انجمن

باز هم چند مشکل... چگونه میتوانم؟؟؟  (۵ نوشته)

• iranlogo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۱۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۰۸

باز هم به چند مشکل برخورد کردم! چند روزه که درگیر این گالری کوپر ماین شده ام ولی مشکلاتم حل نشده... گفتم اینجا تمام کارهائی که میخوام برای این سایت انجام بدم،مطح کنم تا مدام مزاحم دوستان نشم:
    همانگونه که احتمالا تا حالا متوجه شده اید بصورت گروهی یک سایت زدیم که به برسی هنر میپردازه... عضویت برای همه امکانپذیر بوده و دوستان میتوانند مطالب خود را از طریق این سایت گسترش دهند.
    از آنجا که میخواهیم این پایگاه،تمام شاخه های هنر ی را در بر بگیرد، نیازمند بخشی با عنوان گالری تصاویر هستیم... مشکل اینجاست که میخواهیم هر کس که در بخش مقالات -که توسط وردپرس راه اندازی شده- عضو میشود بتواند با همان مشخصات در بخش گالری نیز فعالیت کند.ولی در عین حال این دو بخش از هم مجزا باشند!دوستان اگر راهکاری سراغ دارند مطرح کنند.
    هدف بعدی نشان دادن مثلا آخرین 10 عکس ارسالی بصورت تامپنیل در صفحه ی اصلی میباشد!که بصورت اچ تی ام ال طراحی شده...سوالات دیگر هم با وجود اینکه قبلا به شکلهای دیگر در انجمن مطرح شده است ولی پاسخگوی مشکلات من نبود...
    چگونه میتوان در صفحه ی مشخصات کاربران بخشی را برای بارگزاری تصاویر آواتار قرار داد تا هنگامی که پستی ارسال میکنند در ابتدای متن ارسالی تصویر آواتار نویسنده نمایش داده شود؟ برای مثال این آدرس را ببینید:http://meydaan.net

نیازمند معرفی یک افزونه هم هستم:
    افزونه ای که تعداد پستهای هر دسته را در مقابل نام دسته نشان بدهد.
    فعلا مهمترین مشکل من همان بخش گالری است.از دو دیتا بیس تا کنون یکیش رو نصب کردم.آیا برای راه اندازی گالری تصاویر حرفه ای هم همین ورد پرس را پیشنهاد میکنید؟در صورت پیشنهاد ورد پرس لطفا چند قالب گالری هم معرفی کنید.فقط این نکات را در نظر داشته باشید:دسترسی کاربران به هر دو بخش با یک کلمه ی عبور برقرار شود.گالری از لحاظ سطح کاری در حد کاپر ماین یا 4 ایمیج باشد.توضیحاتتان بیش از IQ سه و نیم نیاز نداشته باشد ;-)
    در صورتی که به آدرس سایت نیاز هست:www.civic.ir

• مهدی

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰۰
    ۱۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۲۷

برای نشان دادن تعداد پستهای هر دسته نیار به پلاگین نیست، کافیه فقط از تکه کد زیر استفاده کنید.

<?php wp_list_categories('show_count=1&title_li=<h2>Categories</h2>'); ?>

موفق باشید

• iranlogo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    ۲۰ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۳۷

راستش این کدی که شما معرفی کردی تعداد پستها رو یک خط پائینتر از نام دسته ها نشون میده! من هم از پی اچ پی سر در نمیارم.
    مشکل اصلی من فعلا همین گالری است! کسی نمیتونه راهنمائی کنه؟؟؟نیاز فوری دارم به کمک

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۲ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۹:۲۹

باز هم به چند مشکل برخورد کردم! چند روزه که درگیر این گالری کوپر ماین شده ام ولی مشکلاتم حل نشده... گفتم اینجا تمام کارهائی که میخوام برای این سایت انجام بدم،مطح کنم تا مدام مزاحم دوستان نشم:
    همانگونه که احتمالا تا حالا متوجه شده اید بصورت گروهی یک سایت زدیم که به برسی هنر میپردازه... عضویت برای همه امکانپذیر بوده و دوستان میتوانند مطالب خود را از طریق این سایت گسترش دهند.
    از آنجا که میخواهیم این پایگاه،تمام شاخه های هنر ی را در بر بگیرد، نیازمند بخشی با عنوان گالری تصاویر هستیم... مشکل اینجاست که میخواهیم هر کس که در بخش مقالات -که توسط وردپرس راه اندازی شده- عضو میشود بتواند با همان مشخصات در بخش گالری نیز فعالیت کند.ولی در عین حال این دو بخش از هم مجزا باشند!دوستان اگر راهکاری سراغ دارند مطرح کنند.

خب شما برای گالری می خواهید از سیستمی غیر از وردپرس استفاده کنید ؟

هدف بعدی نشان دادن مثلا آخرین 10 عکس ارسالی بصورت تامپنیل در صفحه ی اصلی میباشد!که بصورت اچ تی ام ال طراحی شده...سوالات دیگر هم با وجود اینکه قبلا به شکلهای دیگر در انجمن مطرح شده است ولی پاسخگوی مشکلات من نبود...

فکر کنم افزونه های گالری این امکان رو داشته باشند که چند تصویر مثلا آخرین تصاویر رو در جایی نشون بدن. فقط باید دستورش رو پیدا کنید و در صصفحه مورد نظر بزارید. شاید روشش هم در سایت سازنده توضیح داده شده باشد.

چگونه میتوان در صفحه ی مشخصات کاربران بخشی را برای بارگزاری تصاویر آواتار قرار داد تا هنگامی که پستی ارسال میکنند در ابتدای متن ارسالی تصویر آواتار نویسنده نمایش داده شود؟ برای مثال این آدرس را ببینید:http://meydaan.net

پیشنهاد من استفاده از سایت gravatar هست و افزونه زیر :
    http://wordpress.org/extend/plugins/easygravatars

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۲ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۳

دوست عزیز پیشنهاد من استفاده از این پلاگین است
    http://wordpress.org/extend/plugins/wpg2

1- این پلاگین از روی یک برنامه سورس باز درست شده
    2- برنامه مورد نطر حرفه ای ( خواست شما)
    3- با استفاده از این پلاگین کاربران شما با استفاده از یک نام و پسورد از قسمت مقالات و گالری می توانند استفاده کنند

تذکر
    1- برای استفاد از این پلاگین باید خود برنامه را ابتدا نصب کنی که در چند نسخه است
    2- نصب آن کمی مشکل است
    3- استفاده از آن بسیار راحت است

موفق باشید

درباره‌ی این موضوع