انجمن

نمایش تمام مطلب  (۵ نوشته)

• ashena

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۰

سلام دوستان

در مورد پست هایی که میزنم میخواهم به جای اینکه چند خط ابتدایی نشان داده شود، همه مطلب نشان داده شود و یا هر جا خودم خواستم لینک ادامه مطلب قرار بگیرد. قالب مورد استفاده من itblogs هست

لطفا راهنمایی کنید

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۲۹

ashena گفت:
    سلام دوستان

در مورد پست هایی که میزنم میخواهم به جای اینکه چند خط ابتدایی نشان داده شود، همه مطلب نشان داده شود و یا هر جا خودم خواستم لینک ادامه مطلب قرار بگیرد. قالب مورد استفاده من itblogs هست

لطفا راهنمایی کنید

سلام
    این که ربطی به قالب نداره موقع تایپ مطلب جدید هر جا که خواستین به ادامه مطلب بره کنار علامت تعیین زبان ها یک علامت برگه دو تکه است روی آن کلیک کن در ادیتورتان یک خط سراسری نمایش میده که ابتدای آن نوشته شده more هر چه بالای این خط بنویسید در صفحه اصلی نمایش داده میشه و هرچه پایین آن در ادامه مطلب نمایش داده میشه

• ashena

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۵۹

بله ممکن هست ربطی نداشته باشد، ممکن هم هست ارتباط داشته باشد. بنده تازه کار هستم و اطلاعاتم کم هست. ولی من پوسته دیگری را امتحان کردم و با نکته ای که شما گفتید به نتیجه رسیدم.

در مورد این پوسته با راهنمایی شما، مشکل من حل نشد.

کمی در مورد این پوسته توضیح می دهم:
    مطالب بعد از انتشار در صفحه اول این قالب به صورت یک کادر نشان داده شود همچنین اولین عکس در متن اصلی بصورت بندانگشتی در سمت چپ کادر و متن ها به اندازه 5 خط بدون در نظر گفتن "اینتر" و یا تصویر، پشت سر هم نشان داده می شود.

همانظور که گفتم من می خواهم مطالب همانگونه که در ویرایشگر می نویسم نشان داده شود. و احیانا اگر خواستم بتوانم مشخص کنم کجا "ادامه مطلب" قرار بگیرد.

با این تفاسیر آیا باید افزونه ای نصب نمایم و یا باید خود پوسته را ویرایش نمایم.

با سپاس

• hormozgan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۱۳

ashena گفت:
    بله ممکن هست ربطی نداشته باشد، ممکن هم هست ارتباط داشته باشد. بنده تازه کار هستم و اطلاعاتم کم هست. ولی من پوسته دیگری را امتحان کردم و با نکته ای که شما گفتید به نتیجه رسیدم.

در مورد این پوسته با راهنمایی شما، مشکل من حل نشد.

کمی در مورد این پوسته توضیح می دهم:
    مطالب بعد از انتشار در صفحه اول این قالب به صورت یک کادر نشان داده شود همچنین اولین عکس در متن اصلی بصورت بندانگشتی در سمت چپ کادر و متن ها به اندازه 5 خط بدون در نظر گفتن "اینتر" و یا تصویر، پشت سر هم نشان داده می شود.

همانظور که گفتم من می خواهم مطالب همانگونه که در ویرایشگر می نویسم نشان داده شود. و احیانا اگر خواستم بتوانم مشخص کنم کجا "ادامه مطلب" قرار بگیرد.

با این تفاسیر آیا باید افزونه ای نصب نمایم و یا باید خود پوسته را ویرایش نمایم.

با سپاس

قالبی که شما استفاده کردین قالب خبری است
    برای حل مشکلتان توصیه میکنم از قالب های آماده و زیبائی که در آدرس زیر که همان پوسته های وردپرس است استفاده کنید چون ویرایش کردن این قالب جز دردسر برایتان حاصلی نداره
    http://themes.wp-persian.com/

• ashena

آفلاین
    عضو
    ۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۳۷

میشه راهنمایی کنید برا ی اینکه باید کدام قسمت از فایل های پوسته ویرایش بشه؟
    آیا ویرایش index.php کافی هست؟ یا فایل های دیگه هم باید ویرایش شوند؟

ممنون

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.