انجمن

برای نصب پوسته چیکار کنم ! به مشکل خوردم(راهنمایی)  (۷ نوشته)

• tansu68

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۵
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۷

سلام
    اگه زحمت نمیشه یه نفر منو راهنمایی کنه اولین باره که دارم قالب رو روی هاست نصب میکنم فایلی که داخلش محتویات پوسته هست رو زیپ کردم و تو شاخه ی wp-content/themes آپ کردم اما بعد از آن زیپ کردن و رفرش کردن صفحه اصلی وبم با ارور مواجه میشم اینرو هم بگم که من تمام محتویاتی که از قبل تو شاخه wp-content/themes بوده رو پاک کردم و پوسته جدید رو جایگزین کردم
    ممنونم

• milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۱:۰۲

سلام
    از خود مدیریت وردپرس نصب پوسته اقدام کنید و پوسته زیپ شده رو نصب کنید
    ارگ می خواهید دستی آپلود کنید زیپ نکنید محتویات رو آپلود کنید

• Omid Sh

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸۲
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۱

زیپ کردن خودش مشکل سازه! با فایل زیلا آپ کن.

• tansu68

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۰

متاسفانه دوباره نشد من بدین شکل پوسته رو نصب میکنم لطفا" راهنمایی کنید کدوم مرحله رو به اشتباه انجام میدم
    اول از همه برای نصب یه شاخه جدید به wp-content/themes اضافه میکنم مثل این wp-content/themes/them1 بعد از این کار من به دو صورت : 1-آپ کردن محتویات پوسته از طریق خود پنل (هم بصورت زیپ شده و هم زیپ نشده البته هر سری جداگانه آپ میکنم) 2-زیپ کردن فایل پوسته و آپ کردن اون توسط فایل زیلا در ضمن من اینکار رو بدون زیپ کردن هم با فایل زیلا انجام دادم اما تو آخرین ارسال هاش ok میده و چند تا گزینه رو برای ادامه نمایش میده...
    ممنون میشم اگه متوجه شدید که کجای نصب با مشکل همراهه توضیح اون رو از پایه بدید.

• tansu68

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۴

یکی از دوستان گفته که برای نصب پوسته جدید باید افزونه هم اضافه کنم اگه اینطوریه لطف کنید بگید که افزونه رو از کجا باید دانلود کنم و تو کدوم شاخه آپ کنم ممنون میشم از پایه توضیح بدید من اولین باره که دارم با wp کار میکنم

• milad200

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۸۵
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۱۳

tansu68 گفت:
    متاسفانه دوباره نشد من بدین شکل پوسته رو نصب میکنم لطفا" راهنمایی کنید کدوم مرحله رو به اشتباه انجام میدم
    اول از همه برای نصب یه شاخه جدید به wp-content/themes اضافه میکنم مثل این wp-content/themes/them1 بعد از این کار من به دو صورت : 1-آپ کردن محتویات پوسته از طریق خود پنل (هم بصورت زیپ شده و هم زیپ نشده البته هر سری جداگانه آپ میکنم) 2-زیپ کردن فایل پوسته و آپ کردن اون توسط فایل زیلا در ضمن من اینکار رو بدون زیپ کردن هم با فایل زیلا انجام دادم اما تو آخرین ارسال هاش ok میده و چند تا گزینه رو برای ادامه نمایش میده...
    ممنون میشم اگه متوجه شدید که کجای نصب با مشکل همراهه توضیح اون رو از پایه بدید.

سلام
    اولا دیگه نیازی به ساخه شاخه نیست پوسته ها در همون شاخه wp-content/themes بریزید
    بعد از پنل مدیریت به غیر از پوسته زیپ شده بارگذاری نکنید اصلا فکر نمی کنم که قبول کنه
    و همچنین از فایل زیلا فقط نیو فولدر پوسته رو بارگذاری کنید نه زیپ شده توی همون شاخه wp-content/themes
    نیاز به افزونه نداره

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    tansu68
  • tansu68

آفلاین
    عضو
    ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۵

milad200 گفت:

سلام
    اولا دیگه نیازی به ساخه شاخه نیست پوسته ها در همون شاخه wp-content/themes بریزید
    بعد از پنل مدیریت به غیر از پوسته زیپ شده بارگذاری نکنید اصلا فکر نمی کنم که قبول کنه
    و همچنین از فایل زیلا فقط نیو فولدر پوسته رو بارگذاری کنید نه زیپ شده توی همون شاخه wp-content/themes
    نیاز به افزونه نداره

میلاد جان ممنونم که راهنمایی میکنی دوست خوبم قبل از اینکه پاسخ بدی موفق شدم پوسته ها رو نصب کنم اما طوری که برای هر پوسته به طور جداگانه شاخه درست کردم به هر حال تمام پوسته هایی رو که نصب کردم تو پنل مدیریتی wp قابل مشاهده و نصب هستند اما بعضی از پوسته ها به طور کامل و بعضی ها هم ناقص لود میشن مثلا" پست ها قابل مشاهده نیستن
    قربان محبتت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها