انجمن

وردپرس یا نرم افزارهای طراحی وب  (۵ نوشته)

• matlabdoni

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۸

سلام
    من زیاد به کارهای طراحی و سایت وارد نیستم اما سوالی داشتم که فکرم را مشغولش کرده اینه که:
    تفاوت اصلی بین وردپرس و نرم افزارهای طراحی وب مثل دریم ویور چیست؟ایا با استفاده از دریم ویور که می شود سایتی حرفه ای طراحی کرد با وردپرس هم می شود . و چرا بعضی افراد با اینکه برنامه نویسی سایت کمی مشکله اما با همان نرم افزار های طراحی وب مثل دریم ویور سایت طراحی می کنند. لطفا من را راهنمایی کنید.

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۳

وردپرس نرم افزار طراحي وب نيست، برنامه مديريت محتواست
    دريم ويور ممكنه برنامه اي باشه براي سات وردپرس كه كارش كمك به طراحان وب هست

براي ساخت سايت از پايه با هر نوع برنامه ي طراحي بايد برنامه نويسي زيادي كرد و به خيلي از نكات ريز و درشت توجه داشت
    مسائل پايه اي مانند شيوه برنامه نويسي، امنيت،گرافيك و ...

برنامه هاي مديريت محتوا اين مشكلات را براي ما رفع ميكنند و خب مسئله را ساده تر ميكنند. فقط شما بايد قالبي انتخاب يا طراحي، سپس مطالبتان را منتشر كنيد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa
  • matlabdoni

آفلاین
    عضو
    ۲۵ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۷

بله .. مچکرم .من درگیر همین مسئله بودم
    از شما خیلی ممنون

• matlabdoni

آفلاین
    عضو
    ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۰۸:۳۳

سلام
    من قالب های وردپرس را که داخل نرم افزار دریم ویور میکنم به صورت گرافیکی نمایش نمیده اما کد های اچ تی ام ال را به صورت گرافیکی و واضح نشان می دهد.کسی میتوند بگد آیا امکانش هست قالب های وردپرس را هم به صورت گرافیکی نشان داد؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۳

matlabdoni گفت:
    سلام
    من قالب های وردپرس را که داخل نرم افزار دریم ویور میکنم به صورت گرافیکی نمایش نمیده اما کد های اچ تی ام ال را به صورت گرافیکی و واضح نشان می دهد.کسی میتوند بگد آیا امکانش هست قالب های وردپرس را هم به صورت گرافیکی نشان داد؟

شما ميتوانيد از برنامه Artisteer يا اكستنشنهاي tagstention و themedreamerwp استفاده كنيد

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    SefrYek

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.