انجمن

پس از واردکردن یوزر پسورد، صفحه سفید میاد!  (۶ نوشته)

• nssogpmc

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۵

سلام دوستان خسته نباشین
    امروز ناگهانی به مشکل لاگین برخورد کردم اونم اینکه وقتی یوزر و پسورد رو وارد میکنم، یه صفحه ی سفید خالی ظاهر میشه! توی سی پنل میتونم برم. وقتی هم که توی خود سایت میرم سایت بالا میاد اما کسپراسکی اعلام تروجان میکنه اونم از صفحه ای که اصلا در سایت من وجود نداره! با گوگل کروم هم که سایت رو بالا میارم صفحه قرمز رنگ اخطار ظاهر میشه که نوشته:
    The website at p30learning.com contains elements from the site 221.192.131.99, which appears to host malware

جالب اینجاست آی پی ای که در این اختار قید شده مال یه سایت چینی هستش و هیچ ارتباطی با سایت من نداره! در ضمن من توی سایتم فقط مطلب وجود داره و هیچ فایلی روی هاستم قرار نداره و لینک هایی که در سایتم قرار میدم همیشه مربوط به هاتفایل و رپیدشیر و فایلسونیک و ifile وjumbofile هستن.
    آدرس سایت: http://p30learning.com

با تشکر

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۱۳ آذر ۱۳۸۹ - ۰۰:۰۳

سایت شما را هم از طریق اسکنر های آنلاین و نیز از طریق ورود به پنل مدیریت چک کردم و تنها ایراد در ورود به پنل مدیریتی بود که همان صفحه سفید ظاهر گردید.
    باتوجه به سرویس دهنده شما که "کارو" می باشد، بعید می دانم که مشکلی در آن وجود داشته باشد. و شاید بیشتر به فایل و یا لینک های خارج از سایت شما مربوط باشد. همانگونه که کسپر اعلام می کند (البته من با کسپر موردی را مشاهده نکردم)

مراحل زیر را "حتما" انجام دهید (به ترتیب یاد شده) :

1- فایل ها و بخصوص لینک های دانلود غیر مستقیم را حذف کنید.
    2- از سایت خود بک آپ تهیه کرده و آنرا "دانلود کنید".
    3- از دیتابیس (وردپرس) خود موجود در بخش Myphpadmin پشتیبان تهیه کرده (Export) و آنرا دانلود کنید.
    4- وردپرس خود را مجددا (باهمان اطلاعات قبلی) نصب کنید.
    5- پس از نصب به Myphpadmin مراجعه کنید و جدول ورد پرس را "selectALL" کنید.
    6- از طریق منوی کشویی زیر "Dump" را انتخاب و در انتها آنرا تایید کنید.

اکنون دیتابیس وردپرس شما در نمایش کناری صفحه خالی از جدول می باشد. مراحل زیر را طی کنید:

7- فایل بک آپ گیری شده از Myphpadmin را Extract کرده و گزینه "import" را انتخاب کرده و برای آپلود فایل مذکور اقدام کنید. این کار شاید قدری طول بکشد.
    8- پس از اتمام آپلود دقت کنید تا پیام موفقیت کامل را نمایش دهد نه خطا دار.

اکنون وردپرس شما آماده استفاده است. از آن لذت ببرید.
    موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۸

مواردی هم که دوستمون مطرح کردند طی کنید . قبل از گرفتن نسخه پشتیبان, جدول های دیتابیس رو نیز بررسی کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz
  • حمید

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۲

سلام.
    من میخواستم یه دونه پوسته رو حذف کنم ولی نشد بعدش دیگه وارد منوی مدیریت نمیشه و یک صفحه ی سفید میاد
    مشکلش چیه ؟
    sorkhabi78.ir

• raimand

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۳

تو این صفحه توضیح داده شده است
    http://forum.wp-persian.com/topic/36474

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۴:۰۷

از طریق هاست یا ftp وارد شده و پوسته مورد نظر خود را از فولدر themes موجود در wp-content خذف کنید.

درباره‌ی این موضوع