انجمن

بروز خطا در حین درون ریزی  (۴ نوشته)

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۰

سلام
    وقتی میخوام درون ریزی کنم با این خطا مواجه میشم

FastCGI Error
    The FastCGI Handler was unable to process the request.

Error Details:

* The FastCGI process exceeded configured request timeout
        * Error Number: 995 (0x800703e3).
        * Error Description: The I/O operation has been aborted because of either a thread exit or an application request.

HTTP Error 500 - Server Error.
    Internet Information Services (IIS)

میشه بگید چیکار باید بکنم؟
    هاستم پلسک هستش

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۵

h_sadeghi عزیز این مشکل از وردپرس نیست. خطای 995 از FastCGI معمولاً وقتی پیش می آید که شما می خواهید یک فایل که بیشتر از حجم تعیین شده به صورت پیش فرض ( توسط مدیر هاستینگ خود ) تعیین شده است از طریق FastCGI آپلود کنید. اگر از هاست رایگان استفاده می کنید پیشنهاد من این است که به صورت مستقیم از PHPMyAdmin استفاده کنید برای انتقال ( که البته استاندارد درون ریزی کردن از این طریق خود داستان ها دارد ! ) و اگر از هاست Share یا شخصی پولی استفاده می کنید برای رفع مشکل با مدیر هاستینگ خود یک مشورتی بکنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Andres
  • Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۲

من از طریق phpmyadmin هم که export گرفتم از دیتابیس وقتی میخواستم import کنم باز هم تو یکی از رکورد ها ارور داد
    وقتی با پشتیبانی تماس گرفتم میگفت فلان رکوردتون مشکل داره درصورتی که من قبلا همین مشکل رو که داشتم بر روی یک هاست دیگه مدیر هاست ازم خواست تا فایل رو براش بفرستم وقتی فرستادم اون خودش ایمپورت کرد ، ولی این مسئولین رادکام دارن بازی در میارن دیگه موندم چیکار میتونم کنم :(

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۲۳ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۲

پس اول از خود php my admin بزنید که دیتابیس رو Repair کند می تونی از این افزونه های Repair کننده دیتابیس وردپرس استفاده کنید تا خطاها , خالی ها , دوبار نوشته شده ها رو پاک کنه بعد یک Export بگیر و اونور Import کن. به مدیر هاستتون هم بگید مرسی از پشتیبانی قوی شما !

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Andres

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.