انجمن

دو ستونه کردن ادامه مطلب  (۴ نوشته)

• portal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۲

با سلام خدمت دوستان و استادکاران عزیز
    من سایت عکس دارم و از قالب کاسپین استفاده می کنم
    مشکل من اینجاست که در حال حاضر ادامه مطلب به صورت معمول و 3ستونه (با ابزارک های چپ و راست)اجرا میشه که یک مشکل رو برای من بوجود میاره
    اگر ادامه مطلب مانند صفحه اول 3ستونه اجرا بشه ستون وسط یا همان ستون مطلب سایزش کوچک هست
    به عبارت ساده تر نهایت سایزی که نوشته داره 575 پیکسل هست
    به همین خاطر بنده مجبورم عکس ها رو کوچک کنم و با سایز 500 پیکسل در ادامه مطلب به نمایش بگذارم
    در قالب سایت هایی مثل پیکسفا دیدم که صفحه اصلی 3ستونه است و حالت ادامه مطلب ابزارک سمت چپ را ندارد و سایز نوشته تا 725 پیکسل قابل افزایش است

ببخشید زیاد توضیح دادم حالا چطور می تونم ادامه مطلب رو در قالب کاسپین فقط به فقط با ابزارک سمت راست و ادامه مطلب تا سایز 725 به نمایش بزارم؟

• عبدالماجد شه بخش ( ایجباری )

آفلاین
    عضو فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰۳۱
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۵

خوب شما دو راه دارید .
    1 از فایل single.php یک کپی داشته باشید سپس از داخل این فایل تابعی که ساید بار چپ را فراخوانی میکند از این فایل حذف کنید و کلاس یا آیدی پست رو تغییر بدین و بهش توی استایل مقدار بیشتر مثلا 725 بدید .
    اگه نتونستید محتویات فایل سینگل را اینجا کپی کنید تا بهتر راهنمای تان بکنیم .
    راه دوم .
    .
    .
    .
    .
    خدایی راه دوم از یادم رفت :دی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - portal
  • portal

آفلاین
    عضو
    ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۵

فشردن تنها دکمه تشکر به هیچ عنوان ارزش کار شما رو نشون نمیده اما خوب راه دیگه ای نیست که تشکر قلبی رو ثابت کنم
    اما در مورد راهنمایی شما
    این کار به ذهن خودم رسید و حتی دست به کار شدم و در فایل single بلوک سمت چپ رو حذف کردم
    اما قبل از این که بخوام در css کلاس جداگانه ای برای ادامه تعریف کنم ستون سمت چپ در ایندکس هم حذف شد!!!!
    یک دوست دیگه گفت که مشکل از پشتیبانی ابزارک هست
    و تا زمانی که قالب ابزارک رو پشتیبانی بکنه نمیشه ایندس رو 3ستونه و ادامه مطلب رو بدون ابزارک چپ اجرا کرد
    اما به نظرم منطقی نیومد
    در ضمن فایل css قالب کاسپین هم خیلی تو در تو نوشته شده
    به همین دلیل من فایل single.php و css قالبم رو براتون گذاشتم تا بررسی کنید
    اگر قسمت های دیگه ای هم لازم بود بفرمایید تا درج کنم
    آدرس سایت هم اینه:
    http://www.iranian-portal.net
    پیشاپیش باز هم از کمک شما سپاسگذارم
    آدرس فایل های قالب:
    http://www.pic.iranian-portal.net/style.zip

• portal

آفلاین
    عضو
    ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ - ۰۳:۰۱

دوستان با عرض معذرت و پوزش فراوان مشکل از جای دیگه ای بود
    و تمام شایعات اشتباه بود و راهنمایی دوست عزیز کاملا درست هست
    من یک اشتباه جزئی خودم می کردم که باعث میشد قالب به صورت تو در تو تعریف بشه که خوشبختانه مشکل رو پیدا کردم و حل شد(البته با تغییراتی که داده بودم این مشکل فقط برای من وجود داشت)
    در صورتی که سایر دوستان سوال مشابه داشتند
    با راهنمایی دوست عزیز و ویرایش فایل single و تعریف دو کلاس آیدی برای ادامه و ایندکس به راحتی به قالب دلخواه خواهید رسید فقط یک کم حوصله لازم داره که کدهای css رو استخراج کنید که گاها تو در تو تعریف شده

با تشکر از همه

درباره‌ی این موضوع