انجمن

نصب ورد پرس روي لوکال  (۱۲ نوشته)

• samanft

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۹

سلام،دوستان من ميخوام ورد پرس رو روي لوکال نصب کنم، ابتدا برنامه appserve رو نصب کردم،اما حالا وقتي توي مرورگر ادرسي که موقع نصب اين برنامه داده بودم رو ميزنم نمياره، ايا نتظيمات خاص ديگه اي بايد انجام بدم؟ چون در اين مرحله بايد صفحه تنظيمات مربوط به ديتا بيس و.. رو نشون بده که هيچي نشون نميده

• Saeed Fard

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸۲
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۶

دوست عزیز بهتر بود اول جستوجو میکردید .. مطمئنا سرچ نکردید ..
    از نتایج جستوجو استفاده کنید .. تمام مشکل ها حل شده ..
    در انجمن ;
    در گوگل ;
    در ضمن پیشنهاد میکنم به جایه appserve از برنامه ی WampServer برای نصب لوکال استفاده بکنید..
    موفق باشید../.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    samanft - Mostafa
  • help

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۹

بزارید یه راهنمایی به شما بکنم که مشکل منو نداشته باشید بعد از چند روزی برای نصب یه ورد‍رس روی لوکال.
    اولا از اینکه ورد‍رس را انتخاب کردید و به جمع ما ورد‍رسی ها امدید س‍اسگزاریم.
    ببینید از برنامه ومپ استفاده كنيد بهتره.
    اول بايد سيستم اي اي اس رو سيستمتون نصب نباشه اگه هست پاكش كنيد. بعد برنامه ومپ را اجرا كنيد ..
    بعدش وردپرس درون فايل www در درايو c بريزيد همچنين فايل configh.php را تغير نام و دستورات ويرايش configh را هم اجرا كنيد آخر بار بنويس localhost...... به صفحه ي نصب ميري ديگه بقيه ش كار نداره.......حالشو بكن ......
    مشكلي داشتي بگو دوستان كمك مي كنند يا خودم.

samanft - Mostafa
  • samanft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۰۹

help گفت:
    بزارید یه راهنمایی به شما بکنم که مشکل منو نداشته باشید بعد از چند روزی برای نصب یه ورد‍رس روی لوکال.
    اولا از اینکه ورد‍رس را انتخاب کردید و به جمع ما ورد‍رسی ها امدید س‍اسگزاریم.
    ببینید از برنامه ومپ استفاده كنيد بهتره.
    اول بايد سيستم اي اي اس رو سيستمتون نصب نباشه اگه هست پاكش كنيد. بعد برنامه ومپ را اجرا كنيد ..
    بعدش وردپرس درون فايل www در درايو c بريزيد همچنين فايل configh.php را تغير نام و دستورات ويرايش configh را هم اجرا كنيد آخر بار بنويس localhost...... به صفحه ي نصب ميري ديگه بقيه ش كار نداره.......حالشو بكن ......
    مشكلي داشتي بگو دوستان كمك مي كنند يا خودم.

دوستان ممنون، اقا ميشه بگيد اين تغييرات فايل config.php چي هستش، من توي راهنماي همين سايت استفاده از برنامه appserv رو ديدم که توي اون ظاهرا تغييري تو فايلها نبايد ميدادي، حالا برا wamp ممنون ميشم بگيد چه تغييراتي بدم يا لينکشو بذاريد

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۷

سلام،دوستان من ميخوام ورد پرس رو روي لوکال نصب کنم، ابتدا برنامه appserve رو نصب کردم،اما حالا وقتي توي مرورگر ادرسي که موقع نصب اين برنامه داده بودم رو ميزنم نمياره، ايا نتظيمات خاص ديگه اي بايد انجام بدم؟ چون در اين مرحله بايد صفحه تنظيمات مربوط به ديتا بيس و.. رو نشون بده که هيچي نشون نميده

آپاچی رو اجرا کنید.

من توي راهنماي همين سايت استفاده از برنامه appserv رو ديدم که توي اون ظاهرا تغييري تو فايلها نبايد ميدادي، حالا برا wamp ممنون ميشم بگيد چه تغييراتي بدم يا لينکشو بذاريد

چون که apserv کارکرد آسون‌تری داشت اونو معرفی کردم. فرقی نمی‌کنه از کدوم استفاده کنید. فقط آپاچی باید اجرا بشه و phpMyAdmin هم داشته باشه!

samanft
  • samanft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۴۹

اقا من اپاچي رو اجرا کردم،يعني start کردمش، phpadmin هم توي پوشه www هستش،اما باز هم page باز نميشه،ضمنا iis هم رو سيستم نصبه،ميتونه مشکل از اون باشه؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۹:۵۴

بله مشکل از اون هست. باید iis رو Stop کنید.

samanft
  • samanft

آفلاین
    عضو
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۱

نه اقا iاز iis نيست،الان رو يه سيستم ديگه هم تست کردم،نميدونم چرا page اصلي رو باز نميکنه،ببينيد من تو صفحه نصب اون قسمتي که بايد ادرس رو بدي مثلا ميزنم mysite حالا بعد از نصب بايد صفحه تنظيمات رو باره ديگه؟ اصلا يه چيزي من الان فقط اين برنامه رو نصب کردم خود wordpress رو هم بايد نصب کنم تا اون صفحه باز شه؟ من الان خود ورد پرس رو نصب نکردم هنوز،يعني هنوز دانلود نکردمش، برا باز شدن صفخه نصب ورد پرس هم لازمه؟ تو راهنما که برا اين کار ننوشته بود لازمه،چون تو خودش هم مرحله اخر نصبش کرده

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۱

نه اقا iاز iis نيست،الان رو يه سيستم ديگه هم تست کردم،نميدونم چرا page اصلي رو باز نميکنه،ببينيد من تو صفحه نصب اون قسمتي که بايد ادرس رو بدي مثلا ميزنم mysite حالا بعد از نصب بايد صفحه تنظيمات رو باره ديگه؟ اصلا يه چيزي من الان فقط اين برنامه رو نصب کردم خود wordpress رو هم بايد نصب کنم تا اون صفحه باز شه؟ من الان خود ورد پرس رو نصب نکردم هنوز،يعني هنوز دانلود نکردمش، برا باز شدن صفخه نصب ورد پرس هم لازمه؟ تو راهنما که برا اين کار ننوشته بود لازمه،چون تو خودش هم مرحله اخر نصبش کرده

چقدر سوال رو می‌پیچونید! ببینید در طی نصب apserv آدرس لوکال هاست localhost را قرار دهید.
    بقیه مراحل هم طی همون مستندات طی کنید.

ایــ افــ دانلود
  • samanft

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۱

mostafa1990 گفت:

چقدر سوال رو می‌پیچونید! ببینید در طی نصب apserv آدرس لوکال هاست localhost را قرار دهید.
    بقیه مراحل هم طی همون مستندات طی کنید.

والا ما هم همون کارو کرديم،اما نشد

• ایــ افــ دانلود

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۶

والا ما هم همون کارو کرديم،اما نشد

دوست عزیز بهتر هست تمامی وب سرورهاتون رو پاک کنید . ( احتمال داره پرت 80 شما مشغول باشه )
    وب سرور AppServ نصب نمایید , پایان نصب Apache و MySQL رو بزنید فعال بشه !!

Mostafa
  • jsa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۲
    # نوشته شده: ۱۲ سال پیش
    ۵ مرداد ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۶

samanft گفت:

از اونجایی که این مطلب تقریبا مشکل منو حل کرد منم پاسخ تکمیلیشو می نویسم شاید به یکی کمک کنه.
    مشکل من این بود که wampserver رو نصب کردم ولی با زدن localhost صفحه خالی توی مرورگرم باز می شد.
    اگه شمام آره کافیه این مراحلو طی کنید؛
    روی ایکون wamp بغل ساعت چپ کلیک کنین بعد روی Apache و بعد از قسمت service گزینه test port 80 رو بزنید؛ یه صفحه داس باز میشه...اگه جلوی سرور نوشته Apache که هیچی، مشکل از جای دیگه ایه ولی اگه جلوش نوشته شده microsoft IIS اون موقع است که شما باید IIS(internet information service) رو غیرفعال کنین.
    واسه ویندوز 7:
    control panel >programs and features >Turn windows features on or off
    سپس گزینه Internet information services رو بصورت کامل از حالت انتخاب خارج کنین. بعدشم ok و احتمالا ری استارت.
    موفق باشین.

milad200

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.