انجمن

چند سوال درمورد ایمیل  (۱۳ نوشته)

• matinpf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۴

سوا دوستان

1- آیا میشه کاری کرد که ثبت نام بدون نیاز به ارسال ایمیل و فعال سازی باشه ؟

2- من در ابتدا حدود ده نفر در وبلاگ دهیم با ایمیل یاهو ثبت نام کردن و ایمیل فعال سازی هم براشون ارسال شد اما الان اصلا به اونها ایمیل فعال سازی ارسال نمیشه هاستم هم رایگان نیست و در قسمت مخصوص ایمیل جدیدا info@kurdeblog.com جایگزاری کردم حالا چیکار کنم

3 - وجداناا یکی با جیمیل و یاهو امتحان کنه ببینه ایمیل فعال سازی براش راسال میشه یا من مشکل دارم ؟
    http://kurdeblog.ir

• Moeini

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۵۵۹
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۳

ایمیل ارسال میشه
    دوست عزیز به شما پیشنهاد میکنم سایت را به روی سرور اختصاصی یا مجازی قرار دهید .
    با هاست شیر نمیشه سرویس بلاگ زد !
    (با عرض معذرت )

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Gharibe
  • matinpf

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۵
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۴

دوست عزیز با گفته شما موافقم ولی من این رو برای امتحان ساختم و و اگر 10 تا عضو فعال هم به دست بیارم این کار رو میکنم

اما من جواب سوالم رو نگرفتم میشه قسمت ارسال ایمیل فعال سازی رو غیر فعال کرد و یا مشکل ارسال نشدن ایمیل مربوط به هاست هست ولی من فکر نکنم چون خیلی ها ثبت نام کردن و اگر اینطور میبود باید از اول خراب میشد؟

• محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۰
    ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۱۶

در حال حاضر در بلاگها از این قابلیت استفاده می شود.
    یعنی این که فرد خودش رمز عبور را تایین می کند و فقط ایمیلی حاوی اطلاعات نام کاربری و رمز عبور برای کاربر ارسال می شود
    از آقای زوارزاده مدیریت محترم سرویس وبلاگدهی بلاگها درخواست می کنیم چگونگی فعال کردن چنین چیزی را آموزش دهند
    یادمان باشد ما کاربران وردپرس هستیم که آن را ارتقا میدهیم؛ با انقال علم خود به سایر کاربران
    روزی شما ؛‌ روزی من و هر روز دیگر چندین نفر دیگر

Mostafa - matinpf - Gharibe - Moeini
  • سوشیانت زوارزاده

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۶

درود دوستان
    سرپرست معلم بلاگ من سرپرست وبلاگها هستم نه بلاگها.
    در وبلاگها افراد می توانند گذرواژه (رمز عبور) را برای بهره گیری آسان تر برگزینند اما این دلیل بر این نمی شود که وبلاگشان را فعال سازی نکنند! آن ها باید نامه ای که برایشان فرستاده می شود را باز کنند و به پیوند درون آن بروند مگر نه سیستم وردپرس پس از 24 ساعت وبلاگ را پاک می کند.
    می توان این ویژگی را با کمی دگرگون سازی از کار انداخت تا نیاز به پذیرش پیوند نباشد.
    اما پاسخ به متین پی اف گرامی
    متین جان نخست در بخش تنظیمات گزینه ی فرستادن ایمیل در صورت دریافت نظر را تیک بزنید سپس در یکی از نوشته های سرویستان (سایت اصلی) یک دیدگاه بفرستید این دیدگاه با یک رایانامه و نام به جز رایانامه ی سرپرستی شما باشد اکنون به رایانامه تان بروید و به من بگویید که نامه ی آگاه سازی را برای دیدگاه دریافت می کنید یا نه؟

محمدمهدی میرزائی - Gharibe
  • محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    ۱۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۶

با تشکر از آقای زوارزاده مدیریت وبلاگها و معذرت از اشتباه پیش آمده.
    من نمی گویم ،‌ نباید ایمیل فعال سازی فرستاده شود؛ حرف من این است که چطور می شود به کاربران این امکان را داد که خود رمز عبور را در زمان ثبت نام انتخاب کنند.
    بسیاری از کاربران سایت من به تعداد خیلی زیاد اقدام به بازیابی رمزشان میکنند و شاید نمیدانند باید بعد از ورود رمز را عوض کنند؛ تعداد زیادی هم اولین بار که وارد می شوند رمز را عوض نمی کنند و برای دفعه بعد از ورود صرف نظر می کنند.
    به هر حال واجب است که امکان تعیین رمز در دست کاربران در هنگام ثبت نام باشد و این مشکل همه شبکه های وردپرسی است که باید حل شود.
    حال می خواهم بپرسم آیا صرفا باید در کدهای قالب تغییراتی بدهیم یا علاوه بر آن فایل دیگری هم باید ویرایش شود
    در هر صورت از همکاری آقای زوارزاده و سایر دوستان وردپرسی کمال تشکر را دارم

• سوشیانت زوارزاده

آفلاین
    عضو
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۶

بسیار خوب این مورد در بسیاری از سرویس های تازه کار پیش می آید و برطرف کردن آن یکی از آماج های سرپرست های این سرویس هاست
    برای این کار نیاز به دستکاری پوسته نیست چون این به پرونده هایی که در وردپرس هستند بستگی دارد که یکی از آن ها پرونده ی نام نویسی است. پس برای این کار نیاز به افزونه دارید دقت کنید که این افزونه یک افزونه ی تجاری است و به طور رایگان در دسترس همکاران گرامی نیست و به دست گروه گسترش وردپرس راه اندازی شده. من پیاپی از سوی دوستان و همکاران در انجمن به این محکوم می شوم که این جا را به شیوه ی تجاری در آورده ام دقت کنید که پروژه ی سرویس وبلاگ دهی وردپرس با هدف تجاری راه اندازی شد و افزونه ها و پوسته های آن هم رایگان نیستند اما نمی دانم چرا کاربران پارسی زبان تلاش برای گسترش رایگان سازی این بخش نیز دارند که این کار جای شادباش دارد که ما پارس ها بزرگترین گسترش دهندگان این بخش باشیم با این حال بیزنس بیزنس است.

Gharibe - محمدمهدی میرزائی
  • محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۳۸

حرفهای شما را قبول دارم
    حالا افزونه را در اختیار ما قرار می دهید یا این که .....

• سوشیانت زوارزاده

آفلاین
    عضو
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۳

یا این که؟

• محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۱

یا این که می خواهید بفروشید ....

Moeini
  • محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    ۱ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۸

من در این لینک افزونه ای پیدا کردم که تمام آن چیزی را که ما دنبال آن هستیم دارد؛ فقط یک مشکل دارد که با وردپرس شبکه کارنمی کند.
    دوستان حرفه ای بررسی کنید مشکل از کجاست و ببینید می توانید آن را برای استفاده در وردپرس شبکه بهینه سازی کرد.
    اگر این افزونه برای وردپرس شبکه جواب بدهد کار خیلی از دوستان وردپرسی راه می افتد.
    ممنون از همه

• محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۰۳

سلام به دوستان وردپرسی
    خوب حالا برگشتیم ولی با دستانی پر!!!!
    یکی از دوستان افزونه cimy-user-extra-fields را معرفی کردند، من استفاده کردم و جواب داد.
    شما عزیزان نیز می توانید از این افزونه برای سفارشی سازی صفحه وردپرس شبکه استفاده کنید و قابلیت هایی مانند :
    نام ، نام خانوادگی ، رمز ، تایید رمز ، کد کپچا و ...
    افزونه تمیز و باحالیه
    در این تاپیک اطلاعات بیشتری در مورد این افزونه پیدا کنید.

• محمدمهدی میرزائی

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۰

سلام به دوستان وردپرسی
    خوب حالا برگشتیم ولی با دستانی پر!!!!
    یکی از دوستان افزونه cimy-user-extra-fields را معرفی کردند، من استفاده کردم و جواب داد.
    شما عزیزان نیز می توانید از این افزونه برای سفارشی سازی صفحه وردپرس شبکه استفاده کنید و قابلیت هایی مانند :
    نام ، نام خانوادگی ، رمز ، تایید رمز ، کد کپچا و ...
    افزونه تمیز و باحالیه
    در این تاپیک اطلاعات بیشتری در مورد این افزونه پیدا کنید.

moallemblog گفت:
    یادمان باشد ما کاربران وردپرس هستیم که آن را ارتقا میدهیم؛ با انقال علم خود به سایر کاربران
    روزی شما ؛‌ روزی من و هر روز دیگر چندین نفر دیگر

درباره‌ی این موضوع