انجمن

مشكل تغيير DNS تو رو خدا كمكم كنيد !!!  (۸ نوشته)

• عينكي

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۰
    # نوشته شده: ۱۳ سال پیش
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۱:۴۸

سلام دوستان

به يه مشكل عجيب برخورد كردم جان هر كي كه واسه تون عزيزه كمكم كنيد !!!!! من DNS دامين ام رو شنبه تغيير دادم يك شنبه تغيير كرد. بعد من وردپرس رو نصب كردم و يه صفحه بروزرساني هم گذاشتم اما يه اتفاق عجيب افتاد ! فردا صب ديدم باز دامين ام به سرور قبلي (ميهن بلاگ) اشاره ميكنه !!!!! جالب اينجاس هيشكي جواب درست و حسابي نميده ! نه صاحب سرور و نه شركتي كه دامين رو ازشون خريدم !!! ديروز از چنتا از دوستام پرسيدم كه رو دامين ام چي ميبينن گفتن صفحه بروز رساني اما من رفتم سه تا كافي نت ديدم باز داره ميهن بلاگ رو نشون ميده ! الان ديگه چت كردم و اصلا نمي فهمم مشكل از چيه ! كوكي رو پاك كردم هر كاري بگين كردم ! دوستان كسي علت اين مشكل رو ميدونه ؟ آيا ISP هاي مخابرات دارن تغيير ميكنن ؟ چه خبره آخه اي خداااااااااااااااااااااااااااااا !!!!!!!!!!!!!!!

• DigiTirTash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۴
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۱:۲۷

خیلی واضح نگفتی مگه DNS شما چی بوده که تغییرش دادین

از کدوم هاست بوده
    DNS میهن بلاگ رو روی یه دامین دیگه ست کردین

منم به یه همچین مشکلی قبلا برخورد کرده بودم
    100% برمیگرده به ISP که حتما خیلی بیصواد تشریف دارن و جواب قابل
    فهمی ندارن

شما با یه مرور گر دیگه و کارت های اینترنت غیر ISP خودتون ببینید ویا
    با قیلتر شکن امتحان کنید

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Mostafa - عينكي
  • Araz

آفلاین
    کاربر فعال
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۰۴
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۳

در این سایت آدرس سایت خود را وارد و نتایج را بررسی کنید.

Mostafa - عينكي - محسن غیاثی
  • عينكي

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۴

من دامين ام رو رو ميهن بلاگ تنظيم كرده بودم كه يكم بشناسنش بعد بيارم رو وردپرس . شنبه روي يك هاست (DataCenter شون رو Iweb) تنظيم كردم اما الان بعضي ها وردپرس رو ميبينن بعضي ها هم ميهن بلاگ ! جالب اينجاست كه خودم وردپرس رو نصب كردم !!! اما الان خودم نمي تونم سايت رو رو وردپرس ببينم! فك ميكنيد چقد طول بكشه ؟ آبروم رفت پيش دوستام ! من به همه گفتم دوشنبه تمومه ! تو اين سايت كه آدرس دامين ام رو زدم DNS هاست جديد رو ميزنه. درسته اما من نمي تونم سايتم رو ببينم ! ميهن بلاگ مياد. آيا ميهن بلاگ مشكلي داره ؟ اينكه مي فرماييد مشكل از ISP هست حقيقتش من نميدونم يعني چي ! ميشه بگين چرا به ISP مربوط ميشه ؟ اصلا اين DNS چه جوري تغيير ميكنه ؟ كي تغيير ميده ؟
    دوستان خيلي از راهنماي هاتون ممنونم ايشالا بتونم جبران كنم

• DigiTirTash

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۸۴
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۵۱

pinocchio گفت:
    من دامين ام رو رو ميهن بلاگ تنظيم كرده بودم كه يكم بشناسنش بعد بيارم رو وردپرس . شنبه روي يك هاست (DataCenter شون رو Iweb) تنظيم كردم اما الان بعضي ها وردپرس رو ميبينن بعضي ها هم ميهن بلاگ ! جالب اينجاست كه خودم وردپرس رو نصب كردم !!! اما الان خودم نمي تونم سايت رو رو وردپرس ببينم! فك ميكنيد چقد طول بكشه ؟ آبروم رفت پيش دوستام ! من به همه گفتم دوشنبه تمومه ! تو اين سايت كه آدرس دامين ام رو زدم DNS هاست جديد رو ميزنه. درسته اما من نمي تونم سايتم رو ببينم ! ميهن بلاگ مياد. آيا ميهن بلاگ مشكلي داره ؟ اينكه مي فرماييد مشكل از ISP هست حقيقتش من نميدونم يعني چي ! ميشه بگين چرا به ISP مربوط ميشه ؟ اصلا اين DNS چه جوري تغيير ميكنه ؟ كي تغيير ميده ؟
    دوستان خيلي از راهنماي هاتون ممنونم ايشالا بتونم جبران كنم

دوست عزیز بستگی به دومین انتخابی شما داره اگر IR باشه تا 24 ساعت اگر رایگان باشه 48 ساعت و اگر بین الملل باشه مثل com فکر کنم حدودا 2-3 ساعت
    حالا میریم سراغ IsP من یه هاستی گرفتم و یه دامین رایگان درسته
    مثل شما خودم روش ورد پرس نصب کردم و حدودا 45 تا 50 مطلب ریختم درسته
    ولی حالا حتی نمیتونم یه نیم نگاه کوچیک بهش بندازم
    ولی در عوضش با قیلتر شکن و دیال آپ باز میشد
    در همین فروم هم مطرحش کردم خیلی از بچه ها میو مدن و می گفتن که نه اصلا مشکل نداره و کاملا کار می کنه ولی من خودم نمیتونستم ببینیم
    مجبور شدم یه دامین ایرانی بخرم و حالا سایتم داره کار می کنه
    با توضیحاتی که خودت دادی

تو اين سايت كه آدرس دامين ام رو زدم DNS هاست جديد رو ميزنه.

دوست من اگر حتی بعضی از دوستانت تونستن سایتت رو ببینن پس شک نکن که از ISP

• عينكي

آفلاین
    عضو
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۱۶

آقا مشكل حل شد ! ممنون از راهنمايي هاي همه تون

همين قدر كه به مشكل ديگران اهميت ميدين به خدا يك دنيا مي ارزه

بازم ممنون

• reza

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱۶
    ۴ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۰

مشکل حل نشده عزیز. برای خود شما حل شده. ممکنه هنوز خیلی‌های دیگه سایت شما را با دی ان اس های قبلی ببینند. حتی ممکنه خودتان هم فردا صبح باز هم سایت قدیم را ببینید.
    در روزهای اخیر این گونه اختلال‌ها و اختلال‌های دیگر شبیه آن، خیلی متداول بوده است. بهترین کار برای کسانی که در این روزها دی ان اس تغییر میدهند این است که خونسردی خودشان را برای سه تا پنج روز حفظ کنند.

عينكي - محسن غیاثی - doctorbeta
  • عينكي

آفلاین
    عضو
    ۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۲۲:۵۰

عجب ؟!!! ممنون از اينكه اطلاع دادين

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.