انجمن

حذف لینکهای داخل ننوشته ها  (۴ نوشته)

• oxin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۴ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۶

سلام خدمت دوستان عزیز و زحمت کش وردپرس فارسی
    من می خوام وئقتی مطلبی از جایی برمی دارم و طرف اومده توی مطلبش به یه سرس کلمات لینک داده به شایت خودش را به صورت یکجا حذف کنم اما تو ویرایشگر های متن وردپرس حتی پیشرفته هاش وقتی کل مطلب را سلکت می کنی دکمه ی پاک کردن پیوند غیر فعال می شه .
    توی انجمن هم به مدل های مختلف جستجو کردم ولی چیزی در این باره پیدا نکردم مثل نمونه زیر

http://forum.wp-persian.com/search.php?q=%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9

یا

http://forum.wp-persian.com/search.php?search=%D8%AD%D8%B2%D9%81+%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9&forum-id=0
    ممنون می شم دوستان کمکم کنند

• iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲۴ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۹

خوب دوست گلم کپی پیست نکن فکر کنم تنها راش این هستش که جناب با یه ادتور ترجیحن نوتپد در قسمت ویرایش به گزینه ی رپلایز بری و بعد هم آدرس اولیه ی لین رو در ستون اول و در ستون دوم هم یه فاصله بزاری
    در ضمن این کارارو برای کد html انجام بده نه متن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    oxin - Saeed Fard
  • oxin

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۴ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۸

iman74 گفت:
    خوب دوست گلم کپی پیست نکن فکر کنم تنها راش این هستش که جناب با یه ادتور ترجیحن نوتپد در قسمت ویرایش به گزینه ی رپلایز بری و بعد هم آدرس اولیه ی لین رو در ستون اول و در ستون دوم هم یه فاصله بزاری
    در ضمن این کارارو برای کد html انجام بده نه متن

الن هم همین کار را دارم میکنم دوست عزیز اما خیلی وقت را تلف می کنه . قسمت دوم صحبتتون را هم اصلا متوجه نشدم من یه مقدار مبتدی هستم .

• iman

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲۴ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۲

oxin گفت:

الن هم همین کار را دارم میکنم دوست عزیز اما خیلی وقت را تلف می کنه . قسمت دوم صحبتتون را هم اصلا متوجه نشدم من یه مقدار مبتدی هستم .

شما مطلب را که کپی پیست می کنی در کنار قسمت دیداری یه قسمت به نام ویرایش html هست که شما اونروانتخاب کن حالا کد رو کپی کن و داخل یه notepad بریز العان هم کنترل و H رو فشار بده در قسمت اول آدرس لینک و در قسمت دوم تنها یک فاصله بذار

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - oxin

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.