انجمن

عدم اتصال عجيب اتصال ديتا بيس  (۵ نوشته)

• رضا حریری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۴

با سلام
    قبل از هر چيز بايد عرض كنم كه تمام انجمن را گشتم و نكات خوبي را هم در زمينه‌ي موضوع فوق پيدا كردم منتها هيچ كدام جواب نداد به همين خاطر مجبور شدم يك تايپيك جداگانه بازكنم.
    موضوع اين است كه من با همه‌ي جزئيات اقدام به نصب وردپرس كردم . در فايل wp-config.php هم همان نام ديتابيس و نام كاربري و كلمه‌ي عبور را وارد كردم ولي بازهم مشكل در عدم اتصال به ديتابيس بيان مي‌شود. با سرورم هم تماس گرفتم گفتند كه مشكل از ما نيست.
    من بار اولم نيست كه وردپرس نصب مي‌كنم ولي اين دفعه كلاً دچار مشكل شده ام. لطفاً كمكم كنيد. حاصل 4 سال زحمتم دارد بر باد مي رود. نمي دانم بايد چكار كنم.
    ممنون

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۱

سلام, اول مطمئن بشید که اطلاعات برای اتصال به هاست درست هست یا نه.

حاصل 4 سال زحمتم دارد بر باد مي رود. نمي دانم بايد چكار كنم.

این مشکل مربوط می‌شه به نصب وردپرس جدید یا انتقال سرور؟

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Omid Sh
  • رضا حریری

آفلاین
    عضو
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۸:۴۰

خير انتقال نيست. من به دليل اينكه به اشتباه پراكسي روي هاستم نصب كردم نمي دانم بعدش چه شد كه هاستم بي خودي فضايش اشغال مي شد. به همين دليل با كمك افزونه‌ي wp-db backup يك بك آپ گرفتم و كل فايل‌هاي هاستم را پاك كردم. حالا هم كه مي‌خواهم دوباره وردپرس را نصب كنم اينطوري ارور مي دهد.

اگر منظور اطلاعات براي اتصال به هاست، اطلاعات نام ديتابيس و نام كاربري است كه بايد در فايل wp-config.php قرار داده شود بله مطمئن هستم.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۰۷

دیتابیس و یوزرهای اون رو پاک کنید و یک دیتابیس با یوزر و پسوردی که قبلا استفاده می کردید رو ایجاد کنیدو مراحل نصب رو طی کنید.
    برای گرفتن نسخه پشتیبان بهتره خودتون دسته این کار رو انجام بدید! بهتره.

رضا حریری
  • رضا حریری

آفلاین
    عضو
    ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۶

خوشبختانه مشکل حل شد.
    مشکل من در عدم برقراری ارتباز با دیتا بیس بخش host بود که باید اون رو به 127.0.0.1 به جای localhost در فایل wp-config.php قرار می دادم.

Mostafa

درباره‌ی این موضوع