انجمن

فراخوان: پیشنهادات برای نسخه جدید افزونه وردپرس فارسی  (۲۱ نوشته)

• navid

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷۱۸
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۲۹ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۳:۳۶

تیم وردپرس فارسی قصد داره نسخه جدیدی از افزونه وردپرس فارسی رو منتشر کنه.
    در این نسخه سعی بر اینه که قابلیت هایی که کاربران نیاز دارند اضافه بشه. در این تاپیک می تونید پیشنهادات خودتون رو در رابطه با قابلیت هایی که می خواهید اضافه بشه بنویسید تا پس از بررسی و امکان قرارگیری شاهد قرار گیری اون در نسخه ۴ باشیم ;-)

امکاناتی که تا اینجا قراره حداقل روشون کار بشه برای نسخه جدید :‌
    -تمیزکاری کدهای افزونه و بازنویسی کدها بر اساس تغییرات وردپرس ۲.۵
    - امکان ویرایش تاریخ به صورت شمسی در بخش مدیریت
    - بهبود توابع مربوط به تبدیل خودکار ارقام فارسی
    - بایگانی ماهانه شمسی به صورت لیست باز شو
    - به روز رسانی اسکریپت فارسی تایپ
    - تغییر علامت جداسازی تگ ها از کاما به +
    - اضافه کردن دکمه rtl به ادیتور وردپرس ۲.۵ درصورتی که فارسی ساز نصب نبود

• ساری گلین

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶۳
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۰:۰۷

نوید جان نمایش تاریخ شمسی هنگام ایجاد پست جدید و ویرایش
    چند جا از جمله در صفحه مدیریت پست ها و صفحه تاریخ ها شمسی نیست @},-

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۰:۱۱

باتشکر و خسته نباشی به دوستان

این موارد به ذهن من می رسه که اضافه بشه بهتر است
    1- استفاده از دو تاریخ شمسی و میلادی به طور همزمان
    2- نشان دادن آخرین ارسالهای انجمن ( مانند سیاره وردپرس فارسی در قسمت کنترل پنل )

بی ربط : راستی در وردپرس 2.5 اینکه انتخاب دسته برای یک نوشته اومده در قسمت پایین یکم کار و مشکل کرده حالا نمی دونم به نظر من اینجور یا بقیه هم همین فکر رو می کنند ;-) البته با مرور زمان به این مدلیش هم عادت می کنیم . در ضمن اگر کاری از دست من بر می یاد بفرمایید من چند وقتیه وقت دارم تا دلت بخواد در ضمن یک اینترنت نفتی هم دارم ( 7 مگ ) :O که اگر به کار بیاد خوشحال میشم

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۳

نوید جان نمایش تاریخ شمسی هنگام ایجاد پست جدید و ویرایش

این حتما اضافه می شه :

امکان ویرایش تاریخ به صورت شمسی در بخش مدیریت

----------------------

چند جا از جمله در صفحه مدیریت پست ها و صفحه تاریخ ها شمسی نیست

ظاهرا این کار شدنی نیست. ولی پیشنهاد می کنم مانی یه بار دیگه قشنگ ور بره باهاش

---------------------

1- استفاده از دو تاریخ شمسی و میلادی به طور همزمان

بیشتر توضیح می ده ؟!

---------------------

2- نشان دادن آخرین ارسالهای انجمن ( مانند سیاره وردپرس فارسی در قسمت کنترل پنل )

این قابلیت با توجه به مکانیزم جدید وردپرس ۲.۵ حتما اتفاق میفته با فارسی ساز نه افزونه وردپرس فارسی ;-)

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۳۸

استفاده از دو تاریخ شمسی و میلادی به طور همزمان
    بیشتر توضیح می ده ؟!

برای یک پست بتوان هر دوتاریخ را در کنار هم داشت این قابلیت معمولا برای افرادی که خارج از کشور هستند و با هر دو تاریخ سرو کار دارند مفید است .

نشان دادن آخرین ارسالهای انجمن ( مانند سیاره وردپرس فارسی در قسمت کنترل پنل

منظور من ارسالهای انجمن forum.wp-persian.com می باشد

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۱

منظور من ارسالهای انجمن forum.wp-persian.com می باشد

قسمت میزکار (dashboard) وردپرس ۲.۵ قابل ویرایش توسط کاربر هست٬ شما می‌تونین خودتون هر خوراکی که دوست دارین رو اونجا وارد کنین.

برای یک پست بتوان هر دوتاریخ را در کنار هم داشت این قابلیت معمولا برای افرادی که خارج از کشور هستند و با هر دو تاریخ سرو کار دارند مفید است .

تاریخ جلالی که اضافه شده٬ تاریخ میلادی هم دست‌نخورده٬ فقط یه موردی هست که باید رفع بشه اینه که این دوتا تاریخ با هم عوض بشن٬ یعنی اگه کاربر جلالی رو تغییر داد٬ میلادی هم تغییر کنه (که این قسمتش درست شده)٬ فقط مونده اینکه اگه کاربر میلادی رو تغییر داد٬ جلالی هم باهاش تغییر کنه که اینو هنوز درست نکردیم چون وردپرس اجازه‌ی اعمال فیلتر رو توی اون قسمت بهمون نمی‌ده٬ البته با همین حالتی که عرض کردم هم می‌شه افزونه رو منتشر کرد چون مشکلی پیش نمیاد.

از طریق php این‌کار امکان‌پذیر نیست و وردپرس توی اون قسمت اجازه‌ی اعمال کردن فیلتر رو نمی‌ده تا بتونیم ساختار تاریخش رو تغییر بدیم٬ شاید واسه نسخه‌ی جدیدش با جاوا اسکریپت یه‌کارایی بکنیم.

• garfield

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۹۲
    ۲ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۴۸

به همه خسته نباشید می گم و امیدوارم امسال سال خوبی برای تک تک اعضای تیم وردپرس و خود وردپرس باشه. @},-

1. تو قسمت (ویرایش دیدگاه) چپ چین بودن و ltr بودن نوشته ها خیلی اذیت می کنه. فونت ویرایشگرش هم تو IE و firefox با هم متفاوته.

2. از تبدیل آرشیو ماهیانه از لیست معمولی به combo box واقعاً استقبال می کنم.

-------------------------------------------------------------------------
    این پایینی ها هم از الزامات نیستن ولی درست بشن بهتره.

1. ‍پایین صفحه ی ارسال پست، نوارهای (بازتاب ها) ، (گلچین دلخواه) و امثالهم، موقع drag کردن تو IE6 رفتارهای عجیبی از خودشون نشون میدن. موقع drag کردن ابزارک ها هم همین اتفاقات می افته. البته تو IE7 و فایرفاکس درسته.

2. افزونه هایی که نصب می کنیم اکثراً انگلیسی هستن و چپ چین و ltr. با توجه به اینکه همه چیز به کلی راست چین شده، راست چین بودن صفحات تنظیمات مربوط به افزونه ها اصلاً نمود خوبی نداره. بهتره وردپرس بطور پیشفرض تنظیمات مربوط به افزونه ها رو چپ چین نمایش بده و افزونه های فارسی راست بصورت جدا راست چین بشن تا بتونیم هر افزونه ای رو به راحتی نصب کنیم. مطمئنم این از تمام چیزهایی که گفتم عجیبتر بوده! :D به عنوان نمونه Ajaxed Wordpress رو نصب کنید ببینید تنظیماتش چه افتضاحی می شه. :-(

• ساری گلین

آفلاین
    عضو
    ۲ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۱:۴۹

یه سوال؟
    در صفحه پیشخوان چرا فقط فید اضافه میشه؟ چه خوب بود اگه میشد برای پیشخوان ابزارک نوشت.مثلا من مدیر سایت میخواهم در پیشخوان امار سایت و دیدگاهها و کاربران آنلاین .... را یکجا ببینم.اگه میشد برای هرکدام از آنها ابزارکی نوشت بعد به پیشخوان اضافه کرد چه خوب بود *-:)

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    ۲ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۰

خسته نباشید

• zxo003

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۳
    ۲ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۹:۳۷

به نام حق

از طریق php این‌کار امکان‌پذیر نیست و وردپرس توی اون قسمت اجازه‌ی اعمال کردن فیلتر رو نمی‌ده تا بتونیم ساختار تاریخش رو تغییر بدیم٬ شاید واسه نسخه‌ی جدیدش با جاوا اسکریپت یه‌کارایی بکنیم

دقیقا فکر میکنم امکانش هست ! :D

وقتی داشتم کار میکردم روی افزونه فروشگاه یک مشکلی داشتم و ان هم این بود که من نیاز به تاریخ شمسی در محیط مدیریت وردپرس داشتم اما این افزونه این قابلیت را نداشت :O یک را حل پیدا کردم و ان هم این که توابعی که نیاز بود از حوضه منطقه ای طوری تعریف کردم که فرامنطقه ای بشه !!

به زبون ساده تر باید طوری از نوع افزونه را باز نویسی کنید که برای یک توسعه دهنده ! یک سری توابعی تعریف کنید که در هر جایی که صدا کردن آنها جواب بدن و به محیط اهمیت نده و این قابلیت داشته باشه که از انها بشود در توابع دیگر استفاده کرد ! :-?

تغریبا (نه دقیقا) منظورم ایجاد و global کردن (یا هر کار دیگه) یک سری توابع برای استفاده در هر چیز دیگری مبتنی به وردپرس ! البته این الان یک چیزکی وجود دارد اما خیلی ناقص و فقط روی پوسته ها جواب میده نه در بخش مدیریت خود وردپرس ! من فکر میکنم باید خیلی قوی تر باشد و ...

افزونه هایی که نصب می کنیم اکثراً انگلیسی هستن و چپ چین و ltr. با توجه به اینکه همه چیز به کلی راست چین شده، راست چین بودن صفحات تنظیمات مربوط به افزونه ها اصلاً نمود خوبی نداره. بهتره وردپرس بطور پیشفرض تنظیمات مربوط به افزونه ها رو چپ چین نمایش بده و افزونه های فارسی راست بصورت جدا راست چین بشن تا بتونیم هر افزونه ای رو به راحتی نصب کنیم. مطمئنم این از تمام چیزهایی که گفتم عجیبتر بود

پیشنهاد میکنم این به صورت یک قابلیت انتخابی در بیاید و به هیچ عنوان حذف نشود

دوستان دقت کنند که خود این کار برای افزونه های فارسی بسیار لازم است مثلا من به شخصه این قابلیت خیلی استفاده های مفیدی میکنم !
    البته دقت کنید این کار خیلی ناشیانه ایجاد شده (البته جسارت نباشد به کسی! دستش هم درد نکنه) ! چون فقط و فقط یک همچین کاری میکند :
    align=right

بهتر بود همزمان اینگونه میبود :
    dir=rtl align=right

ظاهرا این کار شدنی نیست. ولی پیشنهاد می کنم مانی یه بار دیگه قشنگ ور بره باهاش

من متوجه نمیشوم کدام جملات منظور شما است!

فقط مونده اینکه اگه کاربر میلادی رو تغییر داد٬ جلالی هم باهاش تغییر کنه که اینو هنوز درست نکردیم چون وردپرس اجازه‌ی اعمال فیلتر رو توی اون قسمت بهمون نمی‌ده٬

این کار در کجا دارید انجام میدید ! میتوانید بیشتر توضیح بدید شماید توانستم کمک کنم !! ه

در صفحه پیشخوان چرا فقط فید اضافه میشه؟ چه خوب بود اگه میشد برای پیشخوان ابزارک نوشت.مثلا من مدیر سایت میخواهم در پیشخوان امار سایت و دیدگاهها و کاربران آنلاین .... را یکجا ببینم.اگه میشد برای هرکدام از آنها ابزارکی نوشت بعد به پیشخوان اضافه کرد چه خوب بو

این قابلیت توسط یک افزونه همین الان هم قابل ایجاد است

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۰۹

دقیقا فکر میکنم امکانش هست !

دوست عزیز شما به عرایض بنده توجهی نکردین٬ بنده عرض کردم وردپرس به ما اجازه‌ی اعمال فیلتر رو نمی‌ده٬ نگفتم افزونه‌ی ما توانایی این‌کار رو نداره!

منظورم این بوده که ما بدون دست‌کاری توی هسته‌ی وردپرس و فقط به‌صورت Add-on نمی‌تونیم اصلن اون قسمت رو تغییر بدیم٬ همچین امکانی توی وردپرس تعبیه نشده که کسی بتونه ساختار تابع تاریخ رو توی قسمت ویرایش مطالب عوض کنه.

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.

• ساری گلین

آفلاین
    عضو
    ۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۹:۴۱

این قابلیت توسط یک افزونه همین الان هم قابل ایجاد است

چه جوری؟

• navid

آفلاین
    ناظم
    ۱۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۰:۳۰

در همین رابطه اینجا رو هم مشاهده کنید:
    http://www.manionline.org/1387/01/09/arabic-characters-removal-in-wp-jalali-4

• ساری گلین

آفلاین
    عضو
    ۲۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۰۱

دوستان یه مشکل در نسخه قبلی این که کلیه توابع مربوط به تاریخ ها جلالی سازی نشده اند.این یعنی چه؟
    یعنی اینکه من امروز اومدم قالب سایتم رو تغییر بدم تا به جای تاریخ ایجاد پست،تاریخ آخرین به روزرسانی رو نشون بده.یعنی در لوپ به جای the_time نوشتم the_modified_date که از توابع قالب های وردپرس هست اما در کمال تعجب متوجه شدم که تابع mps_the_modified_jdate وجود نداره و تاریخ ها رو میلادی نشون میده. ~X(
    لطفا این مسئله را در مورد افزونه جلالی جدید لحاظ کنید

• martianboy

آفلاین
    عضو
    ۲۶ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۹:۳۳

موافقم! افزونه فقط روی پرکاربردترین توابع فیلتر گذاشته. مثلا تابع the_time ولی تابع get_the_time رو نذاشته. بنابراین توی پوسته٬ آدم باید حواسش باشه که خودش فیلترشو اضافه کنه.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۲۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۲:۲۹

به نام حق

++ خسته نباشید دوستان و تشکر بابت همت و ...

کاندیدا منتشر شد اما هنوز ایرادات کلی و بزرگی در کلیت دارد !!

۱- هنوز تنظیمات بخش مدیریت از بخش پوسته مجزا نیست (از چندین وجه) !!! :-( متوجه منظورم که میشود اما به زبان ساده - ما فرض میکنم که نسخه ۲.۷ ورد\رس منتشر شده و تیم ورد\رس فارسی هم به علت فعالیتهای شخصی و کاری ۳ ماه بعد افزونه جلالی و فارسی ساز ان نسخه (مثلا ۲.۷) منتشر میکند دقیقا مثل روال تا به حال که ایرادی هم بر ان وارد نیست (و ما از انها هم تشکر میکنیم) !!! اما دوستان توجه نمیکنند که شیوه ترجمه استاندارد پوسته ها کاملا وابسته به بسته فارسی ساز است و این یعنی ارتقا برای عده زیادی از کاربران وردپرس فارسی مقدوریت ندارد اگر بخواهند از یک پوسته فارسی شده استاندارد استفاده کنند !! یعنی علافی تا موقعی که تیم وردپرس فارسی بسته فارسی ساز + افزونه تاریخ جلالی (که بیشتر از یک تاریخ ساده است) را بیرون بده !! این یعنی فاجعه !!

این نکته را هم یاد اوری کنم که اقا مانی یادتان هست که ما به اقا نوید گفتیم این شیوه فارسی کردن مثلا استاندار پوسته ها (عملا ۱۰۰ غیر استاندارد که فقط یک کلمه غیر ان حذف شده) به درد نیخوره و یک بار اضافی به سرور تحمیل میکنه + اوردن صفحه را کند میکنه + و ... و بهتر اینگونه نباشد و ... ان موقع شما (آقا مانی ) امدید و گفتید از استاندارد ها عدول نکنید و تابع باشید و ... تا ما در نسخه بعداین دو را از هم جدا کنیم و ...

راست چین به چپ چین بخش مدیریت بخش پوسته ها از هم جدا نیست و ...

2- فیلتر ها و .... (این یکی حل بشه تا دومی و سومی و چهارمین ایراد کلی که دیدم به شما عرضه کنیم)

باز هم تشکر میکنم از تمام اعضای فعال وردپرس فارسی !! من فقط یک انتقاد کردم بلکه مشکلات کمتر بشه و یا اینجوری بگم ... کاملتر و جامع تر بشه ، موفق باشید . ;-) ;-)

• مانی

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۶۹۶
    ۳۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۹:۵۳

zxo003 گفت:
    به نام حق
    ++ خسته نباشید دوستان و تشکر بابت همت و ...
    کاندیدا منتشر شد اما هنوز ایرادات کلی و بزرگی در کلیت دارد !!
    ۱- هنوز تنظیمات بخش مدیریت از بخش پوسته مجزا نیست (از چندین وجه) !!! :-( متوجه منظورم که میشود اما به زبان ساده - ما فرض میکنم که نسخه ۲.۷ ورد\رس منتشر شده و تیم ورد\رس فارسی هم به علت فعالیتهای شخصی و کاری ۳ ماه بعد افزونه جلالی و فارسی ساز ان نسخه (مثلا ۲.۷) منتشر میکند دقیقا مثل روال تا به حال که ایرادی هم بر ان وارد نیست (و ما از انها هم تشکر میکنیم) !!! اما دوستان توجه نمیکنند که شیوه ترجمه استاندارد پوسته ها کاملا وابسته به بسته فارسی ساز است و این یعنی ارتقا برای عده زیادی از کاربران وردپرس فارسی مقدوریت ندارد اگر بخواهند از یک پوسته فارسی شده استاندارد استفاده کنند !! یعنی علافی تا موقعی که تیم وردپرس فارسی بسته فارسی ساز + افزونه تاریخ جلالی (که بیشتر از یک تاریخ ساده است) را بیرون بده !! این یعنی فاجعه !!
    این نکته را هم یاد اوری کنم که اقا مانی یادتان هست که ما به اقا نوید گفتیم این شیوه فارسی کردن مثلا استاندار پوسته ها (عملا ۱۰۰ غیر استاندارد که فقط یک کلمه غیر ان حذف شده) به درد نیخوره و یک بار اضافی به سرور تحمیل میکنه + اوردن صفحه را کند میکنه + و ... و بهتر اینگونه نباشد و ... ان موقع شما (آقا مانی ) امدید و گفتید از استاندارد ها عدول نکنید و تابع باشید و ... تا ما در نسخه بعداین دو را از هم جدا کنیم و ...
    راست چین به چپ چین بخش مدیریت بخش پوسته ها از هم جدا نیست و ...
    2- فیلتر ها و .... (این یکی حل بشه تا دومی و سومی و چهارمین ایراد کلی که دیدم به شما عرضه کنیم)
    باز هم تشکر میکنم از تمام اعضای فعال وردپرس فارسی !! من فقط یک انتقاد کردم بلکه مشکلات کمتر بشه و یا اینجوری بگم ... کاملتر و جامع تر بشه ، موفق باشید . ;-) ;-)

من همون موقع هم خدمتتون عرض کردم. تنظیمات زبان وردپرس توی فایل wp-config.php تنظیم می شه و با دستور define. هنون طور که هم که می دونید، متغیرهایی که define می شن (ثابت ها) در زمان قبل از تفسیر مقدار دهی می شن و نمی شه در زمان اجرا مقدارشون رو تغییر داد. تا زمانی که نشه تیم وردپرس رو راضی کرد که تنظیمات زبان بخش های مختلف رو از هم جدا کنه، نمیشه این کار رو انجام داد.

حالا چرا راضی کردنشون سخته؟ به خاطر اینکه تقریبا بقیه زبونها دنیا نیازی به این کار ندارند و اصولا دوست هم دارند که همه چیز به زبون خودشون باشه.

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۳۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۰:۴۸

به نام حق

امکان انجام کار هست !! فقط کار زیادی مطلب و من هم توقع انجامش حقیقتا از شما و یا تیم ندارم ! اما ...

راه حل :
    ۱- میتوانیم فایلهای مورد نظر را دوباره بازنوسی کنیم ! آنگاه فایلهای بازنویسی شده را همراه بسته زبان (بسته فارسی ساز) منتشر کنیم .

۲- فکر میکنم با لایه بازی و فیلتر بازی همراه با جاوا هم بشود کار انجام داد ! دقت کنید برای ما مهم نیست جلوی این عبارت :
    define ('WPLANG', '');
    چی نوشته - یا اصلا خالی ! مهم این که ما فیلتری قرا بدهیم تا نتیجه تغییر کنه دقت کنید فقط نتیجه را لازم داریم نه اینکه علتی را که نتیجه را تولید میکند ! ما میتوانیم بعد از ان علت (که علت خوبی نیست) یک علت که نتیجه ما را تولید میکند قرار بدهیم و ...

۳- درسته define معرف یک مقدار ثابت همیشه ثابت است ! اما ما میتوانیم به خود مقدار define یک متغییر اختصاص بدهیم ! این خودش یک راه حل دیگه برای ما معرفی میکنه و ...

۴- قبلا در یکی از بخشهای انجمن یک افزونه برای تغییر بخش زبان از محیط مدیریت وردپرس معرفی کرده بودم به ان یک نگاهی بندازید ... ان هم یک راه حل دیگه است و ...

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    ۳۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۶:۰۸

دوست عزیز، جناب zxo003 شما چرا خودتون این تغییرات رو انجام نمی‌دین؟ کد افزونه‌ی ما که مشخص و آزاده، شما تغییرات موردنظرتون رو انجام بدین، بعدش واسه ما بفرستین تا ما تو نسخه‌های بعدی اعمال کنیم٬ مثل همه‌ی پروژه‌های بازمتنه دیگه.

• martianboy

آفلاین
    عضو
    ۳۱ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۶:۳۹

تا مدتی صفحه‌ی مدریریت افزونه‌ی وردپرس فارسی از ورژن سه به بعد برای من درست نشون داده نمی‌شد. یه سری اسلش اضافی بودن وسط متن و کلا درست نبود همه‌چیز. ولی چون زیاد از این افزونه استفاده نمی‌کردم چک نکردم برای چیه. دیروز اتفاقی سورس کد اون صفحه رو داشتم چک می‌کردم متوجه اشکالا شدم.

توی کد افزونه به جای <?php echo ... ?> نوشته شده: <?=...?>. چون توی تنظیمات پی اچ پی من٬ این مورد کوتاه‌نویسی تنظیم نشده بود من با اشکال می‌دیدم صفحه‌ی مدیریت رو.

دلیل خاصی برای این کوتاه نویسی هست یا فقط به خاطر سرعت کد نویسی این طوری نوشته شده؟ :-? به هر حال فکر کنم echo کردن بهتر باشه‌ها. من هیچ جا ندیده بودم کوتاه بنویسن. (جز توی ASP)

• zxo003

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷ - ۱۵:۵۳

به نام حق

دوست عزیز، جناب zxo003 شما چرا خودتون این تغییرات رو انجام نمی‌دین؟ کد افزونه‌ی ما که مشخص و آزاده، شما تغییرات موردنظرتون رو انجام بدین، بعدش واسه ما بفرستین تا ما تو نسخه‌های بعدی اعمال کنیم٬ مثل همه‌ی پروژه‌های بازمتنه دیگه.

آخه من که جرو تیم نیستم !! من فقط یک مصرف کننده ام !! اما چشم حتما این کار خواهم کرد فقط باید صبر کرد !!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.