انجمن

اضافه کردن افزونه و همانگی آن با قالب  (۴ نوشته)

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    # نوشته شده: ۱۶ سال پیش
    ۹ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۴:۵۰

با سلام
    من چند افزونه یا پلاگین دریافت و نصب کردم و یکی از آنها WP-PostViews میباشد . اما بعد از فعال کردن آن من هیچ تغییری در صفحه اصلی مشاهده نکردم ! و آمار هر پست را نمایش نمیدهد؟
    سوال بنده اینه که : چگونه هر افزونه را با قالب تنظیم کنیم ؟؟ که هنگامی که هر پلاگین را نصب میکنیم آن پلاگین تغییراتش به درستی در قالب و صفحه اصلی به نمایش دربایید؟

• parham

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۱:۲۹

دوست عزیز هر افزونه معمولاْ همراه خودش یک فایل متنی به نام readme دارد. و شما بايد طبق دستورالعمل های كه در اين فايل داده شده عمل كنيد و با وارد كردن كد مخصوص اون افزونه در محل مورد نظر قالبتون از افزونه استفاده كنيد

• m3ysam

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۱
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۳:۰۴

با سلام
    راستش بعضی از پلاگینها همچین فایلی را نداره ! در ضمن من با این افزونه WP-PostViews مشکل دارم و نمیدونم چطوری باید ازش استفاده کرد هنگامی که نصب میکنم و پلاگین را فعال میکنم و آن را در قالب قرار میدم فقط یک کلمه N/A می اید و چیزی دیگری به نمایش در نمیاد لطفا روش نصب صحیح این پلاگین و پلاگینهای مشابه را توضیح دهید

• parham

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹
    ۱۰ فروردین ۱۳۸۷ - ۱۶:۵۵

شما این افزونه ی WP-PostViews رو مگه از همین قسمت افزونه های وردپرس فارسی دانلود نكردی. اينجا می گم.
    اگه همين باشه نبايد مشكلی داشته باشيد. توی فايل زيپ يه فايل راهنمای HTML به نام readme است كه وقتی بازش كنی تو تب usage خودش به طور كامل توضيح داده كه بايد چه طور كدها رو به قالبت اضافه كنی
    برو ببين باز اگه نتونستی كارتو را بندازی فايل های پوسته تو برام بفرست تا درستش كنمو برات بفرستم
    در ضمن در اون مورد كه N/A می زنه اون طبيعی و اگه همين رو تو قالبت می بينی كارت درست بوده. فقط اين بخاطر اينه كه هنوز از اون مطلب بازديدی صورت نگرفته. برای اينكه امتحانش كنی از قسمت مديريات به طور كامل خارج شو (همون log out) و بعد برو تو صفحه اول سايتت و چند بار هر كدوم از مطالبت رو در صفحات جداگانه باز كن و بعد برگرد صفحه اول و يه ريفريش بكن. حالا بايد برای هركدوم از مطالبی رو كه باز كردی يه شماره ی رو نمايش بده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.