انجمن

انتقاد لطفا کامل بخونید و پست الکی ندید که شلوغ بشه  (۱۰ نوشته)

• best4bestir

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۹

سلام به همه وردپرسی ها برای اولین انتقاد دوست دارم به تمام مدیرای این سایت بزرگ و پر طرف دار بگم چرا سایت به این بزرگی باید یه هاست برای افزونه های فارسی نزاره لاان هر چی میخوام دانلود کنم لینکش یا باز نمیشه یا موجو نیست خوب چرا باید اینطوری باشه اینجوری میشه به هر کی میگم میگه توی تالار وردپرس چیزی گیرت نمیاد توی گوگل بگرد چرا باید اینطور باشه؟؟
    از همه مدیرای وردپرس خواهش میکنم این مسئله رو جدی بگیرن و به من یه جواب قانع کننده بدن به منی که از وردپرس استفاده میکنم

همه دوستان وردپرسی اگه با انتقاد من موافق هستین و با این موضوع مشکل دارین خواهش میکنم تشکر کنید تا مدیرا مجبور به پاسخگویی و به فکر افتادن باشن با تشکر
    <center>
    عضو بسیار کوچک وردپرس رامین علیدوست
    <center/>

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    miladesd - ghandi
  • ~> Mr.vAhiD.DI <~

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۶۴۹
    ۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۴

درود;

اولاً ممنون که به فکرین ... ثانیاً اگه انتقادی داشتین و یا دارین اینجا مطرح کنین .... ثالثاً بازم ممنون که برای انتهای مقاله پیشه بنده رو انتخاب کردین :) ...... رابعاً (از نظر من) این تاپیک یکم تا حدودی جنبه‌ی تبلیغ داشت :) به شخصه که اصلاً از کارتون خوشم نیومد مخصوصاً از اون آدرس سایتتون که درج کردین ... خامساً پیشنهاد می‌شه تا مدیرای عزیز این تاپیک رو قفل کنن تا هر کسی که پیشنهاد، انتقاد و یا اعتراضی داره توی همون تاپیک انجمن کمرنگ وردپرس مطرح کنین تا انتقادها همه یه جا جمع بشن و جناب گناهکار سردرگم نشه و بتونه تمومه انتقادا رو یه جا جمع کنه ...

شرمنده دیگه یکم زیاد(!) صراحتاً عرضم‌و گفتم - با احترام : شاد باشید @};-

محسن غیاثی - Moeini - Mostafa - Saeed Fard - امین
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۳:۴۱

افزونه‌های فارسی بخش مخصوص به خودشون رو در سایت دارن، ما که موظف نیستیم برای پرونده‌هایی که کاربران توی انجمن قرار می‌دن، فضای اختصاصی قرار بدیم.

Moeini - Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - محسن غیاثی - best4bestir - امین
  • best4bestir

آفلاین
    عضو
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۳

یعنی

Gonahkar گفت:
    افزونه‌های فارسی بخش مخصوص به خودشون رو در سایت دارن، ما که موظف نیستیم برای پرونده‌هایی که کاربران توی انجمن قرار می‌دن، فضای اختصاصی قرار بدیم.

بازم سلام اولا بخاطر لینک سایت شرمنده من الان قوانین رو مطالعه کردم شرمنده بازم شرمنده دوما مگه شما تو سایت وردپرس فارسی نمیخواین افزونه ها رو بزارین مگه ماله وردپرس نیست ؟؟؟
    خوب شما باید به فکر باشین نه بنده !!!!
    الان هیچکس برای افزونه به سایت شما نمیاد در صورتی که اول باید به وردپرس سر بزنه حیفه که این مشکل بزرگ وجود داره اگه نمیتونید این کار رو بکنید سرور اختصاصی من که بالا اومد من میتونم یه هاست 1 گیگ مختص این کار قرار بدم و هاست رو تحویل آقای گناهکار بزارم تا خودشون بدن دست مسئول افزونه های وردپرس فارسی میدونم یک گیگ کمه ولی باید از یه جای کوچیک شروع کرد دیگه درست نمیگم؟؟؟
    اینم بگم مدیران هیچ سایتی جوابی برای انتقادات مهم ندارن بعدشم این صفحه که معرفی کردین http://plugins.wp-persian.com کلا 20 تا افزونه داره
    ۲۰ افزونه‌٬ ۲۰,۰۹۲,۷۹۸ بار دریافت و همچنان ادامه دارد...
    خوشحال میشم بتونم به جامعه بزرگ وردپرس کمک کرده باشم با اینکه من یه عضو خیلی خیلی کوچیک هستم با تشکر رامین علیدوست
    جناب آقای ~> Mr.vAhiD.DI <~ بخاطر اخطارتون خیلی خیلی ممنون من قوانین رو نخونده بودم شرمنده

~> Mr.vAhiD.DI <~ - Mostafa - Saeed Fard - محسن غیاثی - امین
  • گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۷

ما مشکل فضای میزبانی نداریم. بلکه فقط افزونه‌هایی رو در بخش افزونه‌ها قرار می‌دیم که به‌صورت استاندارد فارسی‌شده باشن و از کدهاشون کاملا بررسی و تایید شده باشه. تا یه موقع برای کاربران مشکلی پیش نیاد.

Mostafa - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - محسن غیاثی - امین - best4bestir
  • reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۳

این کمبودها بیشتر ناشی از کم کاری فعالان و علاقه‌مندان وردپرس است. بخصوص آنهایی که اطلاعات فنی کافی دارند. کاربران و سینه چاکان وردپرس در ایران فراوان هستند که بیشتر بلدند پست بدهند که: « نه این مشکل هیچ ربطی به وردپرس نداره»، اما حداکثر کوشش‌ها برای کارهای کوچک است. فارسی کردن یک تعدادی قالب یا افزونه ساده و سهل‌الوصول. هنوز تعداد قالب‌ها و افزونه‌هایی که از پایه برای کاربران فارسی زبان نوشته شده باشند، گمان نکنم به ده تا برسد. هنوز افزونه‌ای کامل و بی‌نقص مثلا برای PDF فارسی وجود ندارد. و خیلی کمبودهای دیگر.

Mostafa - milad200 - ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - محسن غیاثی - امین
  • milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۵

ما مشکل فضای میزبانی نداریم. بلکه فقط افزونه‌هایی رو در بخش افزونه‌ها قرار می‌دیم که به‌صورت استاندارد فارسی‌شده باشن و از کدهاشون کاملا بررسی و تایید شده باشه. تا یه موقع برای کاربران مشکلی پیش نیاد.

سلام
    آقای گناهکار فکر می کنم چند تا از افزونه ها فارسی نیستند مثل Google XML Sitemaps ، All in One SEO Pack
    شاید من اشتباه می کنم ولی نصب کردم صفحه تنظیمات هیچ کدوم فارسی نبود
    ~> Mr.vAhiD.DI <~ - Saeed Fard - محسن غیاثی - best4bestir - امین
  • best4bestir

آفلاین
    عضو
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۸:۰۶

n

Gonahkar گفت:

بازم سلام در هر صورت الان مشکل دانلود افزونه های وردپرس رو داریم لطفا یه فکر اساسی بکنید الان من چند تا افزونه میخوام از سایت وردپرس دانلود کنم ولی با مشکل دانلود و خرابی لینک روبرو هستم اینو کجا باید مطرح کنم کی درست میکنه یا نزارین یا میزارین درست بزارین همه استفاده کنن سایت به این بزرگی نباید این مشکل ها رو داشته باشه ممنون میشم جواب بدین

عبدالماجد شه بخش ( ایجباری ) - Mostafa - امین
  • عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۱

ببینید اون افزونه ها رو کاربران هر کدوم یه جایی آپلود کردن و بعد از مدتی بعضی هاشون از بین رفتن . درسته باید براشون فکری بشه تا همه از دست نرن ولی شما باید از همون کسی که اون پلاگینو معرفی کرده درخواست قرار دادن مجدد رو بکنید نه از مدیران .

Mostafa - امین
  • arix

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۸

خب به نظر من کار خیلی بزرگ است.

در حال حاضر قالب های بسیار زیادی همراه با دموی درست و حسابی در بخش قالب هاست.شاید یکی مثل من قالب ها رو نپسندد.ولی فارسی کردن ، آپلود کردن ، دمو درست کردن و تست و نگهداری این همه قالب مگه کم کاریه؟!

همین بخش افزونه ها تا همین چند وقت پیش غیر فعال بود.الان که راه افتاده درسته شاید 20 تا افزونه بیشتر نداشته باشه.ولی ما که سایت داریم می دونیم که 20 تا افزونه با کیفیت و درست و حسابی رو تست بکن و بعد بگذار در سایت چقدر وقت و انرژی نیاز دارد

به نظر من مدیران کم کاری نکرده اند.به مثال واقعی زیر توجه نمایید:

من تصمیم گرفتم یکی از کامل ترین و بی نظیر ترین وبسایت های تحت وردپرس را بسازم.به همین منظور تصمیم گرفتم تمام منابع فارسی رو برای افزونه ها بگردم تا بهترین و مناسب ترین امکانات رو در نظر بگیرم.فکر می کنید چی شد؟

الان صفحه ی 21 گوگل ام.یعنی 210 تا وبسایت رو گشتم.به طور کامل.بعضی از این وبسایت ها 30 صفحه مختص افزونه ی های وردپرس داشتند.یعنی تا حال شاید بیشتر از 1000 افزونه رو مرور کردم.همین الان که رفتم به صفحه ی 22 گوگل با یک افزونه ی جدید رو به رو شدم!بعضی از اون سایت ها 2 ساله دارن از صبح تا شب افزونه معرفی می کنند و هنوز بخش خیلی کوچکی از افزونه ها رو هم معرفی نکرده اند.مگر یک آدم چند تا دست دارد یا چقدر توان دارد

به نظر من اگر 100 نفر از صبح تا شب بنشینند نمی توانند تمام این افزونه ها را هم فارسی سازی کنند ، هم تست امنیتی کنند ، هم معرفی کنند و هم دمو براش بگذارند.اصلا پشتیبانی چه ربطی به افزونه دارد.

به نظر من اگر این نیرو روی پاسخ به سوالات در همین انجمن گذاشته شود و آموزش های کد نویسی php داده شود تا افراد بتوانند سایتشان را به صورت حرفه ای در دست بگیرند خیلی موثر تر است تا اینکه همه اش بشینیم افزونه معرفی کنیم.افزوه را با یک جستجو ساده هم می شود پیدا کرد.مهم پشتیبانی و اطلاعات مورد نیاز برای وبمستران وردپرس است که فقط پشتیبانی می تواند این نیاز را براورده سازد.

ارادتمند

امین - best4bestir

درباره‌ی این موضوع