انجمن

خطا در هنگام ورود به مديريت (قبول نکردن پسورد)  (۶ نوشته)

• mojair

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۳ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۳

با سلام و خسته نباشید دوستان گرامی من بعد از تحقیق و نیز بکار بردم مامبو بالاخره تصمیم به استفاده از ورد پرس گرفتم و تمام مراحل نصب اعم از ویرایش فایل کانفیک و نبیز دیتابیس را به صورت کامل انجام داده و ورد پرس را نیز نصب میکنم اما وقتی برای اولین بار میخواهم وارد بشم همون شناسه و پسوردی را که تعریف کردم قبول نمیکند و هر کاری میکنم ارور شناسه معتبر نیست میدهد در حالی که از شناسه و پسورد مطمئن هستم و وقتی هم خالی میزارم هیچ ایمیلی دریافت نمیکنم در هر دو حالت ایمیلم قبول نمیکنه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

در ضمن من بر روی سیستم خودم نصب کردم و کار کرد موردی نبود اما وقتی بر روی هاست نصب میکنم اینطور میشود بیصبرانه منتظر جواب شما هستم

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۲۳ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۶

با استفاده از قسمت 'رمزتان را گم کرده‌اید؟ ' یا روش زیر رمز را تغییر دهید .
    http://forum.php-press.com/topic/6

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - Gharibe
  • Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۴ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۳

سلام دوست عزیز اگر هنوز داخل سایتتون مطلبی ندارید پیشنهاد میکنم تیبل های بانک اطلاعاتی رو دراپ کنید و مجددا وردپرس رو نصب کنید ، یا اگر از روش دست بردن داخل phpmyadmin تونستید رمز رو تغییر بدید و وارد محیط مدیریت شدید ، حتما یک بار هم از داخل خود پنل رمزتون رو تغییر بدید تا رمز بصورت کد شده قرار بگیره
    درضمن اگر داخل سایت مطالب دارید و باز هم میخواید مجددا وردپرس رو نصب کنید میتونید از بخش اخبار بک آپ بگیرید و بعد از نصب مجددا اونها رو برگردونید
    موفق باشید

Moeini - Saeed Fard
  • tangesir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۲

سلام دوستان من تازه وارد اینجاشدم میخواهم بهم بگین چه جوری یک سایت بسازم .لطفا راهنماییم کنید .باتشکر

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۷

اول یک هاست و دامین مناسب تهیه کنید
    بعد آخرین نسخه وردپرس رو از همین سایت دانلود کنید و با کمک گرفتن از این بخش سایتتون رو راه اندازی کنید
    http://codex.wp-persian.com/

Saeed Fard
  • hn6413

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۱۰ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۱

سلام
    دوستان من پسوردم را تغییر دادم در قسمت مدیریت و بعد دیگه پسورد مرا نمی شناسه
    چه باید بکنم؟
    با تشکر از همه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.