انجمن

مشکل در آپلود متفاوت با بقیه  (۲ نوشته)

• nimach

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۰

سلام.
    من هرچی تو انجمن گشتم در مشکلم راه حلی پیدا نکردم. برای همین این تاپیک رو زدم اگه کسی می دونه کمک کنه.
    من برای آپلود تصویر شاخص گذاشتم تا آپلود بشه ولی بعد از تمام شدن ماه اول سال 2011 به فولدر ماه دوم برای سال 2011 رفته که اونجا فایل ها آپلود بشه. ولی وقتی رفت توی این فولدر جدید این ارور رو بهم میده.
    پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /public_html/01/wp-content/uploads/2011/02 برود.
    قبلا فایل هام به راحتی و بدون ارور داخل فایل /01/2011/... آپلود می شد ولی با تمام شدن این ماه رفت توی همین فولدر که بالا می بینید. بعد تمام این فولدر ها حق دسترسی اش 777 هست ولی نمیدونم برای چی آپلود نمیشه.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین
  • pasargadteam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۵

nimach گفت:
    سلام.
    من هرچی تو انجمن گشتم در مشکلم راه حلی پیدا نکردم. برای همین این تاپیک رو زدم اگه کسی می دونه کمک کنه.
    من برای آپلود تصویر شاخص گذاشتم تا آپلود بشه ولی بعد از تمام شدن ماه اول سال 2011 به فولدر ماه دوم برای سال 2011 رفته که اونجا فایل ها آپلود بشه. ولی وقتی رفت توی این فولدر جدید این ارور رو بهم میده.
    پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به /public_html/01/wp-content/uploads/2011/02 برود.
    قبلا فایل هام به راحتی و بدون ارور داخل فایل /01/2011/... آپلود می شد ولی با تمام شدن این ماه رفت توی همین فولدر که بالا می بینید. بعد تمام این فولدر ها حق دسترسی اش 777 هست ولی نمیدونم برای چی آپلود نمیشه.

یک بار دسترسی اش رو به 655 تبدیل کن و مجدداً 777 کن.
    در ضمن مطمئن بشو که 777 شده.
    ترجیحاً از فایل منیجر خود کنترل پانلت بکن.
    اگر نه در یاهو آی دی منو داشته باش و بیا باهم راجعش میحرفیم و کمکت میکنم.

pasargadservices

موفق باشید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Moeini - امین

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها