انجمن

کم شدن شدید آمار بعد از تغییر هاست  (۹ نوشته)

• نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۳

سلام . من قبلا توی هاست دی ال اکانت داشتم و خیلی راضی بودم . آمار سایتم بالای 7000 بود . اما بعد اینکه هاستم رو انتقال دادم (2-3 ماه پیش) آمارم شدیداً افت کرده و به 3000 تا رسیده . بازدید گوگلم تغییر آنچنانی نکرده ولی بهرحال اونم کمی دستخوش تغییر شده .
    هاست جدیدم بسیار سرعتش بالایه و اصلاً داون نبوده . واقعاً راضی هستم . اما نمیدونم مشکل کجاست .
    چند وقت پیش وقتی داشتم از طریق گوگل وارد سایت می شدم دیدم که ارور دیتابیس میده . کلی ور رفتم فهمیدم افزونه my robot مشکل داره و باعث مشکل در دیتابیسم شده . اونو درست کردم و الان هیچ مشکلی نیست اما بازم آمارم درست نشد .
    این در حالیه که امروز رنگ گوگلی سایتم از 0 به 3 افزایش پیدا کرده .
    به نظر شما چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟
    نکته دیگه اینه که کنترل پنل قبلی من با این کنترل پنل فرق داره . قبلاً سی پنل بود اما این یکی اختصاصی خود شرکته که کلی از لحاظ امنیتی تضمینش کردن .

http://www.elecdl.com

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۰

سلام آقا شهاب..
    درسته ، منم دیده بودم که آمارتون بالا هستش و الان کاهش پیدا کرده..
    فکر نمیکنم مشکل از وردپرس باشه ،، همین طوری هم که خودتون گفتید مشکل از گوگل هم نیست..
    چند وقته که آمارتون کاهش پیدا کرده؟؟
    من پیشنهاد میکنم بیشتر صبور باشید تا ببینید بازدیدتون به حالت عادی برمیگرده یا نه..احتمالا برمیگرده ، چون مشکلی نمی بینم ...
    افزایش پیج رنک گوگلتون رو هم تبریک میگم..
    موفق باشید../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - نوین ادمین - محسن غیاثی - ~> Mr.vAhiD.DI <~
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۹

سلام سعید جان .
    دقیقاً از وقتی هاست رو عوض کردم (۲-۳ ماه پیش). دیتابیس رو من دستی وارد کردم . چون نمیشد بصورت کامل وارد کنی خودم مجبور شدم فایل text رو باز کنم و اون رو به چد قسمت تقسیم کردم و بعد وارد کردم .
    البته با یکم ور رفتن و استفاده از خلاقیت :دی تونستم تشخیص بدم اطلاعات مربوط به هم و کنار هم رو و تونستم در نهایت دیتابیس بزرگ رو تکه تکه کنم و وارد کنم .
    حالا میگم نکنه از اون باشه . یا اینکه سایت در بعضی isp ها باز نشه و . . . خلاصه موندم قضیه چیه .

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۵۳

شهاب جان من بررسی میکنم ، و همچنین از چند نفر دیگه هم میپرسم.. بهت میگم ..
    فکر نمیکنم مشکل از دیتابیس باشه ، چون دیتابیستون مشکلی نداره و من مشکله دیگه ای هم ندیدم..
    و سعی میکنم با ISP های مختلف هم امتحان کنم..
    ایشالله که درست میشه دوست عزیزم..
    دوستان دیگه هم اگه نظری دارند لطفا اعلام کنند../.
    موفق باشید ../.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - نوین ادمین
  • محسن غیاثی

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲۷
    ۳ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۷

سلام دوست عزیز
    پایداری هاست شما پایین و متغیره. این نمونه‌ها رو که از سرورهای مختلف هست ببینین:

http://www.webpagetest.org/result/110123_YA_19FQ/
    http://www.webpagetest.org/result/110123_TY_19FX/
    http://www.webpagetest.org/result/110123_PR_19G7/
    http://www.webpagetest.org/result/110123_FN_19GB/

این نتایج رو برای مدیر هاستتون ارسال کنین.

~> Mr.vAhiD.DI <~ - نوین ادمین - دایان - Saeed Fard
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۷

سلام آقا محسن .
    من این لینک ها رور دیدم . چیز بدی به نظرم نرسید . منظورتون از عدم پایداری چیه ؟ من هر وقت به سایت سر زدم داون نبوده و با سرعت بالا سایتم باز شده .
    از نظر سایر دوستان هم سایت به خوبی باز میشه و مشکلی نیست . حتی من اینقدر روی سرعت سایتم کار کردم که امتیاز 93 از نظر ابزار page speed گوگل دارم که فکر نمیکنم سایتی این امتیاز رو داشته باشه . اونم سایتی با این قالب سنگین و پر عکس .

و سعی میکنم با ISP های مختلف هم امتحان کنم..

ممنون سعید جان . لطف میکنی .
    مخم ترکید از بس بهش فکر کردم و به نتیجه عاقلانه ای نرسیدم . حتی تعداد آنلاین هام هم همیشه بالای 15 تاست و به 30 تا هم میرسه . درست مثل قبل . وقتی بازدیدهام حدود 7000 بود هم همین آنلاین رو داشتم همیشه
    جالبه نه ؟

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۷

ممنون از دوست عزیزم آقا محسن..

با ADSL شاتل و شبدیز که مشکلی نداشت و به خوبی و با سرعت بالا باز میشد همچنین با وایمکس ایرانسل..
    حالا میرم سراغ دایل آپ که قشر عظیمی رو تشکیل میده..

ممنون سعید جان . لطف میکنی .

خواهش میکنم دوست عزیز..

مخم ترکید از بس بهش فکر کردم و به نتیجه عاقلانه ای نرسیدم .

شهاب جان زیاد خوتو اذیت نکن ، ایشالله که درست میشه..
    این واسه منم خیلی غیرعادیه ، چون همیشه بهت سر میزدم و آمارتو میدیدم و اینکه حالا کم شده..

حتی تعداد آنلاین هام هم همیشه بالای 15 تاست و به 30 تا هم میرسه . درست مثل قبل . وقتی بازدیدهام حدود 7000 بود هم همین آنلاین رو داشتم همیشه
    جالبه نه ؟

درسته ،، هم جالبه و هم عجیـــــــــــب ..
    دوست من ، به نظره من میتونه مشکل از افزونه ی آمارتون هم باشه ..
    شهاب جان از چه افزونه ای واسه آمارت استفاده میکنی؟؟ CyStats ؟؟

نوین ادمین - محسن غیاثی
  • نوین ادمین

آفلاین
    عضو
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۹

اره . از همون CyStats استفاده می کنم . منم به همین موضوع شک کردم و آمارگیر وب گذر رو گذاشتم دیدم تقریباً درسته و بازدیدهام به 3700 تا 4000 میرسه .
    آقا سعید شما مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 رو هم امتحان کردی ؟
    به نظرتون برم یک هاست دیگه به مدت یک ماه بگیرم برای تست خوبه یا اینکه به دردسر و هزینش نمیارزه ؟
    یک نکته جالب دیگه که یادم رفت بگم اینه که من مثل سایت های دیگه تبلیغات شرکت پایگان رو میزارم و میفروشم .
    توی کنترل پنلش نشون میده که بازدید از تبلیغاتم خیلی بالا رفته :دی
    اما فروشم داره به صفر میرسه . قبلاً روزی 2 تا میفروختم اما الان رکورد بازدید رو میشکنم ولی فروش ندارم :دی

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۲

راستش به آمارگیر CyStats نمیشه اعتماد کرد ، بعضی وقتا کم و بعضی وقتا زیاد نشون میده..
    شهاب جان قبل از تغییر سرور هم از وبگذر استفاده کرده بودید تا ببینید آمارتون به طور واقعی چقدر هستش؟؟

آقا سعید شما مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 رو هم امتحان کردی ؟

نه متاسفانه ، یعنی خودم که نداشتم و هم جایی رو گیر نیاوردم که IE6 داشته باشن.ولی حتما یه جوری گیر میارم و امتحان میکنم...ولی مطمئنا مشکل از مرورگر نیست و قالب با تمامی مرورگرها سازگاره و کامل باز میشه..

به نظرتون برم یک هاست دیگه به مدت یک ماه بگیرم برای تست خوبه یا اینکه به دردسر و هزینش نمیارزه ؟

همون طور که آقا محسن عزیز هم متذکر شدن امکان این که مشکل از سرورها باشه زیاد هستش ، چون مشکل دیگه ای وجود نداره..پس یا مشکل از آمارگیر هست یا سرور !/
    که اگه آمار وبگذر قبل از تغییر سرور رو هم داشته باشید این رو مشخص میکنه..
    شهاب جان اگه آماره بازدیدتون قبل از تغییر سرور به طور واقعی ( نه با آمارگیر CyStats ) ا 7000+ بود و حالا آماره بازدیدتون به طور واقعی 3000+ شده ، به طور حتم میشه گفت که مشکل از سرورها هستش..در غیر این صورت نه../.
    باید تو انتخاب سرور دقت بیشتری میکردی دوست عزیزم ، امنیت بالا که فقط ملاک نمیشه..

یک نکته جالب دیگه که یادم رفت بگم اینه که من مثل سایت های دیگه تبلیغات شرکت پایگان رو میزارم و میفروشم .
    توی کنترل پنلش نشون میده که بازدید از تبلیغاتم خیلی بالا رفته :دی
    اما فروشم داره به صفر میرسه . قبلاً روزی 2 تا میفروختم اما الان رکورد بازدید رو میشکنم ولی فروش ندارم

این رو هم برحسب اتفاق میشه گذاشت ..
    ایشالله که پیگیری میکنیم و به لطف خدا درست میشه..
    موفق باشی دوست عزیزم../.

محسن غیاثی

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.