انجمن

مشکل عجیب با افزونه Contact form7  (۵ نوشته)

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۹ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۶

سلام

من چند روزیه با افزونه تماس (contact form 7) مشکل پیدا کردم. توی سه-چهار تا سایت من از این افزونه استفاده می کنم ولی همشون با هم مشکل پیدا کردن و فرم رو ارسال نمی کنن. مشکل از کجاست؟ لازم به ذکره همه این سایت ها روی هاست های رایگان byet هستن.

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۷

chapalmapal گفت:
    سلام

من چند روزیه با افزونه تماس (contact form 7) مشکل پیدا کردم. توی سه-چهار تا سایت من از این افزونه استفاده می کنم ولی همشون با هم مشکل پیدا کردن و فرم رو ارسال نمی کنن. مشکل از کجاست؟ لازم به ذکره همه این سایت ها روی هاست های رایگان byet هستن.

مثل اینکه کلا ارسال فرمها با مشکل مواجه شده. چون افزونه cformII هم این مشکلو داره و نمیتونه فرم رو ارسال کنه! خواهش می کنم کمک کنید!

• دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۲۱ دی ۱۳۸۹ - ۰۶:۵۵

سلام.
    پنل هاست رو چک کنید ببینید تغییراتی بوجود نیومده؟!
    اخبار و وبلاگ مربوط به سرویس دهندتونو دنبال کنید. شاید امکاناتی اضافه یا کم کرده باشن و یا بروزرسانی هایی انجام داده باشن؟!
    افزونه رو پاک کنید، تمام تیبل های مربوط به افزونه رو هم از دیتابیس پاک کنید و دوباره نصب کنید.
    آدرس سایت هارو هم قرار بدید.

• phomix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    ۲۲ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۶

سلام دوست عزيز،مشكل از افزونه يا وردپرس نيست مشكل از هاستتونه،
    هاستهاى رايگان بدليل كاربران زياد ايميل يا دير ميرسه يا اصلا نميرسه خودمم اين مشكلو داشتم،
    شما بايد افزونه wp-mail-smpt را نصب كنيد ،بهتره به اين تاپيك سر بزنيد تا بتونى به راحتى اين مشكلو حل كنى و تنظيمات افزونه را انجام بدى
    forum.wp-persian.com/topic/9123

• chapalmapal

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۹

خیلی از پاسخ ها متشکرم

متوجه شدم هاست byet برای مدت یک هفته دچار اختلال شده و علت همینه.

در ضمن درسته افزونه wp smtp mail بسیار عالی این مشکلو حل می کنه؛ من مدتهاست ازش استفاده می کنم.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها