انجمن

نصب افزونه‌ها در سیستم رایگان وردپرس  (۶ نوشته)

• farid86

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۶ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۸:۲۹

چگونه می‌توانم در سیستم رایگان وردپرس افزونه نصب کنم؟
    منظورم سیستم ِ بدون ِ هاست و دامین اختصاصی است.
    من می‌خوام این افزونه‌ها را نصب کنم:
    افزونه‌ی فارسی‌ساز، افزونه‌ی تاریخ شمسی، افزونه‌ی ایجاد فتوبلاگ در کنار وبلاگ و افزونه‌ی پاسخ‌دهی به نظرات

آیا هر کدام از اینها روی نسخه‌ی فعلی وردپرس قابل نصب هستند یا باید هاست داشته باشم؟
    وبلاگ من: http://dokhtardayi.wordpress.com

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۳
    ۶ فروردین ۱۳۸۷ - ۲۳:۱۰

در wordpress.com ( وردپرس بدون هاست و دامنه ) امکان اضافه کردن هیچ افزونه ای نیست

• farid86

آفلاین
    عضو
    ۷ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۶

من یک هاست رایگان دارم. پرل و مای اسکویل و... رو هم ساپورت می‌کنه. چطوری می‌تونم وردپرس رو، روش نصب کنم؟

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    ۸ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۴:۰۹

از طریق کنترل پنل هاست فایلها را آپلود کن در ضمن اینجا تمام توضیحات نوشته شده
    http://codex.wp-persian.com/

• farid86

آفلاین
    عضو
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۵

دوست عزیز. هاست من parsehgig.com هستش. این سایت یکی از نرم‌افزارهای آماده‌اش وردپرس است که آن را در دایرکتوری dokhtardayi نصب کردم. ولی حالا نمی‌دانم باید چکار کنم. چون صفحه‌ای آمده که در آن این را نوشته:

There doesn't seem to be a wp-config.php file. I need this before we can get started. Need more help? We got it. You can create a wp-config.php file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.

روی create a wp-config.php file through a web interface هم لینکی هست که با کلیک روی آن، چنین اطلاعاتی را از من می‌خواهد:
    1. Database name
    2. Database username
    3. Database password
    4. Database host
    5. Table prefix (if you want to run more than one WordPress in a single database)

گیج شده‌ام.

• akmeghdad

آفلاین
    عضو
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۹:۰۹

تمام مراحل نصب در اینجا نوشته شده است و حتی شما با جستجو در انجمن می توانید موارد مشابه را پیدا کنید ولی بطور خلاصه باید ابتدا از طریق phpmyadmin دیتا بیس خودت رو درست کنی که این شامل نام دیتابیس و یوزر دیتابیس می شود و بعد اون اطلاعات را در اینجا وارد کنی . البته خیلی راحت هست که از شما بخواهم یوزر و پس persiangig رو برام بفرستی تا برات درست کنم ولی بهتر از او اینه که خودتون بتونید نصب کنید . پس با آرزوی موفقیت شما کمک خواستی باز هم بنویسید

راستی از من می شنوی روی persiangig سایت راه ننداز چون اصلا بدرد نمی خوره من 4 تا سایت داشتم البته اگر مشتاقی می تونی این رو بخونی

درباره‌ی این موضوع