انجمن

خطا 503 در بخش دیدگاه ها  (۶ نوشته)

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۱۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۴۴

سلام اقای گناه کار عزیز لطفا اینجا رو قفل نکن مسئله مرگ و زندگی سایتم هست

وقتی میخواهم برم دیدگاه ها رو تایید کنم خطا 503 میده و فقط مربوط به دیدگاه ها هست نه جای دیگه لطفا کمک کنید به مسئولین سرور گفتم میگن هیچ کدوم از سایت ها این مشگل رو ندارن به جز شما و مشگل از وردپرس شماست تا طقی به طوقی میخوره میگن پیام بدید هزینه تون رو بدم اقا لطفا کمکم کنید حتی اگه مشگل از وردپرس نیست که اونها میگن هست یه راه حلی به من بدید ممنون میشم.

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۷

اگه براتون امکان داره فایل هاتون رو به یه هاست دیگه مثل byethost انتقال بدید و اونجا روی یه ساب دامین چک کنید ببینید باز هم همین خطا رو میده
    ولی من که فکر میکنم اشکال تو فایل .htaccess باشه

• Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۴

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۹

دوست عزیز کدوم قسمت htacsses مشگل داره کد هاش رو بزارم؟؟؟
    وقتیدر قسمت کاربران میرم تعداد کاربران رو 2 زده ولی من تنها در سایت مدیر هستم و کسی دیگه ای نیست چرا اونجا تعداد رو زده 2 تا تو دیتابیس در قسمت wp-users هم من تنها هستم چرا اونجا 2 تا نشون میده؟؟؟؟؟

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۶

سلام میگن این مشگل به خاطر رو هست و سایتم رم ۲۵۶ داره چه طور مشگل رو حل کنم یادمه یه جا گفته بودن داخل یکی از فایل ها باید یه عددی رو به ۲۵۶ تغییر بدم مشگل رم حل میشه لطفا کمک کنید

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۲

خطای 503 مربوط به ورپرسم هست و با عوض کردن هاست هم درست نشد الان صفحه اول نظرات بالا میاد ولی صفحات دیگه بخش نظرات ارور 503 میده چی کارش کنم؟؟؟ صفحه لوگین هم که به هم ریخته این یکی رو چی کار کنم ؟؟لطفا راهنمایی کنید این موضوع بد جور رفته رو اعصابم؟؟!!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.