)

• mehrdad63

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۴

سلام
    2 تا سوال دارم
    1-دوستان من یه برگه واسه آرشیو سایتم ساختم حالا میخوام بیش تر از 100 عنوان مطلب رو نشون نده و بقیه برن تو صفحه بعدی، تونستم کاری کنم که 100 تا نشون بده ولی بقیه رو دیگه نشون نمیده
    میخوام آخرش یه شماره صفحه اضافه کنم که قبلیارو تو صفحه دیگه ببینم
    واسه نوشته هام با نصب افزونه wp-page-numbers تونستم شماره صفحه اضافه کنم ولی واسه قسمت آرشیو نمیتونم

دوستان لطف میکنن راهنمایی کنن ممنون
    واسه آرشیو از این کد استفاده کردم

<?php $recent = new WP_Query("cat=0&showposts=100"); while($recent->have_posts())
    : $recent->the_post();?>
                  <li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li>

برای افزودن شماره صفحه از این کد
    <?php if(function_exists('wp_page_numbers')) { wp_page_numbers(); } ?>
    2-سوال دوم هم اینه که واسه قسمت آرشیو میخوام طوری باشه که وقتی موس روی عنوان میره تاریخ نوشته شدن اون مطلب رو نشون بده
    اگر سوالم رو بد پرسیدم بذارید رو حساب مبتدی بودنم منظورم دقیقا مثل آرشیو این سایت هست دو تا سوالم هم تو همین سایت میتونید ببینید
    البته با این تفاوت که من میخوام شماره صفحه زیر برگه آرشیو به صورت افقی باشه مثل خود wp-page-numbers
    با تشکر

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۱

برای سوال دوم

<?php $recent = new WP_Query("cat=0&showposts=100"); while($recent->have_posts())
    : $recent->the_post();?>
                  <li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="<?php the_time('d/m/y') ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
    کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mehrdad63 - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • mehrdad63

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۴
    ۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۴

دوستان سوال دوم من رو دوست عزیز آقای itgasht جواب دادن
    سوال دومم رو شاید اینجوری بپرسم بهتر باشه میشه واسه یه برگه تعریف کنیم که وقتی مثلا 100 تا عنوان مطلب داخلش نشون داده شد ادامه رو تو یه صفحه دیگه نشون بده و در آخر یه لیست صفحات نشون بده؟
    اینجوری که درست نیست بخواد همه آرشیو منو تو یه صفحه نشون بده اگر دوستان کمک کنن ممنون میشم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.