انجمن

یه مشکل در وردپر با قالب  (۷ نوشته)

• علی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴

درود
    دوستان من یک قالب خریداری کردم هی مشکلاتی داره
    مثلا فعالش می کنم برم بیرون دیگه لاگین نمیشه تا از هاست پاک نشه
    و میخوام مثلا تو تم های وردپرس سرچ کنم این اررور رو میده (وقتی این تم رو فعال می کنم ):
    ک خطای غیرمنتظره رخ داده است. ممکن است اشتباهی در تنظیمات wp-persian.com یا سرور شما بوجود آمده باشد. اگر شما همچنان این مشکل را دارید، لطفا بهتالار گفتگو وردپرس فارسی مراجعه نمایید.

و اینکه پست میدم یا قالب رو بخوام عوض کنم صفحه سفید میاد!

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۴

سلام،
    با توجه به چیزهایی که گفتید همه چیز مشخص است و مشکل از قالب شماست.
    اگر از پیشخوان نمی‌تونید قالب رو عوض کنید ، از داخل هاست پوشه قالب رو تغییر نام بدید یا حذف کنید.

برای رفع مشکل هم بهتره با کسی که قالب رو ازش خریداری کردید تماس بگیرید و مشکلات رو باهاش مطرح کنید.

• علی

آفلاین
    عضو
    ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۵:۳۱

masoudin گفت:
    سلام،
    با توجه به چیزهایی که گفتید همه چیز مشخص است و مشکل از قالب شماست.
    اگر از پیشخوان نمی‌تونید قالب رو عوض کنید ، از داخل هاست پوشه قالب رو تغییر نام بدید یا حذف کنید.

برای رفع مشکل هم بهتره با کسی که قالب رو ازش خریداری کردید تماس بگیرید و مشکلات رو باهاش مطرح کنید.

بله قالب رو از naz-skin خریداری کردم و ایشون هم انگار نه انگار پاسخ درست حسابی نمیدهند!
    چطوری قالب رو عیب یابی کنم ؟
    میتونید راهنمایی کنید؟

• Masoud

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۸۱۵
    ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹

با توجه به مشکلاتی که ایجاد میکنه ، عیب‌یابی پوسته بی فایده و زمان‌بر خواهد بود.
    باید کدهای قالب رو بررسی کنید و ببینید چه قسمت‌های مشکل دارند و برطرفشون کنید.
    برای شروع میتونید wp debug رو در wp-config.php بر روی true ست کنید و سپس قالب رو فعال کنید و با توجه به پیام‌هایی که دریافت می‌کنید ، خطاها رو برطرف کنید.

• علی

آفلاین
    عضو
    ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۸

masoudin گفت:
    با توجه به مشکلاتی که ایجاد میکنه ، عیب‌یابی پوسته بی فایده و زمان‌بر خواهد بود.
    باید کدهای قالب رو بررسی کنید و ببینید چه قسمت‌های مشکل دارند و برطرفشون کنید.
    برای شروع میتونید wp debug رو در wp-config.php بر روی true ست کنید و سپس قالب رو فعال کنید و با توجه به پیام‌هایی که دریافت می‌کنید ، خطاها رو برطرف کنید.

این کار هم کردم ولی اروری نداد
    فانکشن رو هم غیرفعال کردم درست شد ولی منو ها بالا نیومد!

• سایت بیوگرافی آنلاین biographyonline

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

ادرس سایت راارسال کنیدتابررسی بشه

• aydin20

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۸ سال پیش
    ۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۴

من هم گند زدم قالبم رو یه کد به فانکشن اضافه کردم صفحه سفید شد خواستم درست کنم نشد فانکشن رو حذف کردم بدتر شد و از درون هاست کل قالب رو حذف کردم چون از ورد پرس گزینه پاک کردن رفتهب د حالا سایت کلا تعطیل شده

درباره‌ی این موضوع