انجمن

مشکل با سیاره وردپرس فارسی  (۱۲ نوشته)

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۶ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۳

از طرف من به همه اعضای تیم وردپرس فارسی
    چرا سایت من توی سیاره ثبت نمیشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تا الان 3 بار درخواستمو ثبت کردم
    3 بار هم ایمیل فرستادم 2 بار هم از بخش اشکالات سایت اقدام کردم اما...........!!!!!!!!!!!!!!
    جالب اینجاست که توی این چند مدت بارها شده مطالب من توی سایت دوستان (حالا بعضا یا با ذکر منبع یا بدون ذکر منبع!!!) کپی و پیست شده و سیاره هم منتشر کرده اما سایت خود من...........!!!!!!!!!!!

سوال من اینجاست که چرا سایت من ثبت نمیشه؟!
    اصولا مشکل تیم وردپرس فارسی با من چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حداقل مطمئنم 2 نسخه اخیر وردپرس رو بعنوان اولین سایت فارسی زبان معرفی کردم اما یه سایت دیگه تو سیاره منتشر میشد!
    یه سرچ خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کوچولو تو گوگل بزنید واسه 2 نسخه اخیر اگه سایت اول نباشم 100% توی صفحه اول هستم. و هر دو نسخه رو دقیقا همون شبی که منتشر شدن با ترجمه شخص خودم از منبع اصلی وردپرس منتشر کردم

این کارتون رو شخص من فقط بی احترامی میدونم که ضعف مدیریت وردپرس فارسی رو نشون میده

حداقل یه ایمیل بدین و توش بنویسین: دوست نداریم ثبتت کنیم (اگه دوست داشنین چندتا فحش هم بدین که دلتون خنک شه)

موفق و کارا تر باشید (امیدوارم)

http://MyParsi.com بزرگترین پورتال پارسی ایرانیان

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۷

دوست عزیز به شما حق میدم، ولی بهتر بود در برخی از قسمتها کلمات مناسبی انتخاب میکردید!

به نظر من جناب گناهکار برای این بخش و دیگر بخش‌ها مدیر انتخاب کنه تا کارها سریعتر پیش رود،
    و کاربران مجبور نشوند برای کارهایی مثل ثبت سایت در سیاره تاپیک بزنند .

فعلا باید منتظر بمانید تا آقای گناهکار این تاپیک را بخواند .

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۸

توی ایمیلی که زده بودین سایت 3eo.ir رو فرستاده بودین که در مورد بهینه‌سازی موتورهای جستجو بود. آدرس سایت‌تون چی هست؟

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۰۱:۴۲

Gonahkar گفت:
    توی ایمیلی که زده بودین سایت 3eo.ir رو فرستاده بودین که در مورد بهینه‌سازی موتورهای جستجو بود. آدرس سایت‌تون چی هست؟

من؟ 3eo.ir ؟ عجیبه
    آدرس سایتم رو دقیقا توی همین تاپیک آخر مطلب نوشتم.
    http://MyParsi.com
    ممنون میشم پیگیری کنید

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۲:۱۹

دوستان چرا بی جواب موندم من؟!
    اگه ثبت نمی کنید این بخش رو حذف کنم
    اگه هم ثبت می کنید چند تا قالب (با طراحی خودم) برای دانلود دارم که بذارم

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۷

دوست عزیز، در بخش وردپرس‌ه سایت شما، ۵ تا مطلب وجود داره که ۳تاش فقط اعلام خبر انتشار وردپرس هست و دو تا هم ربطی به وردپرس نداره!

بهتره کیفیت مطالب‌تون رو بالا ببرین تا سایت‌تون توی سیاره ثبت بشه.

• MyParsi.com

آفلاین
    عضو
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۲

گناهکار عزیز درسته که من فقط 5 مطلب دارم اما از همین 5 مطلب 3تاش که مال انتشاره نسخه های جدیده. اون 2 مطلب هم درسته که به وردپرس ربطی نداشتند اما برای وبمسترها نکات جالبی داشت
    ضمنا مطلب " محاسبه دقیق پیج رنک گوگل " رو شما همین چند روز پیش در سیاره قرار دادید که سایت یک وب به نقل از پارسی من اون رو منتشر کرده بود. این هم لینکش:
    http://www.yekweb.com/exactly-calculate-of-google-page-rank
    بدی ما ایرانی ها به همینه که یکی هم که می خواد یه کاری واسه مون انجام بده دوست داریم کار، کار خودمون باشه. من فقط خواستم در سیاره ثبت بشم که بتونم به دوستان وردپرسیم کمکی کرده باشم نخواستم جای شما رو بگیرم که...
    اگه تعداد مطالب کمه به خاطر اینه که در سیاره ثبت نیستم و به همین دلیل انگیزه زیادی برای انتشار مطالب ندارم، انتشار مطالب به شرطی که در یک مرجع (مثل سیاره) نشون داده بشه کار مفیدیه وگرنه محوریت موضوعی سایت من وردپرس نیست که بخوام در مورد وردپرس مطلب بنویسم اما چون وردپرس رو دوست داشتم می تونستم کمکی کرده باشم
    ضمنا بحث مشکل وردپرس فارسی با من فقط سیاره نیست!
    strong>من یک افزونه رو هم براتون فارسی کردم که در بخش افزونه نمایش بدین اما بازهم...
    به هر حال ممنون که وقت گذاشتین و به جای ثبت سایت من ازش اشکال گرفتین به قول دوستان دارید سلیقه ای عمل می کنید و این اصلا خوب نیست.
    موفق باشید

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۲۹ دی ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۳

اون 2 مطلب هم درسته که به وردپرس ربطی نداشتند اما برای وبمسترها نکات جالبی داشت
    ضمنا مطلب " محاسبه دقیق پیج رنک گوگل " رو شما همین چند روز پیش در سیاره قرار دادید که سایت یک وب به نقل از پارسی من اون رو منتشر کرده بود

خیلی چیزها برای وبمسترها جالبه اما دلیلی نداره توی دسته‌ی وردپرس منتشر بشن.
    اون مطلب رو هم که اومد توی سیاره ما همون‌موقع بلافاصله پاکش کردیم چون ربطی به وردپرس نداشت.

بدی ما ایرانی ها به همینه که یکی هم که می خواد یه کاری واسه مون انجام بده دوست داریم کار، کار خودمون باشه. من فقط خواستم در سیاره ثبت بشم که بتونم به دوستان وردپرسیم کمکی کرده باشم نخواستم جای شما رو بگیرم که

ما هم چنین برداشتی نکردیم. اصلاً سیاره رو زدیم تا مطالب دیگران راجع‌به وردپرس رو جمع‌آوری کنیم. یعنی سیاره ربطی به کار ما در مورد فارسی کردن وردپرس نداره.

اگه تعداد مطالب کمه به خاطر اینه که در سیاره ثبت نیستم و به همین دلیل انگیزه زیادی برای انتشار مطالب ندارم

خب ما هم سایت‌هایی که مطلبی درباره‌ی وردپرس ندارن رو ثبت نمی‌کنیم. مگه بقیه‌ی سایت‌ها اول اومدن توی سیاره، اول ثبت شدن، بعدش مطالب‌شون رو منتشر کردن؟ این حرف برای من اصلاً قابل‌قبول نیست.

ضمنا بحث مشکل وردپرس فارسی با من فقط سیاره نیست!
    من یک افزونه رو هم براتون فارسی کردم که در بخش افزونه نمایش بدین اما بازهم...

نمی‌دونم چرا فکر می‌کنین ما با شما مشکل شخصی داریم! والا من اصلا شما رو نمی‌شناسم.

من در مورد افزونه اطلاعی ندارم، چون مدیریت بخش افزونه‌ها رو یکی دیگه از اعضای وردپرس فارسی انجام می‌ده. اما شما افزونه‌ی فارسی‌شده رو برای ما نباید بفرستین! باید برای صاحب اصلی‌ش بفرستین تا توی سایت رسمی وردپرس قرار بده، بعدش ما رو مطلع کنین تا توی بخش افزونه‌های فارسی قرار بگیره.

به هر حال ممنون که وقت گذاشتین و به جای ثبت سایت من ازش اشکال گرفتین به قول دوستان دارید سلیقه ای عمل می کنید و این اصلا خوب نیست

من ایراد غیرمنطقی نگرفتم، شما خودتون هم گفتین که مطلب خودنوشته‌ای درباره‌ی وردپرس منتشر نکردین. انشالله هروقت محتوای مفیدی درباره‌ی وردپرس تولید کردین ما رو خبر کنین تا سایت‌تون توی سیاره ثبت بشه.

موفق باشید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • دایان

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۰
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۰۲:۴۸

حداقل یه ایمیل بدین و توش بنویسین: دوست نداریم ثبتت کنیم

راستش با این نکته موافقم.
    خیلی خوب میشه اگه به درخواست‏ها چه در صورت موافقت شدن و چه نشدن جواب داده بشه!
    مثلا به کسی که پوسته‏ای فرستاده، اعلام بشه که پوسته‏ی شما دریافت شد و در حال بررسی قرار داره و در صورت تایید به زودی در سایت قرار می‏گیره یا مثلا استاندارد نیست و فلان قسمت‏هاش نیاز به بازبینی داره تا اون فرد لااقل تکلیف خودش رو بدونه و حداقلش اینه که از ارسال شدن صحیح فایل مطمئن میشه.
    @ [جناب] گناهکار

Moeini
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۶

هی آقا .... ما یه ماه پیش درخواست دادیم و گناهکار دعوامون کرد گفت تا یه ماه منو به سیاره اضافه نمیکنه .... حالا هم بخش ارسال فید هم خرابه ما چیکار کنیم . مطالب زیاد میتونم بنویسم اما کو انگیزه ؟
    گناهکار ! فید ما رو لطف کن چک کن یه ماه شده واللا
    http://yonadi.com/list/category/wordpress/feed

• ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸

عجب ...! فکر نمیکردم اینقدر برای ثبت سایت دوستان تلاش کنن :) .... ولی به هر حال من با حرف گناهکار موافقم .... باید ابتدا شما مطلب از خودتون داشته باشین و سپس ثبت بشه ....

++++++++++++++++

راستی گناهکار جان مسئول برای این بخش نمی‌خواین؟؟ D:

Moeini
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۵

عجب ...! فکر نمیکردم اینقدر برای ثبت سایت دوستان تلاش کنن :) ....

آخه مطالب اگه تو سیاره نشون داده بشن دوستان بیشتری میبینند . چون مطالب وردپرس ر ا باید وردپرسی ها ببینن که مسلما بهترین جا اینجا هستش.

ولی به هر حال من با حرف گناهکار موافقم .... باید ابتدا شما مطلب از خودتون داشته باشین و سپس ثبت بشه ....

++++++++++++++++

خوب من تمام مطالبم رو خودم نوشتم و حتی یک خط کپی نکردم ولی باز هم گناهکار لطف دارن و نه سایت رو ثبت میکنن نه ......
    آدم خجالت میکشه اینقدر تکرار میکنه ...
    http://yonadi.com/list/category/wordpress/feed

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.