انجمن

• vincent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۷

سلام

هر دم از این باغ بری می رسد...
    با فیــلتر شدن وردپرس و سایت‌های زیرمجموعه اش، افزونه WordPress.com Stats هم از دور خارج شد. عملکرد این افزونه لود کردن یک عکس کوچیک بود و حالا چون آدرس عکس فیلتر شده دیگه بارگذاری نمی‌شه و کنتوری نمی اندازه.
    دوستانی که از این افزونه استفاده می‌کنن در جریان باشن و تا اطلاع ثانوی به افزونه امارگیر دیگه ای دلخوش.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - Rasivell
  • sun_sunset

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۵

سلام دوست عزیز ، من مدتیه که افزونه WP-STATS خیلی واسم کم کانتر میندازه و اومدم اینجا و جستجو رو زدم (اینجا خیلی رسمه که هرکس چیزی بنویسه سریع پاسخ میگیره که داداش جستجو رو زدی یا همینجوری پریدی وسط) و رسیدم به پست شما ، سوال اینجاست که دو تا افزونه رقیب یعنی STATPRESSCN و CYSTAT که خداییش به اندازه کافی امتحان شده و همه ناراضی هستند از عملکرد اونها (منهم یک ماه وقتم رو تلف کردم برای جستجو در مورد یک افزونه خوب آماری و البته بعد از نصب و آزمایش اینها رو پاک کردم) ، شمارنده گوگل هم که خیلی واقعی اعلام میکنه یعنی یک دهم این افزونه ها و یک دهم وبگذر ، خود وبگذر هم بیشتر به درد ساید بار میخوره و نه بیشتر ...
    سوال اینجاست که اگر اون سایت فیلتر شده چرا باز آمار رو نشون میده ولی خیلی تعداد کم شده نسبت به گذشته؟ سوال دوم اینکه جایگزین مناسبی هست؟ سوال سوم اینکه راه حلی برای WP-STATS هست؟

خودم یک پاسخ بدم به سوال دوم اونم اینه که یک مدت از سایت پرشین استات استفاده کردم خیلی خوب بود و قصد دارم دوباره ازش استفاده کنم. ممنون از همگی

• Parsa

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۲۱
    ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۶

منم، يك مدتي هست كه تعداد بازديدي كه wp-stat نشون ميده، شده 1/20 كه خيلي عجيبه

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.