انجمن

خواهش ميكنم كمكم كنيديه مشكلي برام پيش اومده  (۴ نوشته)

• asbtond

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۴

با سلام من تازه وارد دنياي وردپرس شده ام و يه مشكل برام پيش اومده كه نميتونم حلش كنم من يا قالب (پوسته) واسه سايتم گذاشتم ولي متاسفانه وقتي اون را ميذارم سايتم بالا نمياد بعد از اينكه اون را پاك كردم سايتم درست شد من شديدا به اين قالب نياز دارم دموي قالب را نيز در زير براي شما گذاشتم
    http://www.chris-wallace.com/gallery/
    بعد از اين مشكل من بعد از اتمام نصب پيش نمايش را ميزنم ولي نمايش داده نميشه بهد از اون كه غير فعالش ميكنم زيرش مينويسه قالب خراب و در ادامه مينويسه "پوسته‌ی مادر در دسترس نیست. لطفاً پوسته‌ی مادر "thematic" را نصب کنید." اين واقعا يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوهشا من را راهنمايي كنيد..... ديگه دارم دغ ميكنم موضوع اورژانسيه ها

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۲:۴۲

لینک شما به قالب مشخصی هدایت نشد. در آن صفحه نیز پوسته‌ای به اسم تماتیک وجود نداشت. بعضی پوسته‌ها «بچه پوسته» هستند و با پوسته مادر تکمیل می‌شوند. بررسی کنید که اگر آن هم «بچه پوسته» است، به دنبال مامان جونش بگردین. معمولا در همون صفحه لینکش را میزارن.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    asbtond
  • asbtond

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۴

ghiasabadi گفت:
    لینک شما به قالب مشخصی هدایت نشد. در آن صفحه نیز پوسته‌ای به اسم تماتیک وجود نداشت. بعضی پوسته‌ها «بچه پوسته» هستند و با پوسته مادر تکمیل می‌شوند. بررسی کنید که اگر آن هم «بچه پوسته» است، به دنبال مامان جونش بگردین. معمولا در همون صفحه لینکش را میزارن.

دوست عزيز من كه گفتم اين دموي قالب هست و لينك دانلود نيست .در ضمن حق باشما بود و مامانش رو پيدا كردم و مشكلم خود به خودي حل شد .
    از اينكه جواب دادي و وقت گذاشتي واسه پاسخ گويي ازت ممنونم. يه تشكر جانانه نوش جونت

• WARRIOR

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۱۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۵

سلام داداش
    لطفا میتونی به من هم کمک کنی----
    منم میخوام این قالب رو بگیر و مادرشو پیدا نمیکونم
    میتونی بگی چه جوری با ید بگیرمش
    یا یه آدرس بده
    ممنون میشم