انجمن

عدم ورود به بخش ادمين  (۳ نوشته)

• tele3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۹

من امروز وردپرس رو نصب كردم روي هاستم و مشكلي نداشتم اما پس از چند ساعت كه خواستم وارد بخش مديريت بشم پس از اينكه يوزر و پسورد ادمين رو وارد ميكنم من رو به صفحه اي كه وجود نداره ميفرسته:

Warning: require(/home/webkhane/public_html/wp/wp-load.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/webkhane/public_html/wp/login.php on line 12

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/webkhane/public_html/wp/wp-load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/webkhane/public_html/wp/login.php on line 12

درحالي كه من وردپرس را root نصب كردم اما پس از وارد كردن يوزر و پسورد ميخواد من رو به فولد wp بفرسته كه وجود نداره من فكر ميكنم به جاي اينكه wp-login.php بره كاركتر - رو / ميزنه من حدس زدم اين مشكل پس از آپلود فايل functions.php داخل فولدر قالب سايت بوجود اومده باشه اما اون رو هم پاك كردم و مشكل حل نشد
    درضمن خودم فايل .htaccess يا فايلهاي سيستمي ديگه رو تغيير ندادم

• yahova

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۲
    ۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۷

سلام من فکر می کنم از قالب شما باشه !

آیا قالب عوض کردید ؟ یا فارسی کردید ؟

لینک وب سایت را بدهید ببینیم ./

ممنون

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    محسن غیاثی - Moeini - tele3
  • tele3

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۴

با تشكر از شما مشكل حل شد فكر ميكنم به خاطر تغيير هاست بود DNS ها كامل آپديت نشده بودن الان مشكلي وجود نداره

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها