انجمن

پایین تر بودن بلوک ها  (۸ نوشته)

• portal

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۷
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۰

با سلام
    ضمن عرض یک خسته نباشید واقعی خدمت تمامی دوستانی که بدون هیچ چشم داشتی روزانه به سوالات پاسخ می دهند واقعا جای تقدیر داره
    اما مشکل من
    قالب کاسپین به صورت اصلی که از روی این سایت دانلود میشه یک مشل داره اون هم این که بلوک سمت چپ اندکی پایین تر از بلوک های دیگه واقع میشه و نا هماهنگی بوجود میاره
    من این قالب رو برای خودم تا حدودی سفارشی کردم و متاستفانه علاوه بر بلوک سمت چپ بلوک وسط هم اندکی پایین تر اومد و الان بلوک وسط و چپ نسبت به بلوک راست پایین تر قرار گرفتند
    یک عکس درج کردم که توش منظورم واضح مشخص شده

http://000.019.img98.net/out.php/i120774_Untitled1.jpg

آدرس سایت هم اینه:

http://www.iranian-portal.net

ممنون میشم بگید چطور می تونم این فاصله رو حذف کنم

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۹

سلام, کلاس مربوط به ابزارک سمت چپ, راست و محتوا رو یه یک اندازه ار هدر قرار بدین
    مثلا:
    margin-top: 5px

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Reza - Araz - portal - Saeed Fard
  • portal

آفلاین
    عضو
    ۲ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۰

دوست خوبم اگر نگاهی به css قالب کاسپین که در همین سایت موجود هست بندازید موقعیت بلوک های سمت راست و چپ با هم تو در تو تعریف شده و به صورت جداگانه کد نویسی نشده
    اگر مشکل از چیزی که شما فرمودید باشه باید دو بلوک سمت چپ و راست یکجا باشه و فقط بلوک وسط نا هماهنگ قرار بگیره
    خودمم گیج شدم یک همچین مشکلی بدجوری اذیتم می کنه
    در ضمن ساز دقیق این نا همگنی 5px هست
    دیگه چه راهی به نظرتون میرسه؟

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۷

مگر اینکه از طریق کلاس header این کار رو انجام بدین:
    margin-bottom: 10px
    و در کلاس sidebar left , sidebar right , content از این مقدار استفاده کنید:
    margin-top: 0px

portal
  • portal

آفلاین
    عضو
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۵

با سلام مجدد من چند تا از بخش های css رو که مربوط به این بخش هست رو درج می کنم

#BoddyCenterMore{direction:rtl;float:right;width:760px;margin-right:3px;margin-left:5px;}
    #BoddyMainCenter{direction:rtl;float:right;width:582px;margin-right:3px;margin-left:5px;}
    .CenterBlock,.Table,.News{margin-bottom:10px;}
    .CenterBlock .Title{height:32px;background-image:url(images/Table_title_im.png);background-repeat:repeat-x;line-height:30px;padding-right:10px;color:#FFF;font-size:1em;text-align:right;}
    .CenterBlock .Contents{margin-top:1px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    .Blocks{margin-bottom:10px;width:180px;}
    .Table .Contents{margin-top:1px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    .News .Title{height:32px;background-image:url(images/Table_title.png);background-repeat:repeat-x;line-height:30px;padding-right:10px;color:#FFF;text-align:right;}
    .News .Title A,.News .Title H1{color:#FFF;font-size:1em;font-weight:400;margin:0;}
    .News .Contents{text-align:justify;margin-top:1px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;border-bottom:1px solid #eee;padding:5px;}
    .Blocks .Contents{margin-top:1px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    #BoddyMainRight,#BoddyMainLeft{float:right;width:180px;}
  • portal

آفلاین
    عضو
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۹

این بخش ها مربوط به کلاس ادامه مطلب/نوشته در صفحه اصلی/بلوک های سمت راست و چپ/بلوک وسط هست
    اما من مشکلی و ارتباطی در بین اونها پیدا نکردم!
    این مشل به صورت پیش فرض هم روی قالب کاسپین اصلی که روی خود سایت وردپرس برای دانلود قرار گرفته وجود داره اگر نیازی به بخش های کامل تری دارید از قالب کاسپینی که روی خود وردپرس قرار داره استفاده کنید
    و مشکل رو اینجا بگید

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    ۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۱:۴۲

اینو بررسی کنید ببینید جواب می ده:

#BoddyCenterMore{direction:rtl;float:right;width:760px;margin-right:3px;margin-left:5px;}
    #BoddyMainCenter{direction:rtl;float:right;width:582px;margin-right:3px;margin-left:5px;}
    .CenterBlock,.Table,.News{margin-bottom:10px;}
    .CenterBlock .Title{height:32px;background-image:url(images/Table_title_im.png);background-repeat:repeat-x;line-height:30px;padding-right:10px;color:#FFF;font-size:1em;text-align:right;}
    .CenterBlock .Contents{margin-top:0px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    .Blocks{margin-bottom:10px;width:180px;}
    .Table .Contents{margin-top:1px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    .News .Title{height:32px;background-image:url(images/Table_title.png);background-repeat:repeat-x;line-height:30px;padding-right:10px;color:#FFF;text-align:right;}
    .News .Title A,.News .Title H1{color:#FFF;font-size:1em;font-weight:400;margin:0;}
    .News .Contents{text-align:justify;margin-top:0px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;border-bottom:1px solid #eee;padding:5px;}
    .Blocks .Contents{margin-top:0px;background-image:url(images/Contetnt_bg.png);background-repeat:repeat-x;background-position:top;border:1px solid #ccc;font-size:1em;padding:5px;}
    #BoddyMainRight,#BoddyMainLeft{float:right;width:180px; margin-top: 0px; padding-top: 0px }
    portal - Morteza
  • portal

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۵

قبل از هر چیزی با سپاس فراوان از پیگیری و دلسوزی بی همتای شما
    متاستفانه باز هم تاثیری نداشت گفتم
    به نظر این قالب یک مشکل اساسی در طراحی و زیر سازی داشته که حل نشده
    اگر فرصت داشتید و وقت شد قالب کاسپین رو از روی همین وردپرس فارسی دانلود کنید و بررسی کنید
    اگر مشکل حل شد در همین تاپیک اطلاع بدید و بگید مشکل از کجا بود
    به هر حال طراح بی دقتی که داشته گریبان من و امثال من رو گرفته
    با تشکر فراوان

Mostafa

درباره‌ی این موضوع