انجمن

امار گيرها و مشكلات ان  (۱۶ نوشته)

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۰۶

سلام

دوستان ، من امار گير cystats را نصب كردم...

ولي بعد از چنددقيقه از كار افتاد .. پاك كردمش و از دوباره نصب كردم ولي بازديد امروز رو نشون نميده..!

من كلي جستجوكردم.. چيزي نبود

يه امار گيرميخوام كه فشار به سرور نياره ، ساده باشه ، قدرتمند باشه يعني زپرتي نباشه كه سريع خراب بشه.. يه چي باشه كه برام كار كنه ... لطفا يه افزونه پدر مادر دار معرفي كنيد

و ايم كه ياد بديد چظور به كل ، اين افزونه رو با تمام تيبل هائي كه درست كرده براي هميشه پاك كنمش..؟

متشكر

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۷

سلام, افزونه رو بطور کامل حذف (+جدول های آن) کنید.
    فایل اصلی افزونه رو مشاهده کنید متوجه می شوید اسم جدولی که ایجاد می کنه چی هست.
    آمارگیر هم زیاد هست.
    counterizeii
    count-per-day
    http://forum.wp-persian.com/search.php?q=%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Rasivell
  • saeli

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴۳
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۱

از امارگیر ویگذر یا گوگل استفاده کن
    افزونه های امارگیر بعد از یه مدت دیتابیس را حجیم می کنند

Mostafa
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۱

سلام دوست عزيز.. از كجا بايد جداول ان رو پاك كنم؟؟؟؟؟

من هنگامي كه اين افزونه نصب بود رفتم به قسمت تنظيماتش و ديدم يه چيزائي براي دليت و... زده و اونا رو پاك كردم... ايا بايد از جاي دگه چيز خواصي رو پاك كنم؟

• نگار موبايل

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۰

دوست عزيز به پنل هاستتون بريد و از phpmyadmin ليست جداول مربوط به افزونه رو حذف كنيد...اين افزونه فقط قشنگي داره و آمار رو همش كم و زياد نشون ميده مجبورا" ازش استفاده ميكنيم والا وبگذر خيلي بهتره...

Mostafa
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۰۹

اي بابا... من شب ميام اينجا پيغام ميزارم و جواب نميگيرم و صبح ميرم سر كار و شب كه ميام اميدم اينه كه جواب داده باشن ، كه وقتي ميام و فروم رو ميبينم از زندگي و ، وردپرس نا اميد ميشم.... جواب نميدادي بهتر بود

هر ادم كور و نف..مي ميدونه كه كجا بايد بره و پاك كنه...! من اسم جداول رو خواستم نه اين كه از كجا پاك كنم..! من اسم اين افزونه رو توي ماي ادمين سرچ كردم چيزي پيدا نشد و الان اسم جداول احتمالي رو ميخوام كه برم و پاك كنم و يه فزونه ميخوام معرفي كنيد كه جاي گذين كنم.!! نه اين كه بياد تفصير اين افزونه رو بهم بديد..!!

خدا يا يعني بايد يه روز ديگه وايسم تا جواب بعدي رو بگيرم..!!! ااا خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ ! :(

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۹

wp_table_statistics
    wp_table_statistics_raw

http://forum.wp-persian.com/topic/7552
    http://forum.wp-persian.com/topic/7784

Rasivell - Mostafa
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۲

متشكر .. الان برم اين دوتارو كلا پاك كنم؟ مشكلي پيش نمياد؟

2- خب حالا يه افزونه خوب براي امارگيري بگيد .. افزونه اي كه توي قالب باشه و همه امار رو ببين.. افراد انلاين و...

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۳۳

سلام دوستان بنده رفتم و ديدم چنين تيبل هائي اصلا نيست و يعني پاك شده..! و كلا نام اين پلاگين رو سرچ كردم و 2 تا تيبل بود كه بعد از برسي پاكش كردم و الان اسري ازش نيست...

و دوستان ما تلاش كرديم كه پلاگين statpressCN را نصب كنيم البته بعد از پاك كردن پلاگين قبلي... ولي چيزي عايدمان نشد و به اين صورته:

تعداد مطالب:%blogtotalpost%
    افراد آنلاين: %visitorsonline%
    بازديد امروز:%pagevisits%
    بازديد ديروز:%yesterdaypagevisits%
    بازديد کل:%totalpagevisits%

ميشه مارو راهنمائي كنيد يا يه پلاگين خوب معرفي كنيد

• Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۲۳

يك روز گذشت و من جواب نگرفتم..!! خيلي گشتم و ديدم همه همين پلاگين رو كه من الان پاكش كردم رو فقط معرفي كردن..!! اين بود اون همه پلاگين پلاگين گفتن وردپرسي ها.!!! يعني يه پلاگين مناسب نيست بشه بي دردسر امار رو تو سايت نشون داد..؟؟

يا كسي نيسا من رو راهنمائي كنه كه اين پلاگين statpressCN رو چطور راه بندازم؟

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۶

سريعترين روش براي رسيدن به جواب: جستجو كنيد...
    http://forum.wp-persian.com/search.php?q=statpressCN
    http://forum.wp-persian.com/topic/3466

Mostafa - saeli
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۵

دوست عزيز نميدونم چرا تا يكي مياد يه جواب ميده اقاي Mostafa سريع مياد ازش تشكر ميكنه.!!!!!!!!!!!! خب اگه ميتونيد بجاي تشكر كمك كنيد..

واقعا شما فكر ميكنيد من منتظرم تا فرج بشه.؟؟؟ يعني شما احتمال اين رو نميديد كه بنده بعد از 3 روز كه اين تاپيك رو زدم بيش از 3 هزار بار جستجو كرده باشم...

اگر بگم در رزو نيم ساعت پيرامون همين مشكل جستجو ميكنم تا به جوابم برسم كه يه امار گير راحت داشته بشم به خدا دروغ بوده چون بيشتر از نيم ساعت رو به كار جستجو ميپردازم.. اونوقت شما ميايد ميگيد جستجو..!!!!!

ايراني و ايران ...!!!!! ما ها همينيم.. اقاي Mostafa شما همچنان ميتوني بياي و تشكر كني.!!!!!!!!!!!!!!؟

حالا واقعا اگر كسي هست كه خدا پيغمبر ميشناسه و دلش ميخواد يه كمكي كرده باشه خواهش ميكنم دريغ نكنه و يه امار گير مثل تمام سايت هاي ديگه معرفي كنن و يا ميشكل بنده رو با امار گير فعلي كه گفتم امار رو نشون نميده حل كنن

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۱

شما جستجو که نکردید
    جستجو کردن و پیدا کردن یک هنر هست. که با زدن چند کلمه ای که معلوم نیست از کجا اومده در یک جعبه متن نمیشه به جواب رسید. پشت اون چند کلمه باید تجربه ، فکر، الگوریتمی باشه!

به پست من هم که توجه نکردید
    به این تاپیک برید:
    http://forum.wp-persian.com/topic/3466

در این 2 سالی که با وردپرس آشنا شدم هنوز آمارگیری درست ندیدم.

مشکل ما ایرانی ها هم اینه که میخوایم چرخ رو دوباره تولید کنیم. وقتی قبلا یکی تولید کرده. این قدر حرف از خودکفایی زدن که نوزادها هم میخوان خودشون راه رفتن رو یاد بگیرند. و فکر اینو نمی کنند که بیهودست
    جواب دادن به سوالها به خدا و پیغمبر ربطی نداره. اگر این طور بود لاییکها جواب سلام ما رو هم نمیدادند.

آقا مصطفی هم این قدر از این سوالها دیدند که وقت برای جواب دادن به سوالهای کوچیک و پیش و پا افتاده را نمیزارند
    خودم هم در انجمنی دیگر که 4 سال سابقه فعالیت دارم، دقیقا همین کار را میکنم. چون میدونم اگر کاربر جستجو میکرد سریعتر به جواب میرسید

Mostafa
  • Rasivell

آفلاین
    عضو
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۰

سلام ...

از حرف زدنت معلومه سنت كمه... من كه نديدمت و تو هم منو نديدي.. اگر ميدونستي با كي داري حرف ميزني ادبت رو رعايت ميكردي و من رو به بچه تشبيه نميكردي.... شياد همه را به كيش خود پندارد..!!

خب با اين كه ميدونم با هيچي باورتون نميشه ولي يه چيز ميگم: به شرافتم قسم اين پستي رو كه لينكشو دادي با تمام پست هاي ديگه كه در اين مورده رو تو اين چند روزه خوندم .. مخصوصا ايني كه شما لينكشو دادي... حالا باور كنيد يا نكيند بنده واقعيت رو گفتم

شما كه از تير ماه سال پيش داريد اينجا فعاليت ميكنيد نه 7 سال پيش... ولي بنده به اندازه موهاي سر شما از سال 82 تا به حال دارم روي سئو سايت هاي مختلف كار ميكند و تو پروندiم ، همكاري با كاسپيد و.... رو هم دارم اونوقت افت داره كه شما براي من از الگوريتم جستجو حرف بزنيد .. مائي كه يه عمره الگوريتم بزرگترين موتور جستجوي جهان رو اناليز ميكنيم ، شما بياي و بگي بلد نيستي جستجو كني، خيلي زور داره والا

دنيا ، بازي با كلماته.. بنده ميخواستم به خاطر پروژه فارسي سازي وردپرس ، به بچهاي وردپرس خدمتي كرده باشيم و تجربه خودمون رو تو اين چند سال تو زمينه سئو و.. يه مقاله اماده كرده و تو انجمن بزاريم كه شما با اين كارت بنده رو ، الل حساب منصرف كردي.. پس خوبه كه ادم بي پروا صحبت نكنه..

ما هم ديگه رفتيم سراغ همون پلاگين cystats و با برسي كامل اين پلاگين ، سعي ميكنم كه كدهاي استانداردش رو قرار بدم تا انشاالله مشكلي پبش نيار
    از همه دوستان كه پاسخ دادن متشكرم و اميد وارم موفق باشيد Rasivell

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۳۳

سنم کم نیست، فکرم آزاده
    من ادب رو رعایت کردم، به مدیران سایت هم احترام میزارم!
    اگر پست را دیدید، چرا هیچ بازتابی در حرفاتون از این پست نیست
    بنده از سال پیش در این سایت فعالیت میکنم، ولی این دلیل نمیشه که از سال پیش کامپیوتر خریده باشم
    من ربط سئو با موضوع تاپیک شما رو نفهیمدم
    من کسی نیستم که نظر فردی رو تغییر بدم، در مورد سئو هم زیاد بحث شده. بهتره جستجو کنید تا تکراری نباشه

در پایان:
    همچنان بازتابی از تاپیکی که آدرس داده بودم نمیبینم.
    افزونه CyStat، افزونه کاملی هست. اما حجم زیادی از دیتابیس رو میگیره
    statpressCN هم امکان نمایش بازدید را در سایت نداره
    بهترین آمارگیر برای وردپرس WordPress.com Stats هست که قابلیت نمایش در سایت رو نداره

اگر جسارتی شد. ببخشید

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۵

دوست عزيز نميدونم چرا تا يكي مياد يه جواب ميده اقاي Mostafa سريع مياد ازش تشكر ميكنه.!!!!!!!!!!!!

در حقیقه تشکر کردن وظیفه‌ی پاسخ دهنده است نه بنده! کاربرانی که به فکر مشکل شما هستند و پاسخ‌تان را می‌دهند باید تشکر بشوند.

خب اگه ميتونيد بجاي تشكر كمك كنيد..

کاربران زیادی در این انجمن مثل پارسا هستند که می‌تونند جواب سوال شما رو بدند.

حالا واقعا اگر كسي هست كه خدا پيغمبر ميشناسه و دلش ميخواد يه كمكي كرده باشه خواهش ميكنم دريغ نكنه و يه امار گير مثل تمام سايت هاي ديگه معرفي كنن و يا ميشكل بنده رو با امار گير فعلي كه گفتم امار رو نشون نميده حل كنن

ببینید خودم هم با این آمارگیر سرورکار دارم و تقریبا 40 درصد مشکل داره و قراره مشکل رو با نویسنده در میون بذارم
    گول سایت های دیگه رو نخورید که صحیح کار می‌کنند چون با MT راه اندازی شدند.

از حرف زدنت معلومه سنت كمه... من كه نديدمت و تو هم منو نديدي.. اگر ميدونستي با كي داري حرف ميزني ادبت رو رعايت ميكردي و من رو به بچه تشبيه نميكردي.... شياد همه را به كيش خود پندارد..!!

به دیگران احترام بگذارید.

ما هم ديگه رفتيم سراغ همون پلاگين cystats و با برسي كامل اين پلاگين ، سعي ميكنم كه كدهاي استانداردش رو قرار بدم تا انشاالله مشكلي پبش نيار

اگر سعی می‌کردید روی نقطه اصلی سوال تمرکز می‌کردید راه را برای دیگر کاربران در پاسخ گویی باز می‌کردید.
    موضوع بسته می‌شه.

درباره‌ی این موضوع