انجمن

کمک در مورد نصب افزونه Contact form 7  (۴ نوشته)

• yas_hfb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۵۵

سلام دوستان
    من این افزونه رو دانلود کردم و نصبش کردم ولی الان نمیدونم چکار کنم و چه تغیراتی بدم که تو قسمت ارتباط با ما داخل سایتم این افزونه کار کنه؟
    1- باید برگه ای برای این کار بسازم بسازم؟
    2-باید تو پوسته سایت تغیراتی بدم؟
    و
    ...؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه به صورت کامل توضیح دهید، مثلا اگر قرار به ساختن برگه ای جدید برای اینکار باشه چطوری اینکار رو انجام بدم.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۸ دی ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۱

1 » بله
    2 » خیر
    3 » به تنظیمات افزونه مراجعه کنید. اگر از نسخه فارسی افزونه هم استفاده کنید, کاملا مشخصه! یک shortcode به شما می‌دهد که باید در قسمت نمایشگر غیردیداری/HTML یک برگه وارد کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - yas_hfb
  • yas_hfb

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    ۱۸ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۹

mostafa1990 گفت:
    1 » بله
    2 » خیر
    3 » به تنظیمات افزونه مراجعه کنید. اگر از نسخه فارسی افزونه هم استفاده کنید, کاملا مشخصه! یک shortcode به شما می‌دهد که باید در قسمت نمایشگر غیردیداری/HTML یک برگه وارد کنید.

سلام آقا مصطفی ممنون که جواب دادید.
    من اینکارا رو انجام دادم ولی پیام ها به ایمیلم فرستاده نمیشه ولی با نصب افزونه contact form databas الان پیام ها تو قسمت مدیریتی وردپرسم میان، ولی بعد از ارسال پیام این خطا رو میده:
    "متأسفانه ارسال پیغام شما با مشکل مواجه شد. لطفاً بعداً مجدداً سعی نموده یا از روشی دیگر با مدیر سایت تماس حاصل فرمائید."
    بعد از کدوم قسمت تنظیمات contact form 7 میتونم سوال تصادفی یا ریاضی رو برا این افزونه فعال کنم البته ممنون میشم راجب این یه مورد و امکانات دیگر این افزونه گام به گام توضیح بدین...خیلی ممنون که هوای ما مبتدی ها و آماتورها را دارید

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۷

ببینید اول مطمئن بشید که امکان ارسال ایمیل در هاست شما فعال هست! (بیشتر هاست‌های رایگان این امکان رو ندارند)
    برای تولید کپچا نیز می‌تونید از Really Simple CAPTCHA استفاده کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    yas_hfb

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.