انجمن

• iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۴ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۲

سلام من قبل از اینکه وردپرس نصب کنم نیوک نصب داشتم و حالا وقتی به قسمت دیتابیس میرم سه نوع فایل هست :
    1.اولی با پیشوند mos شروع میشه مثل mos_bannerclient
    2.با پیشوند nuke شروع میشه
    3.با پیشوند wp شروع میشه.
    میخواستم بدونم هر کدوم مربوط به چی میشه و اگه هر کدوم رو دلت کنم چه اتفاقی می افته؟

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۴ آذر ۱۳۸۹ - ۲۰:۳۶

ایمان جان فکر کنم نیوکتون رو پاک کردید درسته؟ الان می خواهید دیتابیس تون رو پاک کنید. جداول با wp که برا وردپرسه. و Nuke که برای PHP Nuke و اگر فایل های Nuke رو پاک کردی و دیگه از Nuke استفاده نمی کنی پاکشون کن. و پیشوند mos هم برای جوملا هست به صورت پیش فرض ! قبلاً جوملا نصب داشتی. خلاصه اونم پاک کن و فقط بزار wp ها بمونه اگر از اونا استفاده نمی کنی. البته اگر خواستی از چند تا سیستم کنار هم استفاده کنی پیشنهاد می کنم که جدا جدا دیتابیس براشون بسازی که بعداً برای Backup گیری و یا انتقال به مشکل نخوری.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - iman
  • iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۵

خیلی ممنون فقط یه مشکل تعداد این فایلها یکی دوتا که نیست حدود ۷۰تا هست چه جوری همه رو با هم پاک کنم؟
    آیا پس از پاک کردن این فایل ها سرعت سایت بالا تر میره؟

• تورتک

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۶
    ۵ آذر ۱۳۸۹ - ۰۲:۵۷

ایمان جان نمی شه اینجوری 100 درصدی صحبت کرد خوب من تو سرور شما نیستم ببینیم قدرتش چقدره و ... ولی منطقی باید سرعت بیشتر بشه چون تعداد رکردها کمتر می شود و در پاسخ به کوئری ها سرور اطلاعات کمتری رو باید آنالیز کند. آره پاکشون کن می تونی با یک دستور خیلی ساده SQL همه اضافی ها رو با 3 خط دستور SQL پاک کنی ولی شرمنده الان نمی تونم اون سه خط رو برا شما بنویسم ( 4 سالی هست دست به دیتابیس نزدم ) ولی خودت تو اینترنت جستجو کن آموزش زبان SQL کلاً 3 4 روزه می تونی در حدی که نیازهات برطرف شه یادش بگیری. دستی هم پاک کردی کردی یکم حوصله کن.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.