انجمن

راهنمایی در قسمت نظر دهی ؟  (۱۵ نوشته)

• ghasemrayaneh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۶
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۶

در قسمت نظردهی سایتم حتما باید کاربران عضو باشند .

آیا امکان دارد که هر کسی بتواند نظر دهد حتی کاربران مهمان .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    امین
  • vincent

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۸
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۴

سلام
    بله، خیلی راحت می شود. به قسمت: تنظیمات => گفت‌و‌گوها برین و تیک گزینه «کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند» رو بردارین

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    ghasemrayaneh - امین
  • amin_atash66

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵
    # نوشته شده: ۱۱ سال پیش
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۲

سلام...خواهش می کنم راه نماییم کنید..می خوام قسمت نظر دهی سایتم رو به صورت نظر دهی جالب و قابل گفتمان تبدیل کنم..توی یکی از سایت ها به اسم بزرگترین وب سایت هواداران ا اس رم در ایران این کاری که می گم توسط وردپرس انجام شده و قسمت نظردهیش خیلی جالبه..هر کسی می تونه نظر بده و همه می تونن به نظرش پاسخ بدن و یا خودشون نظر جدید بزارن...تو رو خدا راهنماییم کنین چه طور می تونم این کارو بکنم؟اگه امکان داره یه سر به اون سایت بزنین...تورو خدا زود جوابمو بدین

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۲۹
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۶

درود . برای اضافه کردن این قابلیت تنها باید امکان پاسخ به نظرات رو فعال کنید . افزونه ی Ajax Comments-Reply که به صورت آژاکس این قابلیت رو براتون فراهم میاره میتونید ازش استفاده کنید .

اطلاعات و دانلود در :
    http://wordpress.org/extend/plugins/ajaxcomment/

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۵

ممنونم اما میشه دقیقتر توضیح بدین..وقتی که دانلودش کردم بعد چی کار کنم؟من تازه کارمو با وردپرس شروع کردم لظفا دقیق بهم بگین خیلی ممنون میشم ازتون...

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۱

ببخشید که دوباره پیام میدم ..من از طریق سایت طلای ایرانی سایت گرفتم و اونجا خودش همه ی امکانات وردپرس رو به صورت خودکار روی سایتم نصب کردم ..یه قسمتی داره که قسمت افزونه ها هستش..من رفتم اونجا و یه افزونه که نوشته بود اژاکس رو فعال کردم اما حدود 20 تا قابلیت متفاوت دوباره بازشد که جلوشون نوشته نصب..حالا نمیدونم کدوم اینیه که من می خوام یعنی واسه قسمت نظردهی که گفتم..اصلا درست رفتم یا نه؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۸

اون افزونه رو که گفتم رو نصب کنید .

بعد پنل تنظیمات میاره و میتونید تنظیم کنید که چه متنی واستون نشون داده بشه برای پاسخ گویی و ...

ساده هست . کار کنید یاد میگیرید .

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۸

فعال کردم ولی مثل اونجا نیست....زیر هر نظر که میزارم نوشته delete..spam..edit..reply..بعدشم اونجایی که باید نظرو بنویسن انگلیسیه و بالاشم نوشته ایمیل...چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنین؟

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۲

بخدا همش ژاپنی مینویسه توی تنظیمات...اصلا نمیدونم چطوری باید اندازه ی قسمت کامنتو کوچیکتر کنم یا چه طور رنگشو عوض کنم...کاری کنم که این نوشته های انگلیسی که گفتم حذف بشه و کلا فرستادن پیام هم انگلیسی نباشه..اینا رو فقط تورو خدا بهم بگید..شما می گید قسمت تنظیمات اما تنظیماتش که فارسی نیست من بفهمم..تو رو خدا بگین چی کار کنم..چه طور میتونم او شکلکهارو هم بهش اضافه کنم؟

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۴

برای اینکار ( رنگ آمیزی ) باید از طریق استایل کار کنید .
    فایل css رو باید ویرایش کنید .

برای تغییر نام کلید ها هم میتونید از طریق ادیت کردن فایل بازی پیگیرین کنید .

افزونه های دیگه ای هم هستند میتونید تست کنید .

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۴

میشه بیزحمت افزونه های دیگرو نام ببرید که همین سبک باشه و فارسی باشه..شما میتونی برام تغییراتشو انجام بدی...من سر در نمییارم بخدا

• ایران وردپرس

آفلاین
    عضو
    ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۱

پس اینطور که معلومه کمی تازه واردین ! :) مشکلی نیست .

من دو تا سایت ایرانی معرفی میکنم که کارتون رو راه میندازن :

وردپرس98 »
    http://www.wordpress98.com/tag/%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

وب هاب »
    http://webhub.ir/14-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

به فارسی هم توضیح دادن . با دقت مطالعه کنید .

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۴

از راهنمایی های بالاتون ممنونم..دوباره سلام من هر کاری میکنم نمیتونم عکسی رو که بعد از نوشتن مطلبم اپلود می کنم رو جایی که میخوام قرار بگیره بزارم..مثلا می خوام جلوی تصویر بزارم..اون پایین تصویر قرار می گیره...چی کارکنم؟
    یه مشکل دیگه هم دارم که :می خوام ی اسلایدر از تصاویر توی سایتم درست کنم...میشه کمکم کنید...لطفا کامل توضیح بدین...من تازه کارمو با وردپرس شروع کردم..هیچی نمیدونم..می خوام طوری باشه که خود به خود به صورت افقی زیر سربرگ سایت قرار بگیره و زیر هر تصویر توضیح مربوط به یه صفحه ی خاصو بنویسم مثلا صفحه ی دانلودها که کاربر با کلیک به روی اون به صفحه ی دانلودهای سایت بره...تورو خدا کمکم کنید ...من صفحه ی ظاهری سایتم اصلا اونطوری که میخوام نیست..بهم گفتن با وردپرس راحت میتونم همه ی این کارا رو بکنم...منم شروع کردم وردپرس رو هم نصب کردم ...ولی حالا میبینم خیلی هم سخته...تو رو خدا دقیق بگین چی کار کنم..توی خیلی از سایتها این رو که می خوام دیدم...

• amin_atash66

آفلاین
    عضو
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۵

ببخشید که باز سوال می پرسم..شما یه سر به اون سایتی که گفتم بزنین سایت بزرگترین وبسایت هواداران رم در ایران...چه طوری میتونم مثل اون سایت هر مطلب جدیدی رو که مینویسم به صورت اسلایدر و خلاصه ی نوشته بالای سایتم نمایش بدم...توی انجمن مطرح کردم اما کسی راهنماییم نمیکنه....می خوام کادر ورود اعضا داشته باشم چی کار کنم؟یا چه طور می تونم هر جایی که دلم خواست اسلایدر یا چیزایی که سایتو زیبا می کنن مثل جدول لیگ ایتالیا رو بزارم ...اخه این کارارو چه طوری بکنم؟تورو خدا کمکم کنید

• irantahsil

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۰

بله هیچ مشکلی نداره برین داخل قسمت تنظیمات گفتگوها و تیک گزینه نام نویسی و اعلام نظر را بردارین ضمنا برای راهنمایی بیشتر رو این لینک برین : https://goo.gl/hu1RQH

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.