انجمن

• hamidsky

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۳:۲۵

با سلام و خسته نباشید من یک وردپرس خبری نصب کردم و میخواهم از تمامی موضوعات ورد پرس rss بگیرم ممنون میشم
    راهنماییم کنید
    و سوال دوم اینه که چطوری rss بگیرم و در صفحه اصلی نمایش بدم
    مثل سایت
    http://www.7tir.com
    دقیقا یه همچنین کاری که این سایت انجام داده
    با تشکر

• underline

آفلاین

تعداد نوشته‌ها: ۴۸۹
    ۲۷ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۴:۱۵

سوال اول :
    http://codex.wordpress.org/Template_Tags/the_category_rss

سوال دوم
    شما میتوانید با نمایش آخرین مطالب هر دسته بندی در صفحه اول چنین کاری را انجام دهید .
    http://weblog.alvanweb.com/2005/10/13/wordpress-tricks/

• shahvar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶۶
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۷:۲۸

حالا يه سوال هم من دارم كه تقريبا مشابه ميشه ....

فرض كنيد من مي خوام تو سايتم RSS يه سايت ديگه رو نشون بدم ...
    تا اينجاش مشكلي نيست و با يه پلاگين كوچولو و يا استفاده از Widget اين كار عملي است .

اما من مي خوام RSS ها به صورت زير نمايش داده بشه :

- ابتدا مثلا 10 مطلب جديد عناوينشون ديده بشه
    - اگر كاربر روي لينك (مثلا مشاهده همه مطالب) كليك كرد يه صفحه باز بشه و همه RSS رو از اول تا انتها بهش نشون بده (ترجيحا به صورت صفحه بندي شده - مثلا در هر صفحه 10 آيتم ديده بشه) و روي هر كدام كه كليك كرد اونوقت وارد مطلب اصلي اون سايت بشه و اونو ببينه .

ميشه يه همچين كاري كرد ؟

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۱
    ۲۸ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۹:۴۱

shahvar گفت:
    حالا يه سوال هم من دارم كه تقريبا مشابه ميشه ....
    فرض كنيد من مي خوام تو سايتم RSS يه سايت ديگه رو نشون بدم ...
    تا اينجاش مشكلي نيست و با يه پلاگين كوچولو و يا استفاده از Widget اين كار عملي است .
    اما من مي خوام RSS ها به صورت زير نمايش داده بشه :
    - ابتدا مثلا 10 مطلب جديد عناوينشون ديده بشه
    - اگر كاربر روي لينك (مثلا مشاهده همه مطالب) كليك كرد يه صفحه باز بشه و همه RSS رو از اول تا انتها بهش نشون بده (ترجيحا به صورت صفحه بندي شده - مثلا در هر صفحه 10 آيتم ديده بشه) و روي هر كدام كه كليك كرد اونوقت وارد مطلب اصلي اون سايت بشه و اونو ببينه .
    ميشه يه همچين كاري كرد ؟

شاهوار عزیز یه ترفند در این زمینه دارم منتها ببینید دوستان چه روشی را پیشنهاد می کنند اگر به نتیجه نرسیدید از این ترفند استفاده کنید

در قالب دیفالت وردپرس یک فایل وجود داره به نام link.php که باید از اون یه کپی به قالب فعلی تون بگیرید بعد داخلش برید و شروع به ویرایش کنید بعد از درست کردن سایدبار و فوتر و هدر و اینا...
    در قسمتی که مثلا کانتنت یا متن نوشته میشه کد نمایش دهنده آر اس اس در افزونه ای که آقای گناهکار ساختن کپی کنید تعدادش را هم طبق علاقه تون زیاد کنید .
    بعد یه صفحه بسازید و از قسمت انتخاب قالب در گوشه فایل ویرایش شده را انتخاب کنید.
    من این روش را استفاده کردم و جواب گرفتم اما مشکلی که دارم اینه که فقط تا 30 تا آر اس اس نشون میده که فکر کنم باید از طریق تنظیمات خوشمزه تعریف بکنید که آر اس اس بیشتری نمایش بده. @},-

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ - ۱۷:۳۹

Rahgozar جان ممنون از پاسختون ...

اما من مي خوام كل RSS ها ديده بشه

كسي راه ديگه اي سراغ داره ؟؟

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۱:۳۳

اگر كاربر روي لينك (مثلا مشاهده همه مطالب) كليك كرد يه صفحه باز بشه و همه RSS رو از اول تا انتها بهش نشون بده (ترجيحا به صورت صفحه بندي شده - مثلا در هر صفحه 10 آيتم ديده بشه) و روي هر كدام كه كليك كرد اونوقت وارد مطلب اصلي اون سايت بشه و اونو ببينه .

این بسته‌گی به اون سایت منبع داره، شاید روی خوراکه اون سایت فقط ۱۰ مطلب آخر منتشر بشه و اصلن هم امکان offset کردن نداشته باشه٬ در نتیجه شما چیزی بیشتر از همون ۱۰ مورد نمی‌تونین نشون بدین.
    البته می‌شه خوراک موردنظر رو تحت نظر گرفت (monitoring) و هر مطلبی که میاد توی خوراک مربوطه رو ما توی پایگاه داده ذخیره کنیم و فارغ از منبع اونارو بتونیم نشون بدیم٬ اما خب باز هم اون چیزی که شما می‌خواین٬ یعنی اوردن همه‌ی مالب سایت منبع امکان نداره.

• Rahgozar

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۱
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۶

خود خوشمزه هم یک کد جاوا میده که میتونید باهاش تا حد اکثر ۱۰۰ تا آر اس اس رو نمایش بدهید.

فکر می کنم از این که rss فید بارنر تون رو به عنوان آرشیو نمایش بدهید بهتر باشه !

• shahvar

آفلاین
    عضو
    ۲ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۵

خود خوشمزه هم یک کد جاوا میده که میتونید باهاش تا حد اکثر ۱۰۰ تا آر اس اس رو نمایش بدهید.

فکر می کنم از این که rss فید بارنر تون رو به عنوان آرشیو نمایش بدهید بهتر باشه !

رهگذر جان ممنون از پاسختون
    اون كار خيلي خوبه ، تنها يه عيب داره

من مي خوام آمار كليك روي لينكها رو هم داشته باشم كه با استفاده از فيد برنر اين كار رو انجام دادم ، ولي وقتي از اون كد جاوا خوشمزه استفاده مي كنيم ديگه لينكها ، زير نظر فيدبارنر نيستند و كليكهاشون شمرده نميشه ..

راه حلي هست براي اين مشكل ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.