انجمن

مشکل پوسته eParsData  (۵ نوشته)

• سینا ناد

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۵۴

میخواستم از این پوسته استفاده کنم ولی متاسفانه قسمت ساید بار خرابه و متن ها بیرونش نمایش داده میشن. کسی میتونه درستش کنه؟
    مشاهده عکس
    دریافت پوسته

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۶ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۱

باید فایل Style رو ویرایش کنین. البته پیشنهاد بنده ایننه که از قالب‌های استاندارد موجود در wp-persian استفاده کنین که عاری از هر گونه عیبی هستن..... :)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard
  • سینا ناد

آفلاین
    عضو
    ۱۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۷

Mr-vAhiD-DI گفت:
    باید فایل Style رو ویرایش کنین. البته پیشنهاد بنده ایننه که از قالب‌های استاندارد موجود در wp-persian استفاده کنین که عاری از هر گونه عیبی هستن..... :)

میدونم که، ولی خیلی وارد نیستم. کسی میتونه درستش کنه؟
    (درضمن، پوسته های بخش وردپرس فارسی هم 100% استاندارد نیستن و بعضیاشون خیلی مشکلات و عیب هایی دارن که همه رو متعجب میکنه از اینکه چطوری توسط وردپرس تایید شدن!)

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۱۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۱

sata4u گفت:

میدونم که، ولی خیلی وارد نیستم. کسی میتونه درستش کنه؟
    (درضمن، پوسته های بخش وردپرس فارسی هم 100% استاندارد نیستن و بعضیاشون خیلی مشکلات و عیب هایی دارن که همه رو متعجب میکنه از اینکه چطوری توسط وردپرس تایید شدن!)

ببینید دوست گرامی باید پوسته رو اینجا بذارین و صبر کنید تا یه نفر وقت کنه و فرصت ویرایشش رو داشته باشه و اینکار رو انجام بده.

بنده این گفته رو نه رد می‌کنم و نه قبول.... ولی اکثر پوسته‌ها استانداردن... من طبق دلیل این حرفو می‌زنم.... :)

• سینا ناد

آفلاین
    عضو
    ۱۹ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۱

Mr-vAhiD-DI گفت:
    ببینید دوست گرامی باید پوسته رو اینجا بذارین و صبر کنید تا یه نفر وقت کنه و فرصت ویرایشش رو داشته باشه و اینکار رو انجام بده.

منم واسه همین اینجا گذاشتمش.

Mr-vAhiD-DI گفت:
    بنده این گفته رو نه رد می‌کنم و نه قبول.... ولی اکثر پوسته‌ها استانداردن... من طبق دلیل این حرفو می‌زنم.... :)

منم نگفتم همه؛ گفتم بعضیاش!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.