انجمن

کدهای اِچ‌تی‌اِم‌اِل  (۱۰ نوشته)

• mazizi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۲

وقتی کدی اِچ‌تی‌اِم‌اِل را در ابزارک «متن یا اِچ‌تی‌اِم‌اِل دلخواه» و به حاشیه می‌آورم به‌جای اجرا شدن کدها آن‌ها را نمایش می‌دهد.

• Andres

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۱
    ۲۷ دی ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۵

از افزونه PHP.Text Widget استفاده کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Saeed Fard - mazizi - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • mazizi

آفلاین
    عضو
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۰۳:۲۹

h_sadeghi گفت:
    از افزونه PHP.Text Widget استفاده کنید

قربان ببخشید اما من هر چه خواندم، توضیحات مختلف را، متوجه نشدم یک افزونه را چگونه در وب‌لاگ‌ام به کار گیرم؟

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۴

قربان ببخشید اما من هر چه خواندم، توضیحات مختلف را، متوجه نشدم یک افزونه را چگونه در وب‌لاگ‌ام به کار گیرم؟

دوست عزيز شما در پنله وردپرس / در قسمت افزونه ها / روي افزودن افزونه كليك كنيد..
    صفحه اي واستون باز ميشه كه داراي قسمت مختلف هستش.. شما از اين قسمت ميتونيد افزونه ي مورد نظرتون رو نصب و استفاده كنيد..
    براي مثال در همين صفحه اي كه باز ميشه در قسمت جستوجو نام افزونه ي مورد نظرتون رو بنويسيد سپس روي جستوجو كليك كنيد ، افزونه رو واستون پيدا ميكنه و شما با كليك بر روي نصب كه در كنار افزونه ظاهر ميشه ميتونيد افزونه رو نصب كنيد و بعد از قسمت افزونه ها اون رو فعال كنيد..
    و همچنين اگه فايل افزونه رو روي سيستم خودتون داريد ميتونيد اون رو از طريق بارگذاري در در همون صفحه است نصب كنيد..
    اميدوارم كامل توضيح داده باشم..
    موفق باشيد../.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - mazizi - Farshad MC
  • mazizi

آفلاین
    عضو
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۴

saeidfard گفت:

دوست عزيز شما در پنله وردپرس / در قسمت افزونه ها / روي افزودن افزونه كليك كنيد..
    صفحه اي واستون باز ميشه كه داراي قسمت مختلف هستش.. شما از اين قسمت ميتونيد افزونه ي مورد نظرتون رو نصب و استفاده كنيد..
    براي مثال در همين صفحه اي كه باز ميشه در قسمت جستوجو نام افزونه ي مورد نظرتون رو بنويسيد سپس روي جستوجو كليك كنيد ، افزونه رو واستون پيدا ميكنه و شما با كليك بر روي نصب كه در كنار افزونه ظاهر ميشه ميتونيد افزونه رو نصب كنيد و بعد از قسمت افزونه ها اون رو فعال كنيد..
    و همچنين اگه فايل افزونه رو روي سيستم خودتون داريد ميتونيد اون رو از طريق بارگذاري در در همون صفحه است نصب كنيد..
    اميدوارم كامل توضيح داده باشم..
    موفق باشيد../.

سعید عزیز،
    از لطف تو بسیار متشکرم توضیحاتت کامل بود اما متاسفانه مشکلم حل نشده است. در پنله من. هیچ‌جا هیچ اسمی از افزونه نیامده است. وقتی می‌روم به http://fa.wordpress.com/ پسورد می‌زنم وارد می‌شوم. دو تا تب هست: «حساب من» و «وب‌نوشت من» منوهای هیچ‌کدام این‌ها «افزونه» ندارد. بعد مثلا روی پیش‌خوان می‌روم آنجا هم هیچ اثری از «افزونه» نیست.
    خلاصه کاملا مایوس شدم.

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۱

دوست عزیز ، شما از wordpress.com استفاده میکنید..من اول متوجه این موضوع نبودم بنابراین توضیحاتی که دادم برای wordpress.org بود که خیلی متفاوت هستند..و احتمالا شما هم فکر میکردید که این 2تا یکی هستند ولی خیلی تفاوت دارند..
    دوست من ، این جا انجمن wordpress.org فارسی هستش و فقط سوالات مربوط به اون مطرح میشه و همه چیز داخلش مختص wordpress.org هستش..
    بهتره شما سوالات مربوط به wordpress.com در انجمن خودش مطرح کنید تا جوابتون رو بدن..
    توی وردپرس.کام ، یعنی سیستمی که شما ازش استفاده میکنی امکان بارگذاری و استفاده از افزونه ها وجود نداره..

لطفا از این به بعد سوالاتون رو در انجمن وردپرس.کام مطرح کنید ، خیلی بهتر و زودتر جواب میگیری، و این جا هم جوابتون رو نمیدن..
    اینم آدرسه انجمن وردپرس.کام : http://fa.forums.wordpress.com
    موفق باشید..

mazizi - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Farshad MC
  • mazizi

آفلاین
    عضو
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۵

بسیار سپاسگزارم.
    من فکر نمی‌کردم این‌ها با هم فرق دارند. جالبه کلی چیز یاد گرفتم بازم از صبر و حوصله‌یی که به خرج دادین متشکرم.

پ.ن:
    رفتم. ظاهرا اصلا در وردپرس.کام افزونه وجود نداره. به نظر شما بهتر نیست بیام در وردپرس.اورگ؟
    تفاوت‌ها را متوجه شدم. باز هم از شما تشکر می‌کنم. اگر روزی تصمیم گرفتم هاست بگیرم و روی ارگ بروم باز مزاحم می‌شوم.

Saeed Fard
  • Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۳۰ دی ۱۳۸۹ - ۲۱:۵۹

دوست عزیز همین طور که متوجه شدید برای استفاده از wordpress.org بر خلاف com. به هاست و دامین نیاز دارید و هزینه داره..
    به هر حال هر وقت هاست گرفتید و وردپرس رو نصب کردید ، ما همیشه این جا در خدمتیم..
    موفق باشید../.

Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Farshad MC
  • mazizi

آفلاین
    عضو
    ۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۸

تشویق شما باعث شد برم هاست و دومین بگیرم و وب لاگ را راه بیاندازم. در دورن‌ریزی از وب لاگ قدیمی‌ام دچار مشکل هستم که اگر رفع نشد مزاحم می‌شود. نشانی جدید:
    http://mostafazizi.com/

باز هم متشکرم.

• mazizi

آفلاین
    عضو
    ۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۷:۴۳

سعید عزیز،
    من دومین گرفتم و هاست و نصب را انجام دادم اما مشکل هم‌چنان پابرجاست و تازه کلی مشکل جدید هم پیدا کردم. به فریادم برسید!

درباره‌ی این موضوع