انجمن

کمک در مورد نصب فارسی ساز ورد‍پرس  (۷ نوشته)

• modir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۹
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۰:۳۰

سلام دوستان . من امروز یه هاست و دومین خریدم و الان به وسیله ی فنتاستیکو وردپرس رو روش نصب کردم ولی هر کاری می کنم نمی تونم فارسی ساز رو روش نصب کنم خود قالب راست ببه چب می شه و داشبورد وبلاگ هم فارسی می شه ولی وقتی مطلبی رو پست می کنم به شکل علامت سوال درمیاد . راهنماها رو هم خوندم ولی چیزی نبود که رعایت نکرده باشم . اگه کسی از بچه های وردپرس فارسی لطف کنه فارسی سازش رو برام نصب کنه یا بگه اشکالم کجاست ممنون می شم . ~X(

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۲:۳۷

دوست عزیز این مشکل مربوط به ایجاد کردن دیتا بیس در SQL می باشد
    برای این کار چند راه وجود دارد
    1- از طریق خود کنترل پنل سایتت SQL خودت رو درست کنی ( باتوجه به مشخص نبودن کنترل پنل هاست شما نمی شود توضیح بیشتری داد)
    2- در هنگام درست کردن دیتا بیس بوسیله PHP admin در قسمت نوع دیتابیس از latin1_bin استفاده کنی
    3- یکبار دیگر مو به مو روشهای توضیح داده شده برای نصب ورد پرس را انجام بدهی
    4- یوزر و پس کنترل پنل سایتت رو به طور خصوصی به من بدهی تا برایت این کار را انجام دهم آی پی من در یاهوو akmeghdadfr و میل من akmeghdad g m ail . c o m

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۰:۲۱

البته اگه می‌خواین از نو ‍ایگاه داده رو ایجاد کنین، بهتره از همون اول روی یونیکد ایجاد بشه، از نظر امنیتی هم بهتره (وردپرس ۲/۳/۱ از همین راه قابل‌نفوذ شده بود)

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۰:۵۲

بهترین کار نصب مجدد بصورت دستی هست . آموزش کاملش هم در مستندات سایت موجوده ;-)

• modir

آفلاین
    عضو
    ۲۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۲:۲۴

دوستان ممنون من پایگاه داده رو خودم درست نکردم . برنامه ی فانتستیکو خودش خودکار این کار رو انجام می ده و ورد\رس رو نصب می کنه . منظورتون رو از این که پایگاه داده رو از همون اول روی یونیکد ایجاد کنم نفهمیدم من از کنترل پنل سایتم وارد لینک مای اس کیو ال می شم یه \ایگاه داده درست می کنم و یه یوزر هم براش درست می کنم . یونیکد رو کجا باید مشخص کنم ؟
    فعلا \یشنهاد آقا نوید رو دارم انجام می دم شاید با نصب دستی درست بشه . اگه نشد دوباره مزاحم دوستان می شم .
    هاستم هم لینوکسه .

• modir

آفلاین
    عضو
    ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۰:۲۱

از همه دوستان ممنونم با موفقیت نصبش کردم . البته مجبور شدم دستی اقدام به نصبش کنم . راه حل آقا نوید جواب داد . ~O) :D ;-)

• modir

آفلاین
    عضو
    ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۰۰:۲۲

آها راستی اینم آدرسش لطف کنید ببینید اگه مشکلی داشت خبرم کنید . ممنون ;-]
    http://www.rostaniha.com
    چند وقت دیگه کارش رو شروع می کنه .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.