انجمن

لود نشدن ایندکس سایت!  (۳ نوشته)

• alliso0l

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۶:۰۲

نمیدونم چرا تاپیک قبلی که زدم فقط عنوان سوال رو ثبت کرد؟! خوب شد توی کلیپبورد داشتم.
    -----------------------
    سلام دوستان چند روزی هست که وقتی آدرس سایتم رو وارد میکنم با صفحه ی سفید روبرو میشم! اما بقیه صفحات سایت از جمله پست ها و برگه ها به درستی و کامل لود میشن!! فایل .htaccess رو بازیابی کردم اما درست نشد.
    صفحه index.php توی root رو و ارتباطش با قالب سایت رو هم بررسی کردم اما مشکلی بنظرم نیومد.
    من توی فولدر wp-includes فایل هایی نظیر general-template و category و category-template رو برای سفارشی سازی قسمت دسته بندی ها و نظرات سایت یکم تغییر دادم ، با این حال که تغییرات خواسته شده به درستی اعمال شدن، میتونه مشکل از اون ها باشه؟!
    پیشاپیش ممنون.

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۲:۳۷

نمیدونم چرا تاپیک قبلی که زدم فقط عنوان سوال رو ثبت کرد؟! خوب شد توی کلیپبورد داشتم.

حذف شد.
    احتمالا مشکل از همون ها است.
    این قسمت رو مشاهده کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    alliso0l
  • alliso0l

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۴
    ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۱

درود بر مصطفی عزیز دوست قدیمی وردپرسی و ناظم کنونی انجمن ، ممنون!
    مشکل من از وردپرس نبود! مشکلی بود که ممکنه برای هر کسی با هر سیستمی پیش بیاد.
    این تاپیک حل شده ولی مشکل رو شرح میدم تا برای کسی پیش نیاد یا اگه اومد مثل من به وردپرس شک نکنه!!
    مسئله از این قرار بود:
    بنده علاقه ای ندارم کاربران متوجه زبان برنامه نویسی سایت بشن واسه همین سعی میکنم حتی فایل های تحلیل‌گر رو هم به صورت ایندکس یک دایرکتوری در بیارم تا کار شخص کنجکاو|هکر کمی سخت بشه. از طرفی هم فولدر هایی با نام های index.asp , index.aspx , default.asp , default.aspx , default.jsp , index.jsp و... درست کرده بودم و داخل همه ی اونها یک فایل index.php قرار داده بودم که با php کاربر رو به صفحه ایندکس واقعی سایت منتقل میکرد.
    مشکل این بود با زدن آدرس سایت (نمیدونم توسط کدوم ایندکس تقلبی) کاربر به ایندکس منتقل میشد و دوباره به ایندکس تقلبی برخورد میکرد ، این مسئله(چون پروسه بی نهایتی هست) میتونه میزان استفاده از cpu رو بشدت افزایش بده و شما هم غافل از این قضیه وب سایتتون رو از دست بدید.
    موفق باشید دوستان.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa

درباره‌ی این موضوع