انجمن

Comment Rating زنده نیست !  (۵ نوشته)

• پدرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۷

سلام
    وارد این سایت بشید و قسمت نظارت کابران رو بخونید و روی موافق و یا مخالفم کلیک کنید
    http://www.parsehgame.com/component/content/article/79-1388-12-15-08-31-42/450--modern-warfare-2-.htmlخوب البته این سایت با جوملا هستش

حالا برید به این قسمت (سایت خودمه) و روی موافقم یا مخالفم کلیک کنید
    http://www.kwonboa.co.tv/?p=124#comment-52
    حالا صفحه رو ریفریش کنید تا بتونید نتیجه رو ببینید
    فهمیدین منظورم چیه ...؟
    من از افزونه Comment Rating استفاده میکنم .. مشکلی هم نداره و کار میکنه
    اما وقتی یکی روش کلیک میکنه به نظر میاد که کار نمیکنه ، در صورتی که در اصل عمل ثبت رو انجام داده

من همچین افزونه ایی مثل اون سایت میخوام که به قولی مرده نباشه و بدون ریفرش عمل ثبت رو نشون بده البته شکل ایکون ها برام خیلی مهمه و مثل Comment Rating یا همون سایته باید باشه .... اگر هم افزونه ایی هست که میشه جای عکساشو با چیزی دلخواه جایگزین و اپلود کرد ، بازم خوبه (منظورم از جایگزین اینه که : بشه رفت تو قسمتی که افزونه اپلود شده و عکسهای اون رو جایگزین کرد با چیز دیگه ایی)

افزونه GD Star Rating این کارو انجام میده اما بسیار حجیمه و برای هاست رایگان من دردسر افرینه .. البته ایکونشم زشته ...
    منتظرم ........................................................................................................................

• پدرام

آفلاین
    عضو
    ۸ دی ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۳

یعنی هیچی ؟؟!!11

• پدرام

آفلاین
    عضو
    ۹ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۶

فکر کردم که فکر می کنید مشکلم که حل نشده بود حالا حل شده ..
    اما این پیام دادم که بگم بدجور منتظرم

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۰ دی ۱۳۸۹ - ۰۱:۱۴

درود;
    پدرام جان، ببینید این قبیل افزونه‌ها اکثراً با پوسته‌هایی کار می‌کنن که استاندارد باشن. منظورم از استاندارد اینه که سلکتورهای پوسته با سلکتورهایی که افزونه برای استفاده از اونها استفاده می‌کنه همخونی داشته باشه، البته این فقط یه نمونه بود. برای حل این مشکل به صبر و بررسی تک تک سلکتورها، توابع و کدها نیاز دارید. دقیقاً مشکلی که من با smile theme و هم اکنون wp-postrating داشتم و دارم. اگه واقعاً نیاز دارید باید خودتون دست بکار شین و یا از یک پوسته‌ی استاندارد نظیر twentyten استفاده کنین. شرمنده اگه کم توضیح دادم ولی امیدوارم تونسته باشم قانع شده باشین.

شاد باشید @};-

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    پدرام
  • رسول

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۶ آبان ۱۳۹۰ - ۱۶:۴۳

سلام
    خوب شد تاپیک را سبز نکردید
    من مشکل دارم

دیروز یه تغییرات کوچیکی ایجاد کردم توی قالب (از جمله قرار دادن گوگل پلاس توی اون + تعداد بازدید هر پست)

ولی بعد از اون این افزونه از کار افتاد. حالا هرچی میزنم تو سر رای های مثبت و منفی اصلا انگار نه انگار. حتی با ریلود کردن صفحه هم امتیاز نشون داده نمیشه.

مشکل چیست؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.